Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

Sveikos, 

 nuo rytdienos lietu zada ir vesiau jau bus, gaila, taip smagu ta saule ir siluma, man jau net kilo noras geliu zydinciu pasisodint, bet gal tiek to, geriau palauksiu tikro pavasario, nekankinsiu ziedu salty. 

Kaip galvojat bus antras referendumas del brexit ar atides ji 2 metams? Man rodos tikrai neiseis jie kovo 29 kaip suplanuota buvo. Mes dar net nepradejom darytis gyventojo korteliu, laukem 29 dienos, nes tik nuo tada nemokamai bus. Bet pagal dabartine situacija, jei nebus to brexit, tai ir tu korteliu nebereiks, ot maisalyne konkreti. 

Atsakyti
Labas,

Atejo Heida ir sugadino nuotaika. Nes, as tai nebuvau skaiciusi, kad rytoj atsals. biggrin.gif Kaip tik pagalvojau, eisiu kiema pasisluoti, geles gal, irgi pasisodinsiu. biggrin.gif O, pasirodo nieko panasaus, ziema dar nesibaige.

Bet, ar jus atsimenat, praeitais metais tuo paciu laiku koks saltis buvo. blink.gif

O dabar jeigu tvarkytis dokumentus reikia moketi?
Mes dar nieko nedarem, o vyras jau kibina man sonus, kad davai pildom greiciau.
Isvis tas Brexitas nervus tampo. Pvz kaip mes dirbsim, iki siol nezinau. Net, klientams neturiu ka pasakyti. Tai, as, tai maza zuvis. O, kur stambios kompanijos? Viena mama is futbolo dirba JAV banke, sake kiekviena diena vis nauja instrukcija gaunam.
Atsakyti

Taip, dabar reikia moket, tik jie tuos pinigus veliau  zada grazint, o jei pildysi po kovo 29, tada jau iskarto nemokamai, tai as ir laukiu, visai nenoriu beveik 300£ moket, lauk po to kada ten jie grazins. Ir siaip kai nera jokio konkretumo, tai nutarem geriau palaukt, vistiek jei judesim kur uz UK ribu, tai tik rugpjuti, iki tada tikiuosi bus aisku kokiu doku mums reikia, kad isileistu atgal po atostogu  :rolleyes: 

Limcamca, tai tu sluok sluok, nemanau kad dar snigs, bet tikrai rodo ir lietu, ir silumos tik 13. As zole pries gera savaite nupjoviau, bet ji taip auga greit, jau vel reikia pjaut.

Atsakyti

I man tai visai Ssss,as kaip tik turiu 29-30 i LT skristi.Mamos pirmosios metines.Idomu priims atgal?

Lietus tai baisus reikalas .Vakar apturejau iseigine.Buvau su dukra prie Towerio tuose igloo staliuka uzsibookinus.Taip fainai pora valandu pasedejom.Pusrycius pavalgem.Paskui is automato nusipirkom bilietus praplaukti Temze ir ka?...Atejom plaukti-mum pasake kad i Chelsea plaukia tik 4pm.Kadangi pirkom is automato,tai turim rasyti jiem laiska ir siusti bilietus su paaiskinta situacija.Zodziu prasikom £18 .Dabar niurkykis kol susimyles ir grazins.Zodziu pasiutau kaip kokia sirse.Dar apvaziavom TK maxus ir dukrai akinius nupirkom,nes jos jau visos kojeles issiklaipe buvo.

Sveikos mielosios.

Atsakyti
Aga,ryt jau atvesta...Zole mes praeita savaitgali nupjovem,tai dar nespejo uzaugt..Nors nelabai graziai nusipjove,per ilga buvo,slapia,velesi labai..
Vienoj vietoj vis kazkas ateina pakapstyt man pievos..Galvojau,gal lape,per jos daugiau israusia,matyt kokia vovere..TAi toj vietoj zole vis seju ir seju,ir niekaip nespeja sudygt ji biggrin.gif

Doku ir mes dar nesitvarkom,vis laukiam,kas cia bus..
Atsakyti
Labas rytas

Giega, ir mes tokia "duobe" turim biggrin.gif voveres darbas cia. Pernai graikiska riesuta radom uzkasta biggrin.gif tiesa, ar uzsiveise mano geles pievoj bigsmile.gif

Mano bedradarbis lenkas susitvarke dokus. Sake, labai greitai sutvarko viska. Mokejo £65 uz zmogu, jei neklystu. Bet taip, sake kad kovo men grazins. Mes kolkas ir nieko netvarkom, turim rezidentus jau daug metu - laukiam brexito biggrin.gif
Is vezeju gavom mes zin irgi, bet sako kaip veze, taip ir vez.

Tai ka, vasara baigesi - savaitgalis arteja. Nu ot nera teisybes .... 😣
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 28 vasario 2019 - 09:57
LAbukas

KAzkiek uzsiveise ir tavo,bet siaip dar pirkau seklu tu sauluciu ir sejau.Pirkau gal 4 pakelius,nes ten tu seklyciu kelios,o dydis mazesnis nei aguonos grudai..Dulkes grynai biggrin.gif Bet ir tos turbut nevisos sudygo,nors maciau,kad nemazai ju zydi mirksiukas.gif As gal dar ir pati praraviu jas biggrin.gif biggrin.gif Nes kai nezydi,nezinau,kad ten per zoles ir israunu,galvodama,kad kokia piene biggrin.gif
Atsakyti
Laba,

Bet, dabar sodinti geles, dar ankstoka, ane?
Siemet suplanavom kiema biski pasikeisti. Isspardo man tas vaikas ir medelius ir geles, tai biski viska keisim.
Kovo menesi atvaziuos sese i svecius, laukiu nesulaukiu. Eisim mergaites kur nors pavakaroti.
Gal turit kas kokiu ideju, pasiulymu?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 02 28, 10:26)
Laba,

Bet, dabar sodinti geles, dar ankstoka, ane?
Siemet suplanavom kiema biski pasikeisti. Isspardo man tas vaikas ir medelius ir geles, tai biski viska keisim.
Kovo menesi atvaziuos sese i svecius, laukiu nesulaukiu. Eisim mergaites kur nors pavakaroti.
Gal turit kas kokiu ideju, pasiulymu?


NA visokiuose viesuose klombuose jau maciau,kad sodina.Bet jie ten visokias vienmetes..

O jei i tuos Igloo,kur Elija siule?

PAs mane puske atvaro kovo 15d,o mes i jubilieju isvarom...TAi paliksim raktus,vis tiek jie po miesta nori pasivazinet labiau,nei su mumis sedet biggrin.gif Londone jau buve,tai nepasiklys vieni mirksiukas.gif
Atsakyti
Jo, gera ideja. Bet, ten pries kelis menesius turi staliuka uzsisakyti.
Atsakyti
Sitas restoraas labai grazus..Esu vezus siuntiniu i ji,vis planuoju nuvaryt ten pavalgyt bigsmile.gif
http://sheeshrestaurant.co.uk

Sitam sunus buvo,grizo apsvaige biggrin.gif
https://www.shaka-zulu.com/restaurant

Sitam tailandieciu buvom,labai skaniai pavalgem mirksiukas.gif
http://www.elephantr...nts-hill-menus/

Nors man visi tailandieciu skanus mirksiukas.gif

Si sestad eisim i kazkoki restorana Canarikuose,galesiu pasakyt,skanu,neskanu biggrin.gif Mes jau pernai bandem i ji pakliut,bet tada sugedo orkaite ir nebegamino valgyt..
Atsakyti

Su pavasariu

Priedas  Sakas-astronomiskais-1.jpg   140,01KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti