Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Laba , retai kada rasau pagirimus, gal kam bus idomu ypac jei dar neisnaudojote 20 proc nuolaidos koda smile.gif

gavau keleta uzsakymu is Iherb ,labai vikusiu pirkiniu taip pat keleta padariau nauju uzsakymu .


su free ship surinktas krepselis
https://www.iherb.co...mp;rcode=UHO266

na labai labai patiko odai si Korejetiska kosmetika Mediheal, N.M.F , uzmaciau vienos kosmetologes blogeres rekomenduojant , pabandziau, tikrai puikiai drekina oda .

sis Heimish valomoji priemone tiesiog stebuklus daro ,kaip gerai nuvalomas veidas ,paskui tos drekinomos priemones Mediheal , veidas kaip kudikio svelnumo mano pasidaro wub.gif .
https://www.iherb.co...mp;rcode=UHO266

taip pat uzsakiau labai isgirta krema veidui ir mista , kuris veikia kaip serumas , daug komponentu antioxidantu savyje turi , teko pavargt bet sudeliojau su free ship
https://www.iherb.co...mp;rcode=UHO266

ir
sios dienos uzsakymas su 20 proc nuolaida ir su free . Nerealiai gera kaina tik 12.22 eur Laneige aukso vertes kauke lupoms (kartojama trecia karta ) ir colagenas uz 9.52 eur irgi kelinta karta perku ,geriausias is bandytu .

https://www.iherb.co...p;rcode=CXM3674

paskutini kart taip dziaugiausi kai pirkau Zeroid Korejetiska gydomaja kosmetika visa linija biggrin.gif , sau ir dukrai . Po metu naudojimo tiesiog moraliskai uzsinorejau atnaujinimu ir neapsirikau bigsmile.gif Aplamai isimylejau Korejos produktus...visos Filorgos pamirstos. Dar laukiu nemazai uzsakymu su priemonem naujom , kai gausiu ir isbandysiu galesiu parasyt kas labai patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evvva: 02 gegužės 2021 - 12:18

Sveiki! Noriu uzsakyti per DHL. Krepsys 130 eur. Siuntimas 3eur. Papildomai nieko nereikes moketi? Jokiu muitu? Aciu

Atsakyti

Sveiki! Noriu uzsakyti per DHL. Krepsys 130 eur. Siuntimas 3eur. Papildomai nieko nereikes moketi? Jokiu muitu? Aciu

Reikes. Jei norite nieko nemoketi rinkites DPD siuntiima, ten mokesciai iskaiciuoti.

Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2021 05 01, 10:27)
Deja, blogis, nes po to gali plaukai šiaudais pavirsti. Man tikrai patiko, bet galvoju, kad dažnai nenaudosiu, nors labai norėtųsi smile.gif

Ne konkrečiai šitą, bet irgi naudoju daug silikono turintį serumą plaukams (giovanni frizz be gone) Nu grynas silikonas atrodo biggrin.gif Naudoju jau antrą buteliuką iš eilės, po kiekvieno plaukų plovimo. Kaskart naudoju ir plaukų tiesintuvą. Mano plaukai būdavo iki pečių, tai negaila būdavo ir kirpti, nespėdavo sugesti jie man. O dabar tokie gražūs jie man, kad net nekyla ranka kirpti. Tuoj metai kai net galiukų nepakerpu-nėra tam poreikio. Tai gal tas silikonas nėra toks didelis blogis kaip rašo... Nes niekada neturėjau tokių plaukų, kaip kad naudojant serumą su silikonu ax.gif Na, o jei su laiku pradės prastėti plaukų būklė- nusikirpsiu vėl ax.gif


Papildyta:
QUOTE(mama2009 @ 2021 05 02, 16:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="fantik" data-cid="72822941" data-time="1619956246"><div><p>Sveiki! Noriu uzsakyti per DHL. Krepsys 130 eur. Siuntimas 3eur. Papildomai nieko nereikes moketi? Jokiu muitu? Aciu</p></div></blockquote><p>Reikes. Jei norite nieko nemoketi rinkites DPD siuntiima, ten mokesciai iskaiciuoti.</p>

Ir po liepos 1 nereikės papildomai mokesčių mokėti ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo florete: 02 gegužės 2021 - 19:16
QUOTE(illuminated @ 2021 05 01, 14:21)
tai per DPD ne tik mėnesį, bet ir po liepos drąsiai galėsim pirkti - net ir atsiradus privalomam PVM nuo bet kokios sumos. Nes mes jau dabar “į priekį” tą mokestį sumokam, tai nereikės daugiau nieko mokėt ir po liepos 1d., ir tarpininkavimo mokesčių kurjeriams. Tarpininkavimo mokestis būtų, jei mokesčius reiktų mokėti siuntiniui jau čia atvykus. Ar kažką praleidu aš?

taip manot? bet dabar ar tikrai mokam PVmui lygią sumą?
aš labai pamilau DPD būdą, kaip gera gauti daugiau prekių, kokias 5-6 wub.gif kaip liūdna bus, jei visgi ir tas būdas išbrangs
Papildyta:
QUOTE(aksome @ 2021 05 01, 17:08)
Labukas, o ar iherb turi ko nors efektyvaus, kas padėtų užklupus garsiajam covid virusui? Gal kurias priemones rekomenduosit kaip ypač efektyvias? Iš karto atsiprašau jei šitas klausimas jau n kartų apkalbetas  ax.gif

pirmiausia tai vit. D vartokit
Papildyta:
QUOTE(evvva @ 2021 05 02, 12:59)
taip pat uzsakiau labai isgirta krema veidui ir mista , kuris veikia  kaip serumas , daug komponentu antioxidantu savyje turi  , teko pavargt bet sudeliojau su free ship
https://www.iherb.co...mp;rcode=UHO266

ir aš šį neseniai nusipirkau, koks puikumas, o kvapas wub.gif
Atsakyti
Sveikos, vartojau Zinzino, bet brangoka. Ką patartumėte iš Omega3 pirkti iš iherb. Ačiū už nuomones smile.gif
Atsakyti
Rudens pradžioje pradėjau gerti vit D, gruodžio gale atsiradus peršalimo požymiams dar ir stipresnį vitaminą C pradėjau gerti. Persirgau lengvai, be jokių vaistų. Po poros mėnesių pasidarius antikūnių testą paaiškėjo, kad tai nebuvo tiesiog peršalimas ax.gif Galbūt lengvai ligos formai turėjo įtakos vitaminų naudojimas, o gal tai tiesiog sutapimas. Bet geriau apsidrausti, ir visos pandemijos metu pasirūpinti kad šių vitaminų netrūktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2021 05 02, 20:01)
Rudens pradžioje pradėjau gerti vit D, gruodžio gale atsiradus peršalimo požymiams dar ir stipresnį vitaminą C pradėjau gerti. Persirgau lengvai, be jokių vaistų. Po poros mėnesių pasidarius antikūnių testą paaiškėjo, kad tai nebuvo tiesiog peršalimas ax.gif Galbūt lengvai ligos formai turėjo įtakos vitaminų naudojimas, o gal tai tiesiog sutapimas. Bet geriau apsidrausti, ir visos pandemijos metu pasirūpinti kad šių vitaminų netrūktų 4u.gif

Vit d 5000 ir vitvC 1000 vartojau, ir kai testas parodė teigiamą, negalėjau patikėti, nes vos porą dienų tarsi peršalimas lengvas buvo:)
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2021 05 02, 22:05)
Vit d 5000 ir vitvC 1000 vartojau, ir kai testas parodė teigiamą, negalėjau patikėti, nes vos porą dienų tarsi peršalimas lengvas buvo:)

Ir aš tokio pat stiprumo vitminą D naudojau (gėriau kas antrą dieną) plius vitaminą C prolong smile.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2021 05 02, 20:17)
Ne konkrečiai šitą, bet irgi naudoju daug silikono turintį serumą plaukams (giovanni frizz be gone) Nu grynas silikonas atrodo  biggrin.gif Naudoju jau antrą buteliuką iš eilės, po kiekvieno plaukų plovimo. Kaskart naudoju ir plaukų tiesintuvą. Mano plaukai būdavo iki pečių, tai negaila būdavo ir kirpti, nespėdavo sugesti jie man. O dabar tokie gražūs jie man, kad net nekyla ranka kirpti. Tuoj metai kai net galiukų nepakerpu-nėra tam poreikio. Tai gal tas silikonas nėra toks didelis blogis kaip rašo... Nes niekada neturėjau tokių plaukų, kaip kad naudojant serumą su silikonu ax.gif Na, o jei su laiku pradės prastėti plaukų būklė- nusikirpsiu vėl  ax.gif
Papildyta:

Ir po liepos 1 nereikės papildomai mokesčių mokėti ?

Sako, kad silikonai gerai, jei naudoji sampunus su sls, kurie juos nuplauna ir neleidzia tam build up susidaryti. Mano koleges plaukai nuostabus, dazo (sviesina + sruogos) kas tris savaites, nes labai greitai auga, plauna kiekviena miela diena su pantene ir aliejuka parduotuvini silikonini. Jokiu sausumu, jokiu sakojimusi. Tai gal sakau genai cia? As visa gyvenima silikonus naudojau ir sviesinau, ir augo ir bedu nebuvo, paskui perejau ant naturalumo, nu ir ka zinau, nebeauga greitai ir to frizz niekas nenuima, nusibodo, riebaluojasi belekaip... nusidejau cia pries kelias dienas, silikonais issitepiau, kaifavau, lieciau, ir darbe isgyre, kad blizga plaukai. Tai va ir nebezinau ka daryti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2021 05 03, 00:08)
Sako, kad silikonai gerai, jei naudoji sampunus su sls, kurie juos nuplauna ir neleidzia tam build up susidaryti. Mano koleges plaukai nuostabus, dazo (sviesina + sruogos) kas tris savaites, nes labai greitai auga, plauna kiekviena miela diena su pantene ir aliejuka parduotuvini silikonini. Jokiu sausumu, jokiu sakojimusi. Tai gal sakau genai cia? As visa gyvenima silikonus naudojau ir sviesinau, ir augo ir bedu nebuvo, paskui perejau ant naturalumo, nu ir ka zinau, nebeauga greitai ir to frizz niekas nenuima, nusibodo, riebaluojasi belekaip... nusidejau cia pries kelias dienas, silikonais issitepiau, kaifavau, lieciau, ir darbe isgyre, kad blizga plaukai. Tai va ir nebezinau ka daryti blink.gif

Šampūną naudoju tik Head and shoulders, nes nuo visų kitų atsiranda pleiskanų. Tai jis matyt išplauna ir silikoną iš plaukų smile.gif
Atsakyti

taip manot? bet dabar ar tikrai mokam PVmui lygią sumą?
aš labai pamilau DPD būdą, kaip gera gauti daugiau prekių, kokias 5-6 wub.gifkaip liūdna bus, jei visgi ir tas būdas išbrangs

Monteverte, o siunčiant su DPD  perkat virš 22 Eur?? Siunčiate į Lt?

Atsakyti