Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Uoj, kokia Jodzės nosia  :wub:  :rolleyes: 

Bižū - savarankiška moteris, gebanti pasirūpinti maisto tiekimu  :D​ 

Atsakyti
Labai prizūminta, todėl nekokybiška nuotrauka, bet man tokia juokinga:
vartotojo įkelta nuotrauka
Kiečiausia, kad akys į skirtingas puses žiūri. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 20 spalio 2020 - 21:39

Sveikos

Bižų - katytė kuri neprapuls, tai peliuką sumedžioją, tai maišą su maistu. Ūkiška moterytė  :D 

Kugis  :wub:  Kaip Bugi? Ir kaip katinyno elgesys, kai namie jaunuomenė?

Kardašianiniai pusrutuliai gerai susižiūrėjo  :D  Smagu, kad Vincukas legalizavosi  :rolleyes: 

Pusnės išraiška  :D 

Kam keltis, jei visą dieną naktis?

C1032285-046-A-4400-94-A0-8985-F155-D037

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Vakar vakare Tikytė sėdėjo ir mąstė apie katiniško gyvenimo prasmę....

vartotojo įkelta nuotrauka

Mąstė mąstė, kol užsnūdo.. rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Ech, sunkus tas katiniškas gyvenimas...Miegok, valgyk, pažaisk, miegok, valgyk, valgyk, pažaisk...valgyk, miegok, miegok...Kad tik eiliškumo nesumaišyti unsure.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Tikutės apmastymai nuvargino katytę  :D 

Spurgos naktinės dienos analizė  :D  

Dvigulė lova

20201020-211401.jpg

Atsakyti

Solidarizuojuosi su Spurgita dėl neišaušusios dienos... ir išvis, kas sugalvojo, kad galima gyventi tokioje temperatūroje? mano gyvybės formai ji visiškai netinka  :mmm: 

Noriu į guoliuką kaip Grikis su Juma ir miegoti iki pavasario  :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti

Bugi ir toliau pliku pilvu gyvena, kai dirbu iš namų, matau kaip Kugis terorizuoja irš neturėjimo ką veikti. O dėl naujokų tai pakankamai ramu, nes jie kitam kambary (prieš tai buvusias laikėm miegamajam, o dabar kitam kambary) į kurį ir taip neidavo, tai nėra kažkokių didelių stresų.

 

Guoliuke iš kurio bet kada gali būti išvaryta

 

20201021-125655.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 21 spalio 2020 - 18:26

Šiandien dainavimo diena namuose. Kugis prie durų, Bugi miegamajam, kačiukai kitam kambary. 

20201022-071807.jpg

Atsakyti

Šponkiuk, žinai, vaikai kartais mamai irgi padainuoja :) Ir visai nesvarbu ar jai patinka, ji turi įvertinti :hihihi:

Bugys kaip kokia gviazda čia pozuoja  :wub:

Man, beje, šiąnakt apie 2 val. irgi teko išklausyti mini dainuškos oi reikia reikia, man į rūsį reikia, atliko Bižū  :D Kur iki tol ji pasislėpusi miegojo - paslaptis, antraip jau prieš einant miegot būtų buvusi rūsin išpašlavoninta

Nusprendžiau, kad nuo kitos savaitės atostogausiu. Ką veiksiu dar nežinau, bet vis permaina :rolleyes:​ . Gar net neversiu (čia jau :hihihi: )

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 22 spalio 2020 - 09:58

Erendira, linkiu rast malonios veiklos per atostogas.

Bugi šitaip jau sėdi kokį 15minučių

20201022-123824.jpg

Atsakyti

Bugi: aš graži, labai graži, aš DIVA, diiiivaaaaa, jie turi mane garbinti, TURI, privalOOO, kai atsisuksiu visi turi klūpėt! Dar duosiu porą minučių kol visiems daeis, nors, kvailoki jie pas mane, duosiu valandą, ne, geriau dvi...dienas.  :D 

Atsakyti

Gielux, panašu, kad ji tikrai buvo užsihipnotizavusi savo atvaizdu televizoriuje :D nes tik palietus jos galva, pasigirdo prr ir tarsi pabudo :D

Atsakyti