Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Madam pareis veliau @ 2023 11 21, 07:55)
<p>Ar jums leidžia pirkti? Man neleidžia jau antrą savaitę. Kai nueinu "place order", iššoka raudona pastaba, kad iškilo nenumatyta problema ir tuo baigiasi. Bandžiau iš skirtingų kortelių, tas pats. Klientų pagalba sakė bandyt pirkt įjungus incognito režimą, per mob. aplikaciją, niekas neveikia.</p>

Man taip pat neleidžia, nors visada pirkau su Swedbank kortele verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiuk: 21 lapkričio 2023 - 08:09

Man taip pat neleidžia, nors visada pirkau su Swedbank kortele verysad.gif

Tai kur čia dabar ieškoti problemos? Dar neseniai siuntinį gavau, prieš kokias 2,5 savaitės, o dabar na niekaip. Ir ta pastaba taip trumpam iššoka, net printscreeną spėt padaryt neišeina. Kad būtų kokia išsamesnė info, kad nebesiunčia į Europą ar panašiai.

Atsakyti
QUOTE(Madam pareis veliau @ 2023 11 21, 09:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="rasiuk" data-cid="73116858" data-time="1700546935"><div><p>Man taip pat neleidžia, nors visada pirkau su Swedbank kortele vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Tai kur čia dabar ieškoti problemos? Dar neseniai siuntinį gavau, prieš kokias 2,5 savaitės, o dabar na niekaip. Ir ta pastaba taip trumpam iššoka, net printscreeną spėt padaryt neišeina. Kad būtų kokia išsamesnė info, kad nebesiunčia į Europą ar panašiai.</p>

Man rodos swedbank nepraeina. Bandykit kito banko kortelę. Gal turit? Kaip minėjau man su swedbank nepavyko o šiaulių banko korta puikiai praėjo
Atsakyti
Šiais laikais visur reikia uždėti 'varneles'. Pasitikrinkite ar tai padaryta jūsų el. bankininkystėje kortelėse prie pirkimų iš užsienio, iš 3-iųjų šalių mirksiukas.gif galite pasiskambinti konsultantėms, padarys gal jums nuotoliniu būdu ar pasakys kur tiksliai ką spausti. Ypač jei neseniai keitėte kortelę taip gali būti
Atsakyti

Pas mane banke viskas gerai, bet irgi Swedbankas. Vakar netgi skambinau, iš jų pusės viskas tvarkoj, sako. Kito banko kortos neturiu. Bet pats faktas, jei ne man vienai taip, kad šiame banke kažkokių trikčių yra.

Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 11 21, 16:05)
Man rodos swedbank nepraeina. Bandykit kito banko kortelę. Gal turit? Kaip minėjau man su swedbank nepavyko o šiaulių banko korta puikiai praėjo



Va ir aš po ilgos pertraukos atėjau čia teisynės ieškoti, kodėl savaitgalį mano Swedbanko kortelė nepraėjo. Teko pirkti su vyro Luminor. Pasirodo ne man vienai TAIP verysad.gif
-----
Šiandien susisiekiau su Swedbank'u - tai matomai jie įvedę padidintą saugumą...
Jie pakomentavo man taip, kad PARDAVĖJAs turėjo man į telefono programėlę atsiųsti kodą Pin patvirtinimui (taip kaip vyksta pirkimas LT el parduotuvėse...)..
O Iherbas taip nedaro - tiesiog - suvedus koretles duomenis ir patvirtinus užsakymą, pinigai iš karto nuskaičiuojami nuo kortelės sąskaitos be jokių PIN...
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2023 11 21, 16:21)
Šiais laikais visur reikia uždėti 'varneles'. Pasitikrinkite ar tai padaryta jūsų el. bankininkystėje kortelėse prie pirkimų iš užsienio, iš 3-iųjų šalių mirksiukas.gif galite pasiskambinti konsultantėms, padarys gal jums nuotoliniu būdu ar pasakys kur tiksliai ką spausti. Ypač jei neseniai keitėte kortelę taip gali būti


Taip būdavo seniau.... dabar taip nebėra.
- Swedabnk atstovės atsakymas.
Atsakyti
QUOTE(Contessa @ 2023 11 22, 21:37)
Va ir aš po ilgos pertraukos atėjau čia teisynės ieškoti, kodėl savaitgalį mano Swedbanko kortelė nepraėjo. Teko pirkti su vyro Luminor. Pasirodo ne man vienai TAIP verysad.gif
-----
Šiandien susisiekiau su Swedbank'u - tai matomai jie įvedę padidintą saugumą...
Jie pakomentavo man taip, kad PARDAVĖJAs turėjo man į telefono programėlę atsiųsti kodą Pin patvirtinimui (taip kaip vyksta pirkimas LT el parduotuvėse...)..
O Iherbas taip nedaro - tiesiog - suvedus koretles duomenis ir patvirtinus užsakymą, pinigai iš karto nuskaičiuojami nuo kortelės sąskaitos be jokių PIN...
Papildyta:
Taip būdavo seniau.... dabar taip nebėra.
- Swedabnk atstovės atsakymas.

o tai Paypalu pirkti negalite? Užsiregistruokite ir bus patogu. Nebent ir tai nepraeis unsure.gif
Atsakyti
25% nuolaida krepšeliui nuo 60$ su kodu 25BF23 4u.gif
https://www.iherb.co...17&pcode=25BF23
galioja iki 11. 25 d. vakaro.
Atsakyti

Nustatymuose galima užsidėt papildomo security code nustatymą, bet ir anas negelbėja. Užsilnisau ir užmokėjau per paypal.

Šnd parašė client service, tai ryt atsakysiu, jog jų pasiūlyti būdai neveikia. Bet manau, kad čia ne jų, o mūsų swedbankio problema.

Atsakyti
QUOTE(Madam pareis veliau @ 2023 11 25, 20:32)
<p>Nustatymuose galima užsidėt papildomo security code nustatymą, bet ir anas negelbėja. Užsilnisau ir užmokėjau per paypal.</p><p>Šnd parašė client service, tai ryt atsakysiu, jog jų pasiūlyti būdai neveikia. Bet manau, kad čia ne jų, o mūsų swedbankio problema.</p>

ką tik nusipirkau su atnaujinta SEB kortele, suvedžiau iš naujo visus duomenis, viskas pavyko.
Šiaip aš žinau truputį vidines bankų sistemas ir jų darbuotojus ir kiek ten klaidų jose būna, tai nesistebiu žinokit. Labiau net stebiuosi, kai viskas gerai veikia biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveikos, man swedbank kortelė irgi neveikė, bet puikiai veikė Google pay. 

Atsakyti
Kibernetinio pirmadienio nuolaida -22% krepšeliui nuo 60$ su kodu 22CM23 4u.gif
https://www.iherb.co...17&pcode=22CM23

galioja iki lapkričio 29 d. vakaro.
Atsakyti