Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklingas Forumas. Laumių-Raganų pašnekesiai.

Na, taip. Bet kai ziuri kortas ar tas runas, tai tau atsakymas is kazkur "ten" ateina. Tau ji kazkas pasako, tai gal yra kazkoks mokestis savotiskas uz tai, kad tau atsakyma duoda? Gal kad gali tekt moket,pvz, sveikata?
Atsakyti
QUOTE(Eglaitė 32 @ 2017 12 12, 19:53)
Kas gali buti pikta ar bloga runose ar kortose?
Cia krikskscionybe ir kitos religijos, kurios siekia palenkti zmogaus valia savo tikslams, pvz., kad nestu pinigus - pucia arabaus apie mirtinas nuodemes, pragarus.
Jau 21 a., o sie kliedesiai isliko kai kuriu zmoniu samoneje ir pasamoneje.
Kortos, runos ir kt. tera irankiai suzinoti apie ateiti, kuriuo siuo metu, del atitinkamu priezasciu gali neraminti.
Kunigelis sako - turi pas mane ateiti ir viska issipasakoti,o as tau atitinkamai karu pasakysiu kiek reikia sukalbeti "Teve musu", "Sveika Marija" ir viskas praeis.
Nepraeis.
Rimciausi dalykai yra uzprogramuoti musu sieloje ir nuo siu maldu jie niekur nedings.
Svarbu buti pasiruosus tam.
Man, kai iskrenta blogos kortos ir pasitvirtina ivykiu, as nenusimenu.
Man svarbu, kad kortos man teikia teisinga informacija, kuri man padeda pasiruosti.

Taip tas tiesa, man nuo vaikystes manau uzprogramuotas nepasitikejimas savimi ir kaip sunku su tuo gyventi reik kazkaip issikapstyti is to unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2017 12 12, 22:57)
Na, taip. Bet kai ziuri kortas ar tas runas, tai tau atsakymas is kazkur "ten" ateina. Tau ji kazkas pasako, tai gal yra kazkoks mokestis savotiskas uz tai, kad tau atsakyma duoda? Gal kad gali tekt moket,pvz, sveikata?

Zeme supa informacinis laukas apie VISKA.
Nikola Tesla net pats prisipazino, kad daugelis jo atradimu nepriklauso jam - jis juos gavo is pamineto lauko.
Lygiai taip pat ir zmogus, jei isvysto siuos ar panasius gebejimus, gauna jam reikalinga informacija.
Na, kaip mes visi gauname informacija is Vikipedia.
O jei vis bijoti kazko ...tada nereikia eiti i miska.
Atsakyti
kaip idomiai. gal ir esu girdejusi kazka panasaus, bet matyt demesio neatkreipiau per daug. reiks pasidomet situo dalyku. aciu, labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 12 12, 00:23)
kristinkag, Aurrora senokai nebeuzsuka i SM , bet gal kada uzsuks.

Jeigu jus tai domina, tai bus idomu.
Turite nuspresti kad norite to pati, o ne del to ka pasake tarologe. Turite visada islikti savimi  mirksiukas.gif Turite buti labai stipri  4u.gif

Dar nepaminejau kad as jau koki 2 metai matau zenklus kuriu nesuprantu, is karto pamaniau man pasimaise ar koks auglys auga kad matau tai ko nera, bet paskui issiaiskinau kad matau zenklus, o kortos pasake kad man reikia dometis ezoterika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2017 12 12, 22:17)
Dar nepaminejau kad as jau koki 2 metai matau zenklus kuriu nesuprantu, is karto pamaniau man pasimaise ar koks auglys auga kad matau tai ko nera, bet paskui issiaiskinau kad matau zenklus, o kortos pasake kad man reikia dometis ezoterika  mirksiukas.gif



Zenklus isnarplioti padeda knygos ,taipogi kortos ar kavos tirsciai ( kaip patvirtinimas ).
Man knygos aiskiausiai parodo ax.gif Uzduodi klausima ir atverti reikiama puslapi ( to negaleciau pavadinti jokia magija , bet ir jokia logika) .
Papildyta:

Manau Moonlight paminejo visus variantus, nes visur yra pliusu ir minusu. Nera vien tik gero, tenka pamatyti ir blogaja puse ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2017 12 12, 20:57)
Na, taip. Bet kai ziuri kortas ar tas runas, tai tau atsakymas is kazkur "ten" ateina. Tau ji kazkas pasako, tai gal yra kazkoks mokestis savotiskas uz tai, kad tau atsakyma duoda? Gal kad gali tekt moket,pvz, sveikata?

Taip, yra mokestis, be abejo. Krauju pagrinde. Nebent moki dirbti su Aukštomis Jėgomis, bet tam turi turėti tam tikras savybes, patikti joms.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 12 13, 11:05)
Taip, yra mokestis, be abejo. Krauju pagrinde. Nebent moki dirbti su Aukštomis Jėgomis, bet tam turi turėti tam tikras savybes, patikti joms.

Griūsiu!!!
Per daug siaubo filmų žiūri. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglaitė 32 @ 2017 12 13, 10:28)
Griūsiu!!!
Per daug siaubo filmų žiūri. lotuliukas.gif

Griūk. Bet geriau negriūk, o pabandyk ir sužinosi bigsmile.gif
Atsakyti

Na, taip. Bet kai ziuri kortas ar tas runas, tai tau atsakymas is kazkur "ten" ateina. Tau ji kazkas pasako, tai gal yra kazkoks mokestis savotiskas uz tai, kad tau atsakyma duoda? Gal kad gali tekt moket,pvz, sveikata?

Dažniausiai ir ima sveikata.

Taip, yra mokestis, be abejo. Krauju pagrinde. Nebent moki dirbti su Aukštomis Jėgomis, bet tam turi turėti tam tikras savybes, patikti joms.

Monteverte teisi, mokestis visada yra. Kas dėl kraujo, nežinau ar teisingai supratau, bet mokestis krauju galimas tada, kai tenka atidirbinėti už darbelius ateinančiom kartom, o "prisidirbusi" ir iškeliavusi sielą, neranda ramybės.

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 12 13, 10:05)
Taip, yra mokestis, be abejo. Krauju pagrinde. Nebent moki dirbti su Aukštomis Jėgomis, bet tam turi turėti tam tikras savybes, patikti joms.


Monteverde, o ka turite omeny sakydama Aukstosios Jegos? Tai Dievas, velnias, demonai?
Atsakyti
QUOTE(Moonlightmagic @ 2017 12 13, 11:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Maba" data-cid="71925582" data-time="1513105070"><div><p>Na, taip. Bet kai ziuri kortas ar tas runas, tai tau atsakymas is kazkur "ten" ateina. Tau ji kazkas pasako, tai gal yra kazkoks mokestis savotiskas uz tai, kad tau atsakyma duoda? Gal kad gali tekt moket,pvz, sveikata?</p></div></blockquote><p></p><p>Dažniausiai ir ima sveikata.
</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="71925890" data-time="1513148722"><div><p>Taip, yra mokestis, be abejo. Krauju pagrinde. Nebent moki dirbti su Aukštomis Jėgomis, bet tam turi turėti tam tikras savybes, patikti joms.</p></div></blockquote><p></p><p>Monteverte teisi, mokestis visada yra. Kas dėl kraujo, nežinau ar teisingai supratau, bet mokestis krauju galimas tada, kai tenka atidirbinėti už darbelius ateinančiom kartom, o "prisidirbusi" ir iškeliavusi sielą, neranda ramybės.
</p><p></p><p></p>

Nereikia laukti jokių naujų kartų. Iš paties asmens ima. Aišku, kai kurios jėgos paima ir iš vaikų. Viena narė anksčiau rašė, kad iš jos vaikų paėmė.
Papildyta:
QUOTE(Maba @ 2017 12 13, 11:48)
Monteverde, o ka turite omeny sakydama Aukstosios Jegos? Tai Dievas, velnias, demonai?

Šiaip tai tokio dalyko kaip pragaras tikrai nėra. Bet yra visokios žemosios būtybės, numirėliai, lervos, siurbėlės ir pan. Velniai irgi yra anot juodųjų magų, bet tai greičiau toks sutartinis pavadinimas, nes jie tikrai nėra tai kaip pateikiama mitologijoje. Tikrai smalos neverda kažkur po žemėmis. Todėl tai greičiau žemosios sielos, purvini tokie žmogėnai. Kaip ir yra dieviškosios būtybės.
Atsakyti