Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Pražiopsojau vit D+k su akcija... gal kas pamenate per BF būna nuolaidų?
Atsakyti
QUOTE(mama2009 @ 2019 11 22, 11:54)
Su promokodu LOVELETTER - 20% nuolaida visoms Love Letter prekems iki 11-25 d. (galima apjungti su Iherb prekemis)

Ar veikia jums kodas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leja11: 22 lapkričio 2019 - 22:23
QUOTE(gaikaSJ @ 2019 11 22, 10:02)
Sveiki, ar buvo kam, kad siuntinio visai negavo, matosi kad dėl neįvardintos priežasties grąžintas iš vilniaus atgal į JAV....kaip jums baigėsi ta istorija?

Aš vieno nuo rugsėjo negavau dar. Ten buvo už 13€,tai nerašau, kad grąžintų pinigus, nes sako kad tik viena kartą grazina unsure.gif
Atsakyti
Ačiū labai mergaitės už patarimus dėl vitaminų pasirinkimo 4u.gif

Užsakiau šiuos B-12 vitaminus

Dar užsakiau vaikams Nestle kakavą

Ir nesusilaikiau, bei užsisakiau labai išgirtą ale Late su kakava ir kokosu.


Dar labai išgirti ŠITIE ALIEJAI. Ar esate kuri bandžiusi? Labai gundausi užsisakyti. Ypatingai dairausi į AVOKADŲ ir PISTACIJŲ aliejus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nile: 22 lapkričio 2019 - 23:39
QUOTE(gaikaSJ @ 2019 11 22, 10:02)
Sveiki, ar buvo kam, kad siuntinio visai negavo, matosi kad dėl neįvardintos priežasties grąžintas iš vilniaus atgal į JAV....kaip jums baigėsi ta istorija?

Va kaip tik prieš kelias savaites taip buvo, surašiau jiems, sakė patys išsiaiškins, kodėl išsiuntė atgal. O man grąžino pinigus už prekes (už siuntimą- ne).

QUOTE(zibuteg @ 2019 11 22, 23:26)
Aš vieno nuo rugsėjo negavau dar. Ten buvo už 13€,tai nerašau, kad grąžintų pinigus, nes sako kad tik viena kartą grazina unsure.gif

Jei negavot išvis ir neaišku kur jis, tai galbūt taip, bet kai grąžina siuntą jiems atgal ir jie tai mato, kodėl turėtų tik kartą?
Atsakyti
Užsisakiau labai įdomius šešėlius akių, ir siuntimo kaina tikrai dar nėra fiksuota. Būtų gal ir nieko jeigu taip būtų .Man varijuoja nuo 4 su virš iki 0.97 Eur arba nemokama. Siuntimo kaina šiuo atveju gera. Noriu išbandyti, atsiliepimai geri. https://iherb.co/3WhYgtsy .
Atsakyti
Sveikos, kas galėtų pagelbėti, padarau užsakymą, rezervuoja pinigus, po kiek laiko raso, kad negavo mokėjimo,, tada cancelenu uzsakyma ir vėl pinigai gryzta, gal kažkas su PayPal? Gal galite kas padėti - į a/z
O galima pirkti tik su PayPal?
Atsakyti
QUOTE(Leja11 @ 2019 11 22, 22:21)
Ar veikia jums kodas?

Ne.
QUOTE(tulip @ 2019 11 23, 13:00)
O galima pirkti tik su PayPal?

Aš seniau pirkdavau tik su PayPal. Jokių problemų nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2019 11 23, 13:19)
Ne.

Aš seniau pirkdavau tik su PayPal. Jokių problemų nebuvo.

Kažką matyt esu numaigiusi,pries 2 mėn irgi pirkau su PayPal, o galima tik su kortele pirkti? Nes man tik PayPal duoda...
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2019 11 22, 09:02)
Sveiki, ar buvo kam, kad siuntinio visai negavo, matosi kad dėl neįvardintos priežasties grąžintas iš vilniaus atgal į JAV....kaip jums baigėsi ta istorija?

Man buvo. Parasiau jiems, grazino pinigus.

QUOTE(mama2009 @ 2019 11 22, 11:54)
Su promokodu LOVELETTER - 20% nuolaida visoms Love Letter prekems iki 11-25 d. (galima apjungti su Iherb prekemis)

QUOTE(Leja11 @ 2019 11 22, 22:21)
Ar veikia jums kodas?

Man neveikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nile @ 2019 11 22, 23:30)
Ačiū labai mergaitės už patarimus dėl vitaminų pasirinkimo 4u.gif

Užsakiau šiuos B-12 vitaminus

Dar užsakiau vaikams Nestle kakavą

Ir nesusilaikiau, bei užsisakiau labai išgirtą ale Late su kakava ir kokosu.
Dar labai išgirti ŠITIE ALIEJAI. Ar esate kuri bandžiusi? Labai gundausi užsisakyti. Ypatingai dairausi į AVOKADŲ ir PISTACIJŲ aliejus.

Sezamo ir avokadu pirkau. Pirksiu dar smile.gif pasiteisino
Atsakyti
$30 NUOLAIDA!

Su promokodu MSC118VA7 $30 nuolaida braskiniam proteinui - Muscletech, Nitro-Tech, Whey Isolate + Lean Musclebuilder, Strawberry, 2 lbs (907 g) https://www.iherb.co...pcode=MSC118VA7
Kainavo €40.58, o su kodu tik €11.39!

Tokia didele nuolaida, nes jo galiojimo laikas iki 2020-01

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti