Įkraunama...
Įkraunama...

2017 Balandžiukai

QUOTE(Lerikyte @ 2016 12 31, 10:51)
<p>Labas rytas</p><p></p><p>Panos, ar dar turit bambas?  biggrin.gif​ </p>


Sikart jau nebe smile.gif dingo greiciau nei su pirmu nestumu. Ir man ji net po pirmo gimdymo taip ir negrizo normaliai i savo pradine isvaizda.. dar vienas dalykas nepatinkantis nestume, nes iki tol labai grazia bamba turejau smile.gif
Atsakyti

Pas mane dar yra, bet jau jau ne kazkiek. 

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Su NAUJAIS newyear.gif
Ar jauciat, metu ir nebera - o sie bus naujoviu kupini wub.gif wub.gif wub.gif

Pas mane bamba dar normali biggrin.gif
O kam jau isryskejo negra linea??? Man kol kas ne rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Su Naujais mirksiukas.gif

Iš bambos likęs tik atsikišęs snapelis unsure.gif O tos linijos berods dar nėra, nors labai ir neieškojau biggrin.gif
Atsakyti

Oij linija žiauriai greit atsirado. Turiu, bet neryski visa laime.

Atsakyti
Labas,
pas mane ner tos linijos, nelabai atsimenu kad ir su permais butu hmm.gif
Kaip naujeji?mes iki 3 pabaliavojom I miegot, tai vakar du kartus diena pamiegojau,ir dar nakti kaip kudikis miegojau,pavargau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Gerai, bet grizom anksciau is sveciu apie p. 2. Kelias dienas labai kamavo nugara. Grynai probleminej vietoj kur stuburas iskrypes, matyt, neatlaiko svorio

Atsakyti
Kur snd visos pasidejusios rolleyes.gif
Atsakyti

tikrai, ramuma :D 

Atsakyti
Sveikos būsimos mamytės,

aš esu akušerijos IV kurso studentė. Vykdau tyrimą, kuriuo siekiu nustatyti nėščiųjų pasirengimą motinystei.
Labai prašyčiau užpildyti šią anketą: http://www.manoapkla...ausa/859917775/
Klausimynas yra anoniminis, skirtas nėščioms moterims, visi duomenys yra konfidencialūs ir bus panaudoti tik šio tyrimo tikslams.

Iš anksto dėkoju už atsakymus ir skirtą laiką!
Atsakyti
QUOTE(mafina24 @ 2017 01 02, 14:58)
Kur snd visos pasidejusios  rolleyes.gif

As ka tik grizau is Ozo, vaikai buvo multikine, o as po parduotuves, nieko idomaus nenupirkau, vaikams multikas patiko, dabar darysim saltibarscius essen.gif
Atsakyti
Labas,

Pas mane darbe metų uždarymas, prapuolimas kelioms savaitėms. O namuos vaikai laukia, MB į treniruotę išleidau.

Šiandien iškvietė iš darželio, didžiajai temperatūra pakilo, skundžias, kad ausytę skauda unsure.gif MB susirinko abu, nuo ryt kažkaip dalinsimės unsure.gif
Atsakyti