Įkraunama...
Įkraunama...

Langai 5

Bent su IR termometru pamatuoti rėmo T (prieš/po) šiltinimo.
Man bent termovizoriukas Kommerlinge konvekciją rodė nemažą, ir sandūroje buvo šalta (matuota - žiemą).

QUOTE(mintas @ 2021 10 10, 23:35)

Bet kokiu atveju, bus labai įdomu išgirti pastebėjimus iš praktikos. Teorija būna viena, o praktika visai kitokia. Kai išgirsti ką nors apie kvantinę fiziką tai ten realiai  stebuklai nuolatos vyksta smile.gif.

Atsakyti

Tuomet paimkime stiklo paketą. Ten tarpelis tarp stiklų taipogi ~20mm, o jei tai vitrina, tai bendrai paėmus ir visas kanalizacijos vamzdis gausis, bet konvekcija tenai beveik nevyksta.

Ne ten susikoncentravęs savo dėmesį.

Bet kokiu atveju, bus labai įdomu išgirti pastebėjimus iš praktikos. Teorija būna viena, o praktika visai kitokia. Kai išgirsti ką nors apie kvantinę fiziką tai ten realiai stebuklai nuolatos vyksta smile.gif.

gal ne tiek noriu kazka irodyti, kiekvienas turi savo nuomone. Siltinti uzsiemiau, pagrinde, kad praita ziema paketu apacios rasojo ir daresi ledas, ypac kampuose. Pripazinkite, nemalonus dalykas siltame, sandariame name, su rekuperacija, grindiniu sildymu ir oras- oras pagalba. Antra paskata buvo aktyvi diskusija siame forume apie ar tai "desreles", ar tai "makaronus su sasiskomis"  :D remo ir paketo tarpuose. Po to trumpai uzsimineme apie kazkoki spec 2-komponentini purskala, labai brangu. Priedo, forumietis rase, kad mate pristatyma, kur 2 talpos nesuveike ir labai nuliudino reklamuotojus. Abejoju, ar pavyks pamatuoti temperaturu skirtuma, nes baigiu siltinti. Bet ateinanti ziema parodys, ar apsiltinimas padejo, nors noriu siltos ziemos  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(sevas @ 2021 10 13, 12:15)
Siltinti uzsiemiau, pagrinde, kad praita ziema paketu apacios rasojo ir daresi ledas, ypac kampuose.

Priminkite, kokius langus išsirinkot? Seniai nebuvau forume.
Atsakyti

Priminkite, kokius langus išsirinkot? Seniai nebuvau forume.

sveiki  :) , seniai nebendravome. Artimiausiomis denomis suieskosiu popierius ir parasysiu. Pamenum kad gamino Alytuje ir, lygtai, be garsiu pavadinimu

Atsakyti