Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Sveikutės,

Kaip gera paganyti akis į atsipūtusius kailiukus. :wub: 

Zundyt, linkiu nesunkios karūnos ir neilgo nešiojimo. :4u: Išgulėk, išsiilsėk - neamžinas tas nuovargis.

Mano dryžių gerokai sumažėjo: antibiotikus visi baigėm, atšilus orui namie temperatūra užkilo iki 18 laipsnių (!) :yahoo: , telefonas vėl veikia ir pažįsta mano draugus. Tiesa, kompo coolerio užsakyti nepavyko - nėra tokių UA ir neaišku kada bus :huh2: , mašina vis dar aplamdyta. Na, bet čia jau smulkmenos. Svarbiausia, kad nebereikia kiaurą parą kalenti dantimis ir namie vaikščioti su pirštinėm. Tas nuolatinis šalčio stresas, buo kurio nėr kada ir kur pailsėti, labai išvargino.

Atsakyti
Laba 4u.gif

Sveikatos visiems sergantiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Lapyna, o kodėl namie šalta? unsure.gif Kažką praleidau ax.gif Aš kai esu didelė šalčio nemėgėja (nors ir gimusi žiemą), tai man pats gazas, kai vyras su malkiniu pečiumi savaitgaliais namus užkepina ax.gif Nes darbo dienomis su dujomis šildomės ax.gif
Atsakyti

Zundyte, vaje, laikykis  :4u:  :4u:  :4u: 

Lengvo persirgimo  :4u: 

Daredi, Belos guolis ne tik suderintas su Ainu pagal poreikį, bet ir iš po Ainu pauodegiuko ištrauktas  :hihihi: Aist mum jį atidavė ir labai taikliai  :bigsmile: 

Atsakyti

Zundyt gulėk, šiltai ir patogiai įsitaisyk. Ar tavo kailiniuoti slaugai tave slaugo?

Ksio teisingai šiltai gulėti

20210124-190836.jpg

Atsakyti
Tika irgi bandė pasidaryti naują lovą...neįvertino, kad mažoka šiek tiek ax.gif biggrin.gif

Beveik telpu bigsmile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Zundyte, dideliausi linkėjimai tau,greito pasveikimo. Nėra,čia ko tarp mūsų paprastų vaikščioti karūnuotai.

Seniai matyta saldžioji porelė :wub:

Ir kita porelė  :wub:

Aš kai pasižiūriu į savo buvusią porelę,tai net ašarą nubraukiu :(

Sąžinės reikia turėti,šitokią mažą dėžutę Tikai pakišo :oh:

Vo,kaliegos,žiūrėkit,kaip mano dvikojė dresuota,va,kaip reikia katytei patalą kloti. d022.gif

 b93df0d4cfc7.jpg

Atsakyti

Lisitėja,tai  bent  guolis  Zundai!Žirnio  nebandei  padėt? Aš  irgi  paprastas  žmogelis,nepatinka  man  karūnos,na bet  šitą  man  per  prievartą  uždėjo...

Magnuna,mano  namuos  tik  vienas  slaugytojas - tai  aš! Maniškiai  nė  vienas  manęs  neslaugo,pati  save  slaugau,deja...Pavydžiu  tavo  slaugytojų!

Atsakyti

Saldžioji porelė... :wub:​ 

Lapyna, o kodėl namie šalta? unsure.gif

Kivuk, aš gyvenu rūmuose (apie 500 kv.m) su palapinės termoizoliacija. Radiatoriai buvo net raudoni, bet langai apledėję iš vidaus. Jei namie nebūtų buvę taip sausa, turbūt būtų apšerkšniję ir lauko durys ir dar keli kampai. Židinys čia tik atviras, jo funkcija dekoratyvinė. Lovas šildėmės infraraudonaisis šildytuvais (šalia įprastinių radiatorių), na, o virtuvėj buvo apie 13 laipsnių. Vonioj 15-16. Beje, šildytis po dušu arba karštoj vonioj buvo draudžiama, nes šildant vandenį kranui, atsijungdavo radiatoriai. Štai tokios linksmybės. Ir už jas dar reikės susimokėti labai apvalią sumelę.

Atsakyti

Mūsų vakaro aktualijos:

Mane apėėėėdėėė!!!

Priedas  20210125_202849.jpg   68,63KB   0 Parsiųsta kartų

 

O iš tikrųjų...

Brangusis, tavo bliūdelis jau tuščias??! Valgyk iš mano, mažuti, o aš tave nuprausiu...

Priedas  20210125_202632.jpg   90,1KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Lapyna, o kaip baigėsi su juodaraine ? Ar ji surado kitus namus ?  :hmm:

Atsakyti

Lapyna, o kaip baigėsi su juodaraine ?

Juodarainė iškeliavo pas jauną veterinarą, kuris ją paskiepijo, sterilizavo ir surado jai namus. Kaip supratau, pas jį išdykėlė irgi smagiai pagyveno porą savaičių, naktim miegojo jam ant veido. :hihihi:

Atsakyti

Lisitėja, nu gerus patalus paklojai, gėdos dvikojams nepadarei 😀

Lapyna, nežinau kaip tu šaltį pakeli🤔 man būtų šakės su šakutėm...

Žiūriu pro langelį...

received-340590423696370.jpg

Atsakyti