Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

Mano dovanos kaip ir visos,tik pora nesupakuotu,bet ryt greit supakuosiu,nes sunus 19d i Lenkija isvaro,tai ryt pasiims mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2016 12 17, 22:42)
Mano dovanos kaip ir visos,tik pora nesupakuotu,bet ryt greit supakuosiu,nes sunus 19d i Lenkija isvaro,tai ryt pasiims mirksiukas.gif


Sventes vaikis uosvijoj sves bigsmile.gif

Atsakyti

Giega, o kaip tau martele, tinka/patinka, nenoriu kad ja kazkaip vertintum, tiesiog kaip zmogus jinai jums patinka? 

Atsakyti
LAbukas

QUOTE(Heida @ 2016 12 17, 21:08)
<p>Giega, o kaip tau martele, tinka/patinka, nenoriu kad ja kazkaip vertintum, tiesiog kaip zmogus jinai jums patinka? </p>

Ai,labai tyli rami mergaite biggrin.gif NA gal dar suveikia,kad as nelabai lenkiskai moku,nors suprantu,ka sako,ji rusiskai nesupranta..O angliskai irgi nei sis nei tas sneket biggrin.gif TAi kazkokiom labai asmeniskom temom nesnekam.NA svarbu sunui gerai mirksiukas.gif Nors man rodos jis su ja tik is patogumo..Mergaite matos,kad isimylejus,o jis kazkaip posalciai elgias..Nu bent jau viesumoj ax.gif

Ai,kazkaip skaiciuojam kas prie Kuciu stalo bus ir MB sako-gal tegu dukra savo juodi atsiveda bigsmile.gif bigsmile.gif Cia pirmas jo pasiulymas,nes jei as ka paminedavau,tai vis sakydavo-jis ateis,as iseisiu biggrin.gif
Atsakyti

GIEGA, nu maladiec TB  :4u:  :4u: 

HEIDA, didelė ta eglė, bet visai negraži  :unsure: Garsiai negaliu to sakyt, bo supyks didieji puošėjai. NOrėjau vienodais žaisliukais, kokiu vienu stiliumi, bet kur tau, kai užprieštaravo vaikų duetas, teko nusileist. Nu tai va ir gavosi balaganas, o ne egle, visko kas turėta prikabinta ir tiek. Ale va jie sėdi, jiems labai gražu.  :D Iš ryto dar didesnis balaganas, nes kai kam gi fainai ir slėpynių po egle žaist ir blizgučius tampyt, ir žaisliukus judint. Žodžiu, teks man stilingos eglės senatvėje palaukt  :D 

Va foto, ant viršūnės Kalėdų senis, jau palenktas, nes remiasi į lubas. 

15497515_1346353465436076_1387534089_n.j

Atsakyti
Nu grazi ta egle,Limcamca bigsmile.gif As leisdavau tokio amziaus vaikams puosti egle-kokia gaudavos,tokia biggrin.gif Biski pataisydavau,kai nematydavo biggrin.gif

O ka katinai?nelipa i egle?Tik zaisliukus pajudina?
Atsakyti

Šiaip, ne, nelipa. Ryžas ištisai graužia spyglius. Nežinau, gal nepavojinga  :unsure: Nu, jam užplaukia žaisliukais žaisti, judinti, girliandas tampyti, bet šiaip tfu tfu tfu neaukštai. Specialiai apačioje prikabinau, kad nebūtų poreikio į viršų lipti. O, juodukė gi tobula pas mane, atsisėda ir sėdi po egle. Jai tiek užtenka. 

Atkeliavos pirmi siuntiniai iš LT, mmm kaip fainai  :wub: 

Atsakyti

Giega, beveik Kaledu stebuklas, kad TB isileis juodi i namus, bet is tikro tai gal per tiek metu priprato ir susitaike su ta mintim. O jis ne muslimas?

Limcamca, grazi eglute, pats medis labai grazus, o papuosimas, tai  ka ten, visaip gerai, svarbu vaikai patenkinti ir jiems grazu, dar palauk su elegantiska eglute.

Blyn blyn, kad sulaukem naujienos is LT, MB pusbroliui vezys, na bet tikimes geriausio.

Atsakyti

Oi, Heida, kaip nesmagu. Koks vezys ar labai pazenges i prieki? 

Man sese irgi paskambino, kad brolio ex zmonai valo krauja. Taip idomiai traukia lauk, valo ir pila atgal. Siaip su skydliauke ji sirgo, gydesi, bet prisidejo sirdis, ir va dabar tokios proceduros.  :unsure: 

Atsakyti
Heida 4u.gif 4u.gif KAip nejaukiu tokias zinias pries sventes isgirst ax.gif

Ne,dukros draugas katalikas.Nors teik gerai biggrin.gif Dar neaisku,kaip cia su tuo pakvietimu bus,taip tik paminejo,daugiau nebekalba biggrin.gif NA bet jei jau karta paminejo,tai iki kitu metu tikrai iseis pakviest biggrin.gif

Buvom LAkeside,o jau zmoniu zmoniu.Visi tik perka tempia biggrin.gif MAn dovanu jau nebereikia,bet vis sukneles sau ieskau...Siandien kokias 7 matavaus..TKMaxxe Just CAvalli,nu bet pagailejau 100sv uz tokia gana paprasta suknele..Versacine buciau pirkus,jei butu mano dydis..PAskui toj Quiz 5 matavaus.Viena tokia sexy sexy,kad net geda i sale MB pasirodyt buvo biggrin.gif biggrin.gif Kitos ir lygtai nieko,bet ne wow...Bet viena issirinkau,jei nieko graziau nerasiu ir dar bus ju pardavime,tai pirksiu.Dabar visas demesys 26d outletams biggrin.gif
Atsakyti

Dar nera atsakymu, tai nezino tiksliai stadijos. Zarnyno vezys, jau dvi operacijas dare, stoma per sona isvede, bet sita laikinai, zadejo po poros menesiu nuimt. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 12 18, 17:48)
<p>Oi, Heida, kaip nesmagu. Koks vezys ar labai pazenges i prieki? </p><p></p><p>Man sese irgi paskambino, kad brolio ex zmonai valo krauja. Taip idomiai traukia lauk, valo ir pila atgal. Siaip su skydliauke ji sirgo, gydesi, bet prisidejo sirdis, ir va dabar tokios proceduros.  unsure.gif </p>


4u.gif 4u.gif Irgi baisu..

MAn cia ir papasakojo,kaip daromas venu skanas,kad as jau net galvoju ar as eisiu i ji blink.gif blink.gif Pasirodo leis kazkoki melyna skysti ir tada ziures...O man adata=komai...

QUOTE(Heida @ 2016 12 18, 17:54)
<p>Dar nera atsakymu, tai nezino tiksliai stadijos. Zarnyno vezys, jau dvi operacijas dare, stoma per sona isvede, bet sita laikinai, zadejo po poros menesiu nuimt. </p>

4u.gif Bet tai jau buvo kazkas,kad operacijas dare,ar tas operacijas dare jau del vezio?
Atsakyti