Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai 67 tema

Sveiki, jei pas mane viršuje 2 dantys kreivi, ar būtina dėtis breketus tiek viršuj tiek apačioje? Vat jei reikėtų tik viršuje, dar sutikčiau, bet kažkaip visiems deda tiek ten tiek ten. 

Atsakyti

Laba diena, sunui reikia deti breketus. Tai susiduriau su sia dilema: kokie skirtumai tarp LSMU ir privacios klinikos? Ar zenkliai skiriasi kaina, ir ar tiesa, kad LSMU rezidentai detu breketus? Nezinau kur cia realiai geriau kreiptis. Tiesa kad klinikuose eile iki kitu metu geguzes. Tai ir galvoju ar verta laukti. Idomu butu suzinoti daugiau, gal galite apsviesti mane, kokie cia pliusai ir minusai. Buciau labai dekinga.

Atsakyti

Laba diena, sunui reikia deti breketus. Tai susiduriau su sia dilema: kokie skirtumai tarp LSMU ir privacios klinikos? Ar zenkliai skiriasi kaina, ir ar tiesa, kad LSMU rezidentai detu breketus? Nezinau kur cia realiai geriau kreiptis. Tiesa, klinikose eile iki kitu metu geguzes. Tai ir galvoju ar verta laukti. Idomu butu suzinoti daugiau, gal galite apsviesti mane, kokie cia pliusai ir minusai. Buciau labai dekinga.

Atsakyti

Laba diena, sunui reikia deti breketus. Tai susiduriau su sia dilema: kokie skirtumai tarp LSMU ir privacios klinikos? Ar zenkliai skiriasi kaina, ir ar tiesa, kad LSMU rezidentai detu breketus? Nezinau kur cia realiai geriau kreiptis. Tiesa, klinikose eile iki kitu metu geguzes. Tai ir galvoju ar verta laukti. Idomu butu suzinoti daugiau, gal galite apsviesti mane, kokie cia pliusai ir minusai. Buciau labai dekinga.

Atsakyti

Sveiki, gal kas turite atsiliepimų apie gydytoją ortodontę Judita Naujokaityte? 

Atsakyti