Įkraunama...
Įkraunama...

Nuolaidos, akcijos ir išpardavimai

Tai šiandien veikė nauja verkių mxm, ar ne? Užvažiavom 11val, tai buvo tik tortas ir skelbimas, kad mxm atidarymas 13val, atvažiavom 14val, tai buvo 6 gaisrinės ir sakė kad mxm šiandien (2nį) nedirbs. Įdomu kaip rytoj, ir kaip ta akcija bananams, man dug reikia, virsiu džemą...
Atsakyti
QUOTE(Eyore @ 2016 12 21, 00:36)
Tai šiandien veikė nauja verkių mxm, ar ne? Užvažiavom 11val, tai buvo tik tortas ir skelbimas, kad mxm atidarymas 13val, atvažiavom 14val, tai buvo 6 gaisrinės ir sakė kad mxm šiandien (2nį) nedirbs. Įdomu kaip rytoj, ir kaip ta akcija bananams, man dug reikia, virsiu džemą...
Mes nuvažiavom vėlai vakare, tai ant durų buvo parašytas skelbimas: Maxima šiandien nedirs, atsiprašome už nepatogumus
Daugiau jokios info.

Va tau ir atidarymo šventė biggrin.gif

Matomai akcija bananams jau nuplaukė, jei šiandien atidarys ir nebus akcijos, tai gal bandykit ketvirtadienį IKI prekybcentriuose užsipirkti po 0,77 €/kg, bus brangiau 0,12 €/kg, bet garantuotai rasite smile.gif
O šiandien (trečiadienį) numatyta pas juos akcija saldainiams ir šokoladui- 35, žaislams 40, o kojinėms bei pėdkelnėms 50 proc nuolaida.
Jei šiandien atidarys, tai gal tų dviejų dienų akcija bus

p.s. dėl tų gaisrinių ir nevažiavom dieną, maža kas... unsure.gif
Paskui spaudoje perskaičiau, kad kažkur ten kažkokiose patalpose šiukšlės ar popierius rūko, tai ir iškvietė gaisrininkus

Jau nebeatidaro (bent jau man) šio laikraštuko (matomai atidarymas nukeliamas) mastau.gif :
QUOTE(fukse @ 2016 12 20, 07:32)
MAXIMA parduotuvės Vilniuje, Verkių g. 29
Leidinukas:
https://www.maxima.l...uotuve-verkiu-g

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 21 gruodžio 2016 - 01:55
Gal žinote kam akcijos norfoje prakttiškomis valandomis?
Atsakyti

Gal žinote kam akcijos norfoje prakttiškomis valandomis?

Kaip suprantu šią savaitę nėra praktiškų valandų pasiūlymų  :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2016 12 21, 05:56)
Gal žinote kam akcijos norfoje prakttiškomis valandomis?

praktisku valandu nera ir nebus kelias savaites, cia pernai taip ir gi buvo. tipo ir taip daug nuolaidu daro.
Atsakyti
zzz jau keleta kartu pirkau. Vieninteli karta buvo suspaustas surelis tarp prekiu, o seip nusiskundimu daugiau jokiu. prekes ilgo galiojimo, net mesa galiu savaitei uzsipirkt ir nebijot, kad baigsis galiojimas smile.gif Ai, karta bananai pakliuvo kiek parudave, bet suvalgem ;)
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2016 12 20, 18:32)
Jie patys numinusuoja su pirmu pirkimu 10 eur, tai gaunasi 25 eur, kai perki už 35 eur prekių + daur mandarinų užsakyti leido 2 kg po 0,01 eur bigsmile.gif (skanūs, su žaliais lapukais),
o jei norite dar 5 eur papildomos nuolaidos bigsmile.gif dėl pirmo pirkimo, tai parašykite prašau man asmeninę žinutę (su jūsų  el. paštu ), pakviesiu jus į zzz.lt .

Man neminusuoja. Prisikroviau už 35 eur., gal kokį nuolaidos kodą įvesti reikia? Kažkada kita narė buvo atsiuntus pakvietimą, bet tada taip ir nepirkau. Gal nebesiskaitau kaip naujas pirkėjas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 21 gruodžio 2016 - 10:25
QUOTE(Maja Di @ 2016 12 21, 11:21)
Man neminusuoja. Prisikroviau už 35 eur., gal kokį nuolaidos kodą įvesti reikia? Kažkada kita narė buvo atsiuntus pakvietimą, bet tada taip ir nepirkau. Gal nebesiskaitau kaip naujas pirkėjas?

Paskambinau į zzz, sakė, kad ir su pakvietimu ir 10 eur pirmo pirkimo nuolaidas dabar sustabdė, kas apsipirkot džiaukitės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 21 gruodžio 2016 - 12:34
Yra siandien dvieju dienu, vakar ir siandien, akcijos, naujoje Maxmoje Siaures miestelyje.
Atsakyti
Gal dar liko kur LEGO rinkiniams akcija? Paveluotai, bet labai reikia.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gurmano @ 2016 12 21, 14:14)
Gal dar liko kur LEGO rinkiniams akcija? Paveluotai, bet labai reikia....  ax.gif

MAXIMA parduotuvėje Vilniuje, Verkių g. 29 šiandien žaislams 40 proc. nuolaida
https://www.maxima.l...uotuve-verkiu-g

Senukuose iki gruodžio 23d žaislams ir žaidimų stalams 40 proc nuolaida, konstruktoriams Lego 30 proc nuolaida:
SENUKAI Nr.36 2016 12 02 - 2017 01 02
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 21 gruodžio 2016 - 17:42
QUOTE(Gurmano @ 2016 12 21, 15:14)
Gal dar liko kur LEGO rinkiniams akcija? Paveluotai, bet labai reikia....  ax.gif



Senukai -30, Norfa -40.
Atsakyti