Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Patekomenduokit 3 metų vaikui geležies papildų, ačiū
Atsakyti
QUOTE(Rožės vardas @ 2017 01 02, 10:05)
Man pastarosiomis dienomis kilo daug minčių apie žuvų taukus. Netyčia sužinojau, kad mamos dievina kažkokius Eye Q žuvų taukus. Ne iš iherb. Išgirdau apie juos pirmą kartą. Sako, kad neurologai juos rekomenduoja vaikams, kurie truputį turi problemų vystymosi ir panašiai. Buvau dėl žuvų taukų truputį skeptiška. Susiradau tuos Eye Q ir pažiūrėjau kuo jie skiriasi nuo įprastų? Man užkliuvo nakvišų aliejus sudėtyje.  ax.gif Galbūt, tik tuo ir skiriasi nuo kitų.  ax.gif
Žuvų taukai tikrai brangūs čia, nes populiarūs ir na, Lietuvos rinka yra daug mažesnė negu JAV. Net ir negu tos pačios Lenkijos, kurią lietuviai myli pirkinių atžvilgiu. Rinka maža = mažesnė konkurencija = mazesnis pirkimas = didesnė kaina. Taip suprantu.
Tema apie Eye Q žuvų taukus: http://www.supermama...howtopic=668045

Iš iherbo visi skysti žuvų taukai sudėti štai čia ir kai kuriuose jų parašyta kiek yra tos DHR ir EPR. Rinkčiausi tuos, kuriuose tų rūgščių yra daugiau. Yra riebalų rūgštys: omega 3, omega 6, omega 9. Aš asmeniškai gal žiūrėčiau to omega 3, kad būtų daugiau, kadangi tradiciškai mūsų maiste jos labiausiai trūksta. Omega 3 daugiausiai gaunama iš žuvies. O kiek tos žuvies mes suvalgom. Na ir kiti veiksniai kaina. Yra tų taukų ir po 30 Eurų ir už daug mažiau...
Vasarą gavau žuvų taukų, mane nuo jų išbėrė, mano oda riebi. Sugėrė vaikai. Jiems buvo gerai. Sau nepirkčiau, galbūt, kol kas.

EYe Q zuvu taukus naudojau dar pries kokius 10 metu, jie tikrai padejo, nes pamaitina smegenis, esme yra ne zuvu taukai, o omega rugstys esancios juose. Kadangi sunus zuvies labai ne megejas, emiau ieskoti jam pakaitalo ir atradau ir sau ir jam, kad omega 3-6-9 rugstys linu semenu aliejaus kapsulese, gamina,i net guminukai vaikaims, su cia seklu aliejumi, t.y. Visai be zuvies tauku, o kadangi esu skeptiskai nusiteikusi del dabartiniu juros zuvu radiacinio ir kt. Dalyku svarumo, jau seniai pakeiciau i augalinius aliejus ir puikiai veikia. Beje, sunaus dermatita rudeni buvusi susitvarkem su alyvuogiu aliejaus muilu, nakvisu aliejumi ir psichologo pagalba. Rankos dabar kaip nieko nebuta. Paziuresim, kai atsals, kas bus, bet ir ranku plovimas jam gerokai sumazejes, nes psichologiskai nurimo vaikas. O omega 3-6-9 geriam visa seima visokiom formom( as ir semenis valgau, kanapes) vaikai kapsules ir guminukus, nes linu aliejaus gerti as fiziskai negaliu, tik kapsulemis, ir jis greitai genda.
Atsakyti
Gal galit parekomenduoti vitaminų specialiai vyro "turtui" gerinti? smile.gif Planuojam nestuke.gif
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2017 01 02, 16:18)
EYe Q zuvu taukus naudojau dar pries kokius 10 metu, jie tikrai padejo, nes pamaitina smegenis, esme yra ne zuvu taukai, o omega rugstys esancios juose. Kadangi sunus zuvies labai ne megejas, emiau ieskoti jam pakaitalo ir atradau ir sau ir jam, kad omega 3-6-9 rugstys linu semenu aliejaus kapsulese, gamina,i net guminukai vaikaims, su cia seklu aliejumi, t.y. Visai be zuvies tauku, o kadangi esu skeptiskai nusiteikusi del dabartiniu juros zuvu radiacinio ir kt. Dalyku svarumo, jau seniai pakeiciau i augalinius aliejus ir puikiai veikia. Beje, sunaus dermatita rudeni buvusi susitvarkem su alyvuogiu aliejaus muilu, nakvisu aliejumi ir psichologo pagalba. Rankos dabar kaip nieko nebuta. Paziuresim, kai atsals, kas bus, bet ir ranku plovimas jam gerokai sumazejes, nes psichologiskai nurimo vaikas. O omega 3-6-9 geriam visa seima visokiom formom( as ir semenis valgau, kanapes) vaikai kapsules ir guminukus, nes linu aliejaus gerti as fiziskai negaliu, tik kapsulemis, ir jis greitai genda.

Bet omega rūgštys ir "gyvena" tuose pačiuose taukuose, kaip suprantu. Pačioje žuvyje. Tada kuo dar šie taukai skiriasi nuo kitų taukų? Nuo kitos firmos taukų, tarkim šitų: kapsulėse iherbinių? Juose irgi yra tų rūgščių kiekis nemažas, apžiūrėjau. Tik, kad jie kapsulėse, neskysti. Kaip suprantu Eye Q yra patentuotas pavadinimas. Ar juos išgauna kitaip? Juk tų rūgščių niekas papildomai neprideda. Bet ko ten yra pridėta papildomai tai nakvišų aliejaus. Nuoširdžiai nelabai aišku. Man asmeniškai panašu į rinkodaros triukus 4u.gif Galbūt taip ir nėra, bet nesupratau skirtumo. Išskyrus nakvišų aliejų juose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožės vardas: 02 sausio 2017 - 17:02
QUOTE(eibarte @ 2017 01 02, 16:46)
Gal galit parekomenduoti vitaminų specialiai vyro "turtui" gerinti?  smile.gif Planuojam  nestuke.gif
Ačiū

Jei spermos kokybei, tai galima tik maca http://www.iherb.com/Maca , jei kitos problemos http://www.iherb.com/search?kw=male
Atsakyti
QUOTE(eibarte @ 2017 01 02, 16:46)
Gal galit parekomenduoti vitaminų specialiai vyro "turtui" gerinti?  smile.gif Planuojam  nestuke.gif
Ačiū
]
tribulus
maca
Yra kompleksai http://www.iherb.com...0-Capsules/1205
Atsakyti
Gal kartais yra koks nors atitikmuo Duspatalinui? (Jis skirtas dirglios žarnos simptomams lengvinti)
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2017 01 02, 20:02)
Gal kartais yra koks nors atitikmuo Duspatalinui? (Jis skirtas dirglios žarnos simptomams lengvinti)

Priemoniu palengvinti dirgliosios zarnos sindroma yra. Realiu atsiliepimu neturiu, nezinau, kiek veiksminga

http://m.iherb.com/H...98?rcode=DMF697

http://m.iherb.com/S...85?rcode=DMF697
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2017 01 02, 16:18)
omega 3-6-9 rugstys linu semenu aliejaus kapsulese, gamina,i net guminukai vaikaims, su cia seklu aliejumi,

Išduokit paslaptį, kur tokius perkat bigsmile.gif
Parsiunčiau dukrai (vaikystės autizmas) šitus- spjaudo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2017 01 02, 10:52)
SUBTOTAL  suma turi būti ne didesnė kaip 21.99 eur.


Mergaitės, o jei mano SUBTOTAL 22 eurai lygiai? Reiks mokesčius mokėti???????
Negązdinkit, nes aš jau užsisakiau...
Atsakyti
QUOTE(gike @ 2017 01 02, 20:41)
Mergaitės, o jei mano SUBTOTAL 22 eurai lygiai? Reiks mokesčius mokėti???????
Negązdinkit, nes aš jau užsisakiau...


Neuzkliuvo - viena karta pavyko rgi lygiai 22 Eur susikraut 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grucė @ 2017 01 02, 20:05)
Išduokit paslaptį, kur tokius perkat  bigsmile.gif
Parsiunčiau dukrai (vaikystės autizmas) šitus- spjaudo  unsure.gif

Visgi protingas vaikas, su intuicija tvarkoje smile.gif Šiuolaikiniai žuvų taukai jau nėra toks gėris, koks buvo anksčiau, o dar kai visokie prisaldinti ax.gif
Atsakyti