Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Ta adatini roleri ir as paimsiu smile.gif
Sakykit merginos, ar galima kaip nors apmazinti pigmentines demes? Ar cia tik lazeris belieka, o gal kokie papildai padetu? Lyg it buvo mineje kazkas, lyg ir i wishlista dejausi, bet neberandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2019 02 27, 14:56)
Taip, 70 proc. actas. Pirkau Maximoje. Tai buvo prieš kelis metus. Nežinau, ar dabar jo ten yra pirkti. Užteko vienintelio karto. Palaikėm gal kokias 10-15 s ir viskas  smile.gif



QUOTE(Supronti @ 2019 02 27, 15:08)
Dabar nebėra tokio stiprumo. yra silpnesnis, (bet ne tas 9 proc) namie reikia pažiūrėti tiksliai kokio stiprumo

Sumaišiau, tas 70 proc yra. ankščiau būdavo lyg 92 proc. Tai jo nebėra
Atsakyti
DDHSTORE -15% Heritage Store https://iherb.co/5mRtVUDq
Galioja 2019.02.28 - 03.01
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nieko_sau: 28 vasario 2019 - 08:47
QUOTE(Shalimar @ 2019 02 27, 22:22)
Ta adatini roleri ir as paimsiu smile.gif
Sakykit merginos, ar galima kaip nors apmazinti pigmentines demes? Ar cia tik lazeris belieka, o gal kokie papildai padetu? Lyg it buvo mineje kazkas, lyg ir i wishlista dejausi, bet neberandu unsure.gif


Pernai neblogai pavyko man su jomis kovoti.
1. Butinai apsauga nuo saules 50spf, pradedu tepti jau nuo vasario men.
2. Naudojau balinancia kauke De La Cruz, Madre Perla, sudetis nelabai, bet rezultatas man patinka.
3. Is Deciem puslapio pastoviai perku Alpha Arbutin 2% + HA, naudoju ryte ir vakare, neriebus.
4. Taip pat man pasiteisino PABA. Pradejau vartoti gal kova-balandi, tai demes buvo vos matomos. Dar vienas jos pliusas, kad ja vartojant sumazeja zilu plauku. Siemet butinai vel kartosiu.


Atsakyti

Sveikos merginos,

gal žinote kokios vertės suma (doleriais ir eurais) bus neapmokestinama nuo kovo 1? Niekur nerandu, mačiau, kad skiriasi.

Atsakyti
QUOTE(mama2009 @ 2019 02 28, 09:03)
Pernai neblogai pavyko man su jomis kovoti.
1. Butinai apsauga nuo saules 50spf, pradedu tepti jau nuo vasario men.
2. Naudojau balinancia kauke De La Cruz, Madre Perla, sudetis nelabai, bet rezultatas man patinka.
3. Is Deciem puslapio pastoviai perku Alpha Arbutin 2% + HA, naudoju ryte ir vakare, neriebus.
4. Taip pat man pasiteisino PABA. Pradejau vartoti gal kova-balandi, tai demes buvo vos matomos. Dar vienas jos pliusas, kad ja vartojant sumazeja zilu plauku. Siemet butinai vel kartosiu.

Kokia apsauga nuo saules naudojate? Man reiktu naudoti istisus metus del didelio rando ant veido po degimo. Svarbu, kad nekimstu poru. Labai greit uzsikemsa
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2019 02 27, 15:56)
Taip, 70 proc. actas. Pirkau Maximoje. Tai buvo prieš kelis metus. Nežinau, ar dabar jo ten yra pirkti. Užteko vienintelio karto. Palaikėm gal kokias 10-15 s ir viskas  smile.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2019 02 28, 17:12)
Kokia apsauga nuo saules naudojate? Man reiktu naudoti istisus metus del didelio rando ant veido po degimo. Svarbu, kad nekimstu poru. Labai greit uzsikemsa


Perku labai ivairius, daznai pasidairau kazko musu vaistinese, esu pirkusi Margarita, Neutrogena.
O is Iherb pirkau It's Skin, 2 O' Clock Sunblock, PA+++, SPF 50+, patiko, nekemsa poru. nepalieka balto veido, tinka kaip makiazo pagrindas.
Dabar ieskau purskiamo, kuris tiktu purksti ant makiazo, nes patepti veida tik einant i darba, man per mazai, norisi pakartoti apsauga per pietus ir einat i namus. Tikrai zinau, kad tokie yra, net kazkur maciau, tik nerandu. Gal kuri matete? Parodykit.
Atsakyti
NAUJAS PROMOKODAS!

15% nuolaida kosmetikai su roziu vandeniu Heritage Store, kodas DDHSTORE

Galioja nuo dabar iki rytojaus 20 val.
Atsakyti
QUOTE(mama2009 @ 2019 02 28, 18:51)
Dabar ieskau purskiamo, kuris tiktu purksti ant makiazo, nes patepti veida tik einant i darba, man per mazai, norisi pakartoti apsauga per pietus ir einat i namus. Tikrai zinau, kad tokie yra, net kazkur maciau, tik nerandu. Gal kuri matete? Parodykit.

Šis purškalas man patiko, naudojau būtent ant makiažo praeitą vasarą https://eu.feeluniqu...ist-SPF-50-75ml
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 28 vasario 2019 - 20:31
QUOTE(Jolancike @ 2019 02 28, 21:29)
Šis purškalas man patiko, naudojau būtent ant makiažo praeitą vasarą https://eu.feeluniqu...ist-SPF-50-75ml

Aciu, pasiskaitinesiu 4u.gif
Atsakyti

Merginos, ka as praleidau? Noriu nusipirkti https://www.iherb.co...90-Tablets/1714, bet pigiausias siuntimas 5,32 Eur ar imanoma ji kaip nors sumažinti?

Atsakyti