Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(DIVA557 @ 2017 01 16, 22:57)
Sveikos.
Pirmą, kartą ruošiuosi darytis neštumo testą.. Todėl šiek tiek jaudinuosi.. Nusipirkau kasetini Pregana TEST... Ką manot? geras? Gal duosit patarimu kaip ji atlikti? Šlapintis ant jo ar kaip???????? 

skaitykit instrukciją
Atsakyti
QUOTE(DIVA557 @ 2017 01 16, 22:57)
<p>Sveikos.
</p><p></p><p>Pirmą, kartą ruošiuosi darytis neštumo testą.. Todėl šiek tiek jaudinuosi.. Nusipirkau kasetini Pregana TEST... Ką manot? geras? Gal duosit patarimu kaip ji atlikti? Šlapintis ant jo ar kaip???????? </p>

Persiprašau, bet taip ir norisi pasiūlyti po liežuviu palaikyti biggrin.gif
Atsakyti

Persiskaičiau viskas aišku... O yra skirtumas jai man vaisingu dienu galas?

Atsakyti
QUOTE(DIVA557 @ 2017 01 17, 21:23)
<p>Persiskaičiau viskas aišku... O yra skirtumas jai man vaisingu dienu galas?</p>

Skaityti instrukcija nuo pradziu hmm.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Naiviai tikiuosi, kad DIVA557 juokauja su tokiais klausimais... biggrin.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fabiana @ 2017 01 17, 12:19)
Persiprašau, bet taip ir norisi pasiūlyti po liežuviu palaikyti  biggrin.gif

bet pirma apsisioti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Euterpė @ 2017 01 18, 17:19)
Naiviai tikiuosi, kad DIVA557 juokauja su tokiais klausimais... biggrin.gif  unsure.gif

jeigu metu 13, tai gali ir nejuokauti...
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2017 01 18, 19:40)
bet pirma apsisioti  biggrin.gif
Papildyta:

jeigu metu 13, tai gali ir nejuokauti...


Ir man pirma mintis, nu tai kiek metu biggrin.gif
Atsakyti

sveikos. reikia nuomoniu. 2016 12 21 buvo. menesines o 2017 01 03 buvo nesaugus santykiai su baigimu viduje(1d po ovulialiacijos) aisku iskart vaziavom i vaistine pirkt skubios kontracepcijos tablete isgerus tablete menesines prasidejo visa sav anksciau( 2017 01 10) ir siektiek silpnesnes ir trumpesnes o dabar sav laiko nieko nesinori tik verkti valgyt taip pat neprisiverciu nuolat noriu miego skauda galva svaigsta ji skauda pilva ir viduriai durniuoja daug geltonu isskyru temp 37.1-37.2 ar gali but tai nestumo pozymiai ar tAi tabletes salutinis poveikis?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agentas07: 22 sausio 2017 - 20:57
Sveikos merginos smile.gif

Esu Jūsų tarpe naujokė. Ilgai laukiau šios progos, kai galėsiu prisijungti į mamyčių klubus wub.gif
Kaip tik šiandien pasidariau nėštumo testą, ir jame pamačiau vieną labai ryškią juostelę, o kita vos matomą, taip sakant vaiduokliuką. Norisi džiaugtis, bet bijau, kad per anksti.. Menstruacijos turėtų būti tik po 3 savaičių. O aš jau sau vietos nerandu. Labai noriu išgirsti nuomonių, nes aš esu visai be patirties tame. Ką toliau daryti? Gal jau dabar kreiptis pas gydytoją? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DIVA557 @ 2017 01 17, 20:23)
Persiskaičiau viskas aišku... O yra skirtumas jai man vaisingu dienu galas?

Įtariamas nėštumas ir vaisingų dienų galas... huh.gif Paralelinis pasaulis...
Atsakyti
QUOTE(agentas07 @ 2017 01 22, 20:56)
<p>sveikos. reikia nuomoniu. 2016 12 21 buvo. menesines o 2017 01 03 buvo nesaugus santykiai su baigimu viduje(1d po ovulialiacijos) aisku iskart vaziavom i vaistine pirkt skubios kontracepcijos tablete isgerus tablete menesines prasidejo visa sav anksciau( 2017 01 10) ir siektiek silpnesnes ir trumpesnes o dabar sav laiko nieko nesinori tik verkti valgyt taip pat neprisiverciu nuolat noriu miego skauda galva svaigsta ji skauda pilva ir viduriai durniuoja daug geltonu isskyru temp 37.1-37.2 ar gali but tai nestumo pozymiai ar tAi tabletes salutinis poveikis?</p>

Tos tabletės yra pakankamas brudas, kad neblogai sujauktų organizmą, tačiau ar tai nuo tabletės, ar dėl nėštumo, forumas jums tikrai nepasakys. Nusipirkit nėštumo testą - jei nėščia, jau turėtų rodyt teigiamą rezultatą.
QUOTE(Babatukė @ 2017 01 28, 18:55)
Sveikos merginos smile.gif

Esu Jūsų tarpe naujokė. Ilgai laukiau šios progos, kai galėsiu prisijungti į mamyčių klubus  wub.gif
Kaip tik šiandien pasidariau nėštumo testą, ir jame pamačiau vieną labai ryškią juostelę, o kita vos matomą, taip sakant vaiduokliuką. Norisi džiaugtis, bet bijau, kad per anksti.. Menstruacijos turėtų būti tik po 3 savaičių. O aš jau sau vietos nerandu.  Labai noriu išgirsti nuomonių, nes aš esu visai be patirties tame. Ką toliau daryti? Gal jau dabar kreiptis pas gydytoją?  wub.gif

3 sav. iki mmm? blink.gif Tai arba pastojot dar praėjusiame cikle ir jums vis tiek buvo mmm, arba pastojot dar praėjusiame cikle, bet vaikutis pabėgo, arba išvis nesilaukiat. Pasiskaitykit daugiau apie moters organizmą, ovuliaciją, vaisingas dienas, implantaciją ir t.t. Jūs negalėjot šiame cikle pastot, nes dar net ovuliacijos tikriausiai nebuvo, o ką ten kalbėt apie implantaciją (po kurios tik ir pradeda augti HCG, o į HCG sureaguoja nėštumo testai). mirksiukas.gif Aš jūsų vietoj pasidaryčiau HCG kraujo tyrimą - kad ir rytoj, o po to po poros dienų. Ir lyginčiau rezultatus. Jeigu po antro tyrimo HCG bus padvigubėjęs - sveikinu, sėkmingai laukiatės. Jeigu stovės vietoj arba kris - deja, matyt, vaikutis kabinosi, bet pabėgo... Aišku, jeigu pirmas HCG tyrimas parodys, kad išvis nesilaukiat, tada antro jau nebesidarykit.

O pas gydytoją sunku pasakyti ar verta dabar keliauti, nes neaišku kokio dydžio jūsų nėštumas. Pasidarius HCG bus aiškiau. Šiaip geriausia eiti, kai jau bus ~7sav. - tada jau tikrai per echoskopą matys vaikutį ir jo plakančią širdutę. Jei bėgsit kokių 5 sav., didelė tikimybė, kad tik liksit išgąsdinta, nes net jei ir matys pūslytę, dar didelė tikimybė, kad nematys plakančios širdies ir tik įvarys jums streso. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, nebežinau ką ir galvoti... Galva skauda mėnesi su trupučiu, buvo mėnesinės Gruodžio mėn, o jau Sausi nesulaukiau, šoną paskauda tai viena tai kita, temperatūra laikosi ir mėgsta pašokinėti, tai pakyla iki 37,5 tai nukrenta iki 37,2. Miego noriu visa laiką, tik randu šansa prigulti ir miegu. Bet dariausi testa, viena karta atrodo matau vaiduokliuka, o kita jau atrodo nematau. Jau pradedu mastyti, kad man tiesiog vaidenasi verysad.gif Ar galit kas nors, ką nors pasakyti???
Atsakyti