Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(rasiuk @ 2016 12 30, 10:44)
Sveikos mergaites, gal knyguklube.lt yra koks papildomas kodukas? Aciu. 4u.gif

Patikrinau dar galioja kodas SKAITYMO-AKIMIRKA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2016 12 30, 12:19)
vakar pirkau, man rodos iki sausio 13 vietinis nemokamas. dar turiu 20 e nuolaida, bet nezinau ka pirkt biggrin.gif


o uz ka jie tokias nuolaidas dalina? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2016 12 30, 13:49)
o uz ka jie tokias nuolaidas dalina?  rolleyes.gif

pirkau vyro tevui striuke uz 249 eur, tai atsiunte Gutscheina. Beje striuke pirkta vakar 9 ryto siandien jau PIRKDE sandelyje. Nugis greitai jie ten sukasi yahoo.gif

Kas liecia ta nemokama siuntima, mano laiske parasytas nemokamas iki 13 dienos. Bet as dabar dar karta paskaiciau bendrasias salygas tai matau, jog perkant prekiu uz daugiau nei 130 e ir taip jis nemokamas.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2016 12 30, 13:55)
pirkau vyro tevui striuke uz 249 eur, tai atsiunte Gutscheina. Beje striuke pirkta vakar 9 ryto siandien jau PIRKDE sandelyje. Nugis greitai jie ten sukasi yahoo.gif

Kas liecia ta nemokama siuntima, mano laiske parasytas nemokamas iki 13 dienos. Bet as dabar dar karta paskaiciau bendrasias salygas tai matau, jog perkant prekiu uz daugiau nei 130 e ir taip jis nemokamas.


na greitis tai pavydetinas tikrai smile.gif
reiks pasikuist vakare pas juos, as jau ir primirsus ta psl buvau
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2016 12 30, 11:57)
Sekmadienį pirksiu iš Vokietijos išparduotuvės per DE adresą https://www.brands4f...odu...:"damen"}
Vaikams: https://www.brands4f...odu..."kinder"}
Vietinis siuntimas 6,90 eur, paskui pagal vežėjų įkainius. Tik Vilnius
Pirkinukas69@gmail.com

O cia kad paziureti kas gero yra, reikia registruotis? Po darbo gal paziuresiu siandien
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2016 12 30, 00:20)
Mergikės, HELP! Jūs visa ko žinovės. Gal žinot kas Vilniuje kepa naminį šimtalapį??

Mano mama kepa smile.gif ka domina, parasykit i az
Atsakyti
Kam reikėjo JBL kolonėlių, išpardavimas Omnitel el parduotuvėje
https://order.omnite...olonele-jbl-go/
Atsakyti
Merginos, gal kuri galit parekomenduoti kokybiskas skalbimo kapsules? pati iki siol tik skystus naudojau eko arba ringuva, norisi kazka naujo isbandyt smile.gif ir kur perkate? aciu, jei kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
Kaip i ta psl ieiti? Prisiregistruoju, turi atsiusti i el pasta nuoroda bet jos neatsiuncia. Kaip cia ka daryti?


QUOTE(JMD @ 2016 12 30, 13:55)
pirkau vyro tevui striuke uz 249 eur, tai atsiunte Gutscheina. Beje striuke pirkta vakar 9 ryto siandien jau PIRKDE sandelyje. Nugis greitai jie ten sukasi yahoo.gif

Kas liecia ta nemokama siuntima, mano laiske parasytas nemokamas iki 13 dienos. Bet as dabar dar karta paskaiciau bendrasias salygas tai matau, jog perkant prekiu uz daugiau nei 130 e ir taip jis nemokamas.

Atsakyti
kokius zieminius batus perkate sau ?
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2016 12 30, 13:27)
O cia kad paziureti kas gero yra, reikia registruotis? Po darbo gal paziuresiu siandien

Prekių peržiūrai registruotis nebūtina. Mano prekė kainuoja mažiau nei 130 eur, tai skaičiuoja už pristatymą. Perskaičiau taisyklėse rašo, kad nuo 130 eur siuntimas nemokamas.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2016 12 30, 16:55)
Prekių peržiūrai registruotis nebūtina. Mano prekė    kainuoja mažiau nei 130 eur, tai skaičiuoja už pristatymą. Perskaičiau taisyklėse rašo, kad nuo 130 eur siuntimas nemokamas.

arba as kazko nesuprantu, bet nieko neatsidaro paziureti, atsidaro tik prisijungimo arba registravimuosi puslapis
Atsakyti