Įkraunama...
Įkraunama...

Nuolaidos, akcijos ir išpardavimai

QUOTE(Killing_me_softly @ 2018 10 17, 16:56)
Jūs jau man atleiskit, Barboros puslapio kopijos neišsisaugojau. Nesuprantu kame problemos? Parašytas kodas, kiekvienas prieš spausdamas "užsakyti" matyt pasižiūri, ar įvestas kodas suteikė nuolaidą ar ne. Panašu, kad geriau jokiais kodais nesidalinti, nes neduok tu Dieve, netiksliai perrašysi visas kodo galiojimo sąlygas. O jei dar pati Barbora pratęs kodo galiojimą, gaunasi kad būsi nesąmoningai apgavęs SM nares. Kaip baisu...



Viskas gerai. Si karta gavos taip, kad barbora skelbe kaip Jus rasete, bet tas kodas galioja ir kitas dienas. O to barbora jau neskelbe.

O mamos pasidalino, kad jis galiojo ir veliau. smile.gif Viskas tvarkoje. Nesibaram ir toliau gyvenam draugiskai. smile.gif Dalinames nuolaidelemis. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2018 10 17, 17:41)
Viskas gerai. Si karta gavos taip, kad barbora skelbe kaip Jus rasete, bet tas kodas galioja ir kitas dienas. O to barbora jau neskelbe.

O mamos pasidalino, kad jis galiojo ir veliau. smile.gif Viskas tvarkoje. Nesibaram ir toliau gyvenam draugiskai. smile.gif Dalinames nuolaidelemis. smile.gif

Na, kas dalinosi apie nuolaidos pritaikymą, o kas piktinosi neaišku ko mirksiukas.gif


Šiandien įvedžiau Barboroje kodą SPALIS17 ir man pritaikė 4 eur nuolaidą. Kodo galiojimo sąlygų nežinau. Tiesiog man ką tik suveikė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2018 10 18, 14:22)
Na, kas dalinosi apie nuolaidos pritaikymą, o kas piktinosi neaišku ko  mirksiukas.gif
Šiandien įvedžiau Barboroje kodą SPALIS17 ir man pritaikė 4 eur nuolaidą. Kodo galiojimo sąlygų nežinau. Tiesiog man ką tik suveikė smile.gif



Super smile.gif
Atsakyti

Ačiū, užsisakiau ir aš :)

Atsakyti
NORFA (2018 10 18 - 2018 10 31)
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Kita savaite

 

photo_5_23540992.jpg

Atsakyti
Labas, šiandien barboroje irgi suveike SPALIS 17. smile.gif Super.
Atsakyti
Gal kas žinot kur yra akcijos chrizantemoms vazonėliuose ax.gif
Atsakyti
barboroj 'sekmadienis' -3eur 4u.gif
Atsakyti

IKI
IKI+
Atsakyti

gal kas žino knygų klubo nuolaidos kodą? :)

Atsakyti