Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam toliau 2016-aisiais

QUOTE(Pireja @ 2016 12 27, 12:03)
Sveikos, isgyvenusios Kaledas ir nepersivalgiusios.
As turejau svertis sekmadieni, bet to nepadariau. Siryt uzlipau ant svarstykliu, tai minusiuka nedideli pamaciau. Bet nefiksuoju, nes dar Naujakas laukia su balta misraine, o tada vel grisiu prie reguliaraus sverimosi.
Tarpusventyje stengiuosi valgyti kuo maziau angliu, didziausio mano svorio prieso.

Netgi minusiuką, kokia šaunuolė 4u.gif
Man tarpušventis irgi sunkus laikas, mama prikrovė kalnus maisto, saldumynų (išliko nuo vaikystės dovana - saldumynų maišas), tai man tai tikras išbandymas. Aš labai nepakenčiu kai pilnas šaldytuvas maisto, man atrodo, reikia greičiau suvartot, o tai suges unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 12 27, 12:10)
Aš labai nepakenčiu kai pilnas šaldytuvas maisto, man atrodo, reikia greičiau suvartot, o tai suges unsure.gif

Keista, bet ir as nemegstu... Keista todel, kad mano vaikyste buvo tarybine, kai net slapdeshre buvo deficitas. Atrodo, dabar tik gyvenk ir zvenk. Bet ne, tas pergrustas saldytuvas kiekviena syki mane suerzina, kai tik atidarau. Kiekviena syki pagalvoju, kad zmogui tiek maisto, kiek mes perkame, nereikia. Tada dar susimastau, kad geriau tuos isleistus pinigus butume skyre kelionems. O kai pagalvoju, kad kazkas aplamai valgyti neturi tuo pat metu, kai mes persivalgome... Labai nuodemingai gyvename, ir tas nuodemes isgyvendinti labai sudetinga, ypac kai vyras gurmanas (mazhelis, panasu, irgi).
Atsakyti
Sveikos, pas mane po švenčių +100 gramų. Maniau, kad tikrai bus daugiau rolleyes.gif kadangi šventėm ne namie, tai maisto likučių irgi ne per daugiausiai, tik ką minimaliai pasidarėm dėl savęs, tai lyg ir nebegresia persivalgymas bent iki Naujųjų vakaro biggrin.gif švęsim namie, tai kokį filmą pažiūrėsim su užkandžiais ir tiek, bet irgi stengsiuos pasiruošti minimaliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2016 12 27, 14:13)
Keista, bet ir as nemegstu... Keista todel, kad mano vaikyste buvo tarybine, kai net slapdeshre buvo deficitas. Atrodo, dabar tik gyvenk ir zvenk. Bet ne, tas pergrustas saldytuvas kiekviena syki mane suerzina, kai tik atidarau. Kiekviena syki pagalvoju, kad zmogui tiek maisto, kiek mes perkame, nereikia. Tada dar susimastau, kad geriau tuos isleistus pinigus butume skyre kelionems. O kai pagalvoju, kad kazkas aplamai valgyti neturi tuo pat metu, kai mes persivalgome...  Labai nuodemingai gyvename, ir tas nuodemes isgyvendinti labai sudetinga, ypac kai vyras gurmanas (mazhelis, panasu, irgi).

Taip, mūsų visuomenė labai vartotojiška, perkam ir vartojam daug daugiau nei reikia. Netgi nesuvartojam. Pripažįstu, kad ir man tenka kartais maistą išmest, ko labai nemėgstu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
Temoj tylu ramu, visos išsilakstę.. biggrin.gif Tikiuosi gryšit kitąmet mirksiukas.gif Lieknėsim 2017m? bigsmile.gif Man tai jau tikrai teks, pirmadienį įsivaizduoju didelį pliusą priduosiu, valgau labai daug ir per daug. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 12 31, 08:20)
Lieknėsim 2017m? bigsmile.gif Man tai jau tikrai teks, pirmadienį įsivaizduoju didelį pliusą priduosiu, valgau labai daug ir per daug.  unsure.gif

Lieknesim smile.gif As nesisversiu rytoj, nera prasmes. Po savaites pasimatys, ar teisingai per sventes gyvenau.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2016 12 31, 16:47)
Lieknesim  smile.gif As nesisversiu rytoj, nera prasmes. Po savaites pasimatys, ar teisingai per sventes gyvenau.

Aš žadėjau irgi nesisvert šiandien, bet kažkaip neištvėriau, užlipau. Tai nebuvo taip baisu, kaip maniau.
61,7kg - štai su kokiu svoriu startuoju šiais metais smile.gif
Baigėsi šventės, baigėsi visos baisiausios pagundos, grįšim į normalų ritmą.
Tiesa, gavau dovanų knygą "Mažos nuodėmės taisyklė", tai jokios didelės paslapties ten nėra (kaip naiviai tikėjausi biggrin.gif), viskas kaip aš ir esu linkusi laikytis, ar bent norėčiau. O daugiau daugybė receptų bigsmile.gif Paprastų, gan lengvų, neįmantrių, sveikų, kas man patinka. Stengsiuosi kuo dažniau gaminti iš jos.
Atsakyti
Labas 4u.gif aš taip pat šįryt pasisvėriau ir pasimatavau apimtis, kad galėčiau sekti rezultatus. Startuoju iš naujo su 62,1 kg, per visą šventinį laikotarpį priaugau apie pusę kg ax.gif
Atsakyti
As siandiena nuejau i sporta, pirma syki siais metais. tingejau labai, o ir savijauta ne kazka, tai labai dziaugiuosi, kad prisiverciau.
Atsakyti
Sveikos:) pas mane po Kalėdų +3 kg - suuuuper:) dabar reikės kažkaip juos tirpint.. ieškau kokios geros programos ar apps'o kad galėtų kas padėt susitvarkyt.. ne tik tuos 3 kg - tuos jau natūraliai numesiu, bet šiaip norėtųsi pasigražint..
Atsakyti
Laba diena!

Per sventes taip pat priugau, kiek nzn, sversiuos pirmadieni smile.gif
Siais metais jau buvo dvi kardio po 40min biggrin.gif Kaip ir Pireja labai savim didziuojuos, nes bandziau pravaziuot Gym'a, bet "sviesioji as" vis del to nugalejo biggrin.gif Siandien pirma jegos treniruote siais metais smile.gif

Del svorio.. Nusprendziau rezultatus sekti kitaip, matuosiu apimtis (viska darysiu pirmadieni), o tikslas yra, sumazinti liemeni (problemine mano zona) ir noriu tvirtesniu ranku biggrin.gif Tai gi maziau cm ant talijos ir daugiau ant ranku biggrin.gif
Stebesiu vaizda veidrodyje smile.gif Zinoma ir sversiuos kas savaite, nes tai jau tapo iprociu, o gal ir priklausomybe fear.gif

Ir dar truputi informacijos apie riebaliuku deginima Kardio metu, gal kam pravers smile.gif Turbut daug kas girdejo, kad riebaliukai pradeda degti, po 20min nuo treniruotes pradzios, ir esant tam tikram pulsui. Tas pulsas kiekvienam yra skirtingas pasirodo. Vakar uzmaciau formule:
220-jusu amzius= A; Ziemiausia riba: B=A x 0.65 Auksciausia riba: C=A x 0.85 Pvz man 34 metai: 220-34= 186 Negalima virsyti 186!! Ziemiausia riba 186 x 0.65=120.9 Auksciausia 186 x 0.85= 158.1 Tai gi Man riebaliukai dega kai pulsas nuo 121 iki 158 smile.gif Pradedantysiems patartina nepersistengti ir Kardio metu pasiekti toki "lygi" kad galima but surezgti sakini is 5-6 zodziu biggrin.gif
Iki vakar galvojau, kad riebaliukai deginasi, kai pulsas pasiekia 160 biggrin.gif Nezinau kiek yra tiesos sioje formuloj, bet dabar vaduovausiuos ja, nes man ir ant 150 prakaito yra, o jei virsyju 160 jau sunku kalbeti, veliau gali ir galva svaigti - o tai jau nera gerai. Svaigimo ir pykinimo po Kardio ( kaip ir jegos treniruotes) nera gerai!

Atsakyti
The wanted, dekui, naudinga info. O kaip tu matuoji savo pulsa?
As sversiuosi rytoj, bet jau nusiteikineju pliusui unsure.gif Trenere susirgo, tai treciadieni nesportavau.
Labai noreciau sugebeti atsikelti anksti ryte ir sportuoti su teliku (rodo rimtas mankstas nuo 6h00). Bet kol kas neprisiverciu...
Atsakyti