Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Hakutis persikutis  :wub: 

O Tika, matosi, nelinkusi nusileisti  :D 

Atsakyti

Colomba, su gimtadieniu! Sveikatos, sveikatos, sveikatos!

Atsakyti

Colomba,su gimtadieniu,laimės,meilės ir sveikatos🍧

Atsakyti

Colomba su tortadieniu 😘 :4u:

O man liudna snd pirma naktis be Vinco. Keista gaila baisiai  isveziau vakar pas draugės dukra pabut 3sav kol mes i lt suvazinesim. Toras su mum vaziuoja. Bet Vincas irgi isdavikas. Dar pakeliui uzsukom i svecius pas buvusi vaizeri mano kavos pisvalandukui. Tai tas kai namie vaiksto murkia glaustosi minko viska.. Sakai paliksiu tau drauga 3savaitem. Pas draugės dukra tas pats visi geri jam eina aplink glaustosi murkia. Vakare atsiuncia foto lovoj isitaisea minko kaldra migdosi... O mes cia verkiam jo  jam panasu tas pats...

Tai va bandysin ryt vaziuot i lt kol lenkijos neuzdare. Turėtumėm sekmad kirsti siena lietuvos jau.. Bet vis dar sekam naujienas maza kas keisis. Streso pilna minciu visokiu :hmm:  :blink:​ 

Atsakyti

Si gimtadieniu, Colomba  :4u:  :4u:  :4u: 

Linkiu daug visokeriopos šviesos. sveikatos ir smagių katinų :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti

Colomba, su gimtadieniu!!!!!! 

Atsakyti

Ačiū už sveikinimus  :4u: 

Labai pravers, nes ir aš susirgau, ir  dar mano Atuliui labai negerai. Ir prognozės liūdnos... 

Atsakyti

Colomba , pavėluoti sveikinimai! Sveik - ir laikykitės visi, ir uodeguoti, ir ne. :4u:

Azu , turi būti viskas gerai. Kol neuždaryta, tol niekas ant tos sienos ir nestovi, netikrina. Tik tiek, kad atvykus reikia telefonu prisiduoti į NVSC, na, ir garantuotai lieps saviizoliuotis.

Mano persikų globėjas vakar vėl pas juos miegoti nuėjo.

Mažučiai, jūsų toks trumpas kailiukas... Leiskit, aš jus pašildysiu.

Priedas  20200807_225151.jpg   124,81KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

DSC-3013-1.jpg

Atsakyti
Lapyna , patentuok persikus-mutantus biggrin.gif

Šponkiukas-akimirkų gaudytoja bis.gif

Pasigedau Ainu striukos uodegytės...

Sekmadienio rytą pradėjome-

vartotojo įkelta nuotrauka

Pratęsėme pirmosiomis maudynėmis. Iš pradžių buvo pastangos šokti iš vonios, o paskui visai ramiai išsimaudėme, sakyčiau netgi patiko. Ir be rėkimų, isterijų. Sunkiausiai sekėsi nušveisti mašininiu tepalu nujuodavusį viršugalvį.

Milka-žiurkytė po vandens procedūrų.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Viskas vyko aktyvioje Čigonėlės priežiūroje.

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evora: 09 rugpjūčio 2020 - 11:08
Visų foto liux. Evoros Milkos poza topinė. Koja ant kojos dama...

Man šiandien apsysiojo kuprinę. Nesuprantu wtf. Bet paskui gavau dovanų žiogą be 1 kojos.

Įdomu, kaip Aist sekasi su sūnum ir drauge.

Sveikatos Colombai ir Atui.



Aš rytoj nusprendusi nešti prašymą (grįžta iš atostogų kas reikia...). Bet neįsivaizduojat kaip neramu... Nepakylu iš lovos visą savaitgalį, apart paėdimų ir mišių šiandien...
Nesuprantu savęs. Man atrodė, kad blogiau nebebus. Tiesa, mama nesupranta darbų mėtymo. O man taip norėtųs to supratingumo iš jos.
Atsakyti

Colomba - pavėluotai, bet labai sveikinu su gimtadieniu  :4u:  :4u:  sveikatis ir tau ir Atui  :4u: 

Hakutis įsigijo gausią persikinę šeimyną  :D  šitiek darbo katinėliui tuos trumpkailius šildyti  :D 

Milkos maudynės  :) 

Šponkučio dryžuotoji  :D 

Oro erdvės kontrolieriai

20200809-065835.jpg

Atsakyti