Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

Nepatyrus123,

pasakyk mamai. Nuves pas ginekologa, tas ir pasakys nescia ar ne. Jei pasirodys, kad ne, gal iskars mama gerai kaili ir namu aresta duos. O berna nepilnameciu tvirkinimu apkaltins. Po poros metu gal kiek protingesne busi ir susipazinsi su rimtu vaikunu. Nes dabar tai net stebiuosi is kur toki nevisproti susiradai??? Jis gal protiskai atsilikes ar ka? 18 metu, nebaiges mokyklos, neturintis spelialybes, darbo, neturintis NIEKO nori 16 metu VAIKUI uzstatyt vaika????!!!! Dievazi, durnas. Ne kitaip. 

Atsakyti
Aš tai tikiuos, kad čia trolina... arba visiškas debesėlis. "Mylėjaus apie trečią nakties - ar galėjau pastot?". Nu ne, taigi naktis, spermatozoidai miega. Ai ne, paskui pabudo, tai kaip ir įmanoma.
Jei rimta, tai gal vis tik įsiskaitykit, ką Terroriste rašo, jei jau nėra šalia suaugusio protingo žmogaus, kuris galėtų (ir turėtų) paprotint, kad su tokiu "riteriu", "laukiančiu" iki pilnametystės ne tai, kad ankstyva mama galima tapt, bet ir ligų puokštę susišluot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 03 liepos 2017 - 19:03

O as linkusi tikėti, kad rimtai klausia. Siuolaikinio jaunimo protelis nuo musu tuo metu bent kokiais 5 metais atsilieka, todėl mergiscia ir kliedi nesamonem. O tas jos bernas gal pagal kokia spec.programa mokosi, kiek protelis atsilikes, o va paukstukas kelnese stovi,tai tik iesko kur ikist. O kad merga leistusi, tai ir skiedzia,kaip vaiko nori. Ir faktas,kad ligu visokiu gali jai uznest,nes gi su prezervatyvu nepatogu mat jam, .o merginu jau ne viena tureta.  

 Baisu siais laikais dukra turet...... Bet kur tevu akys,kad dukra 3 valanda nakties vaikus meistrauja su bernu.

Atsakyti

Sveikos. Norėčiau sulaukti patarimų arba patirties!! Prieš 5 dienas pasimylėjau su vaikinu (po 5 mėnėsio pertraukos)be prezervatyvo 2 kartus ir 2 kartus nebaigė į mane. Ir po 2 dienų sulaukiau mėnėsinių, nors jos turėjo būti dar po 12likos dienų. Jau kraujuoju 3 dieną, kiekis net dar didesnis nei visada, 2 dieną smarkiai perbėgo keliantis iš lovos. Tik didesnis pilvo skausmas, maudo apačią ir pirmą dieną skaudėjo krutis, truputį išputė pilvą. Dėl ko sulaukiau ankstyvų mėnėsinių? ( liepos mėnėsį irgi sulaukiau mėnėsinių 2 kartus į mėn.)

Atsakyti

Sveikos. Norėčiau sulaukti patarimų arba patirties!! Prieš 5 dienas pasimylėjau su vaikinu (po 5 mėnėsio pertraukos)be prezervatyvo 2 kartus ir 2 kartus nebaigė į mane. Ir po 2 dienų sulaukiau mėnėsinių, nors jos turėjo būti dar po 12likos dienų. Jau kraujuoju 3 dieną, kiekis net dar didesnis nei visada, 2 dieną smarkiai perbėgo keliantis iš lovos. Tik didesnis pilvo skausmas, maudo apačią ir pirmą dieną skaudėjo krutis, truputį išputė pilvą. Dėl ko sulaukiau ankstyvų mėnėsinių? ( liepos mėnėsį irgi sulaukiau mėnėsinių 2 kartus į mėn.)

Eikit pas gydytoja, tai nera normalu.

Atsakyti

O ką tai galėtų reikšt? Labai sunerimus esu, pas daktarą greituoju metu nepapulsiu...  gal net ir pastojau stebuklingu būdu... o gal tiesiog sutrikęs ciklas.. nežinau kaip save ramint...

Atsakyti

O ką tai galėtų reikšt? Labai sunerimus esu, pas daktarą greituoju metu nepapulsiu...  gal net ir pastojau stebuklingu būdu... o gal tiesiog sutrikęs ciklas.. nežinau kaip save ramint...

Nu jeigu sergat, tai tikrai nesilaukiat. O kas galetu buti, tik gydytojas gali pasakyt :)

Atsakyti
QUOTE(Greta55 @ 2017 08 25, 13:30)
<p>Sveikos. Norėčiau sulaukti patarimų arba patirties!! Prieš 5 dienas pasimylėjau su vaikinu (po 5 mėnėsio pertraukos)be prezervatyvo 2 kartus ir 2 kartus nebaigė į mane. Ir po 2 dienų sulaukiau mėnėsinių, nors jos turėjo būti dar po 12likos dienų. Jau kraujuoju 3 dieną, kiekis net dar didesnis nei visada, 2 dieną smarkiai perbėgo keliantis iš lovos. Tik didesnis pilvo skausmas, maudo apačią ir pirmą dieną skaudėjo krutis, truputį išputė pilvą. Dėl ko sulaukiau ankstyvų mėnėsinių? ( liepos mėnėsį irgi sulaukiau mėnėsinių 2 kartus į mėn.)</p>

gasdinti nenoriu, bet gali but rimta beda. Nieko nelaukiant uzsirasyti pas gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Greta55 @ 2017 08 25, 12:48)
<p>O ką tai galėtų reikšt? Labai sunerimus esu, pas daktarą greituoju metu nepapulsiu...  gal net ir pastojau stebuklingu būdu... o gal tiesiog sutrikęs ciklas.. nežinau kaip save ramint...</p>

Būtinai apsilankykit pas gydytoją, forumas jums ligos nenustatys.
Atsakyti

O ką tai galėtų reikšt? Labai sunerimus esu, pas daktarą greituoju metu nepapulsiu...  gal net ir pastojau stebuklingu būdu... o gal tiesiog sutrikęs ciklas.. nežinau kaip save ramint...

Sprendžiant pagal jūsų ankstesnį aprašymą, toks pastojimo būdas visai nebūtų stebuklingas! :D Visgi, jei sergate, tikrai nepastojote. Bet apsilankymo pas gydytoją tokiu atveju tikrai neatidėliočiau. Per daug nepergyvenčiau irgi. Pati esu girdėjusi dar ne tokių istorijų ir... nieko blogo! Visos mes skirtingos.

Atsakyti

Sveikos mamytes. Turiu sioki toki klausima 🤔 pastaruoju metu niezti pilva, sustambejau, pries savaite pykino, dabar jau praejo. sumazejo aureoles, isskyros kaip zele. 😣 apetitas tai dingsta tai atsiranda.  testas rodo neigiama. lytiniai santykiai buvo pries 3 sav 🤔 kas tai galetu buti? uzsirasiau pas gydytoja, bet mintys kankina mane 😶

Atsakyti
visokiu ligu gali buti, nebutinai is ginekologijos srities.
Atsakyti