Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Pirksiu iš AMAZON.DE per nuomos adresą.

Galiu priimti kelias norinčias siuntimui pasidalinti. 

Kaunas, galėsiu persiųsti paštomatu.

Rašykite r_razina@yahoo.co.uk 

Atsakyti

sveikos merginos, o iš kur siunčiatės žaislus? reikia monster high treesa. Mačiau toysrus yra, bet jie i Lt nesiunčia...

Atsakyti
QUOTE(rytem @ 2017 11 29, 10:12)
Gal kažkas vėl bandys robotus pirkti? Norėčiau prisijungti su 2  4u.gif


Tai jūs pabandykit, gal jum pavyks. Nes kaip matom kol kas nekaip sekasi čia visom, neaišku kuo baigsis...
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2017 11 29, 09:30)
Tai jūs pabandykit, gal jum pavyks. Nes kaip matom kol kas nekaip sekasi čia visom, neaišku kuo baigsis...

jaučiu aš pparašysiu kad nupirktų man kolegos. jei ką turbūt rasiu kam parduot. gal vokiečiam greičiau išsiųs. gal jie čekina mūsų bankus, sąskaitas ir ttt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 29 lapkričio 2017 - 09:33
QUOTE(JMD @ 2017 11 29, 09:31)
jaučiu aš pparašysiu kad nupirktų man kolegos. jei ką turbūt rasiu kam parduot. gal vokiečiam greičiau išsiųs. gal jie čekina mūsų bankus, sąskaitas ir ttt

JMD, as galiu paimt viena jeigu ka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 11 29, 10:31)
jaučiu aš pparašysiu kad nupirktų man kolegos. jei ką turbūt rasiu kam parduot. gal vokiečiam greičiau išsiųs. gal jie čekina mūsų bankus, sąskaitas ir ttt

As galiu 1 o dar geriau 2 paimti biggrin.gif
Atsakyti
Jei as ju turesiu, tai pasiulysiu cia, dabar jokiu sarasu nesudarinesiu biggrin.gif paprasiau kad nupirktu 3, nes ir siaip man geda kad 3 perku. ten tokie zmones, kurie manes nesupranta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 29 lapkričio 2017 - 09:41

Kur ieškoti liūto kostiumo. Kažkas Lenkijoje ieškojo ir neissisaugojau nuorodos. Paieška tikrai nepavyksta naudoti s.buciau dekinga

 


kokio dydžio ieškot?

neįsikelia nuoroda

sesė turi 104 cm maždaug ūgiui

Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2017 11 29, 09:30)
Tai jūs pabandykit, gal jum pavyks. Nes kaip matom kol kas nekaip sekasi čia visom, neaišku kuo baigsis...

Bandyčiau, bet nieko nesuprantu apie adreso nuomą biggrin.gif Pati tik iš mytoys moku nupirkti biggrin.gif Ten buvo vienas robotas, bet neleido į krepšą dėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 11 29, 10:31)
jaučiu aš pparašysiu kad nupirktų man kolegos. jei ką turbūt rasiu kam parduot. gal vokiečiam greičiau išsiųs. gal jie čekina mūsų bankus, sąskaitas ir ttt


O tai niekas is pirkusiu negavo patvirtinimo kad issiusta?
Atsakyti
QUOTE(WooDoo @ 2017 11 29, 09:56)
O tai niekas is pirkusiu negavo patvirtinimo kad issiusta?

itte beachten Sie, dass es bei Bestellungen am Wochenende, durch Feiertage und z.B. in der Weihnachtszeit zu Lieferverzögerungen kommen kann.

Im Falle einer Lieferverzögerung werden wir Sie umgehend per E-Mail oder telefonisch informieren.

na cia parasyta, kad per kaledini laikotarpi, savaitgaliais svenciu dienom, issiuntimas uztrunka kiek ilgiau. bet.... tuomet kaufhofas el.pastu arba telefonu informuoja. o cia nulis.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 11 29, 11:07)
itte beachten Sie, dass es bei Bestellungen am Wochenende, durch Feiertage und z.B. in der Weihnachtszeit zu Lieferverzögerungen kommen kann.

Im Falle einer Lieferverzögerung werden wir Sie umgehend per E-Mail oder telefonisch informieren.

na cia parasyta, kad per kaledini laikotarpi, savaitgaliais svenciu dienom, issiuntimas uztrunka kiek ilgiau. bet.... tuomet kaufhofas el.pastu arba telefonu informuoja. o cia nulis.


idomu..
as uzsisakiau kruva batu is ten sekmadienio vakara... biggrin.gif ax.gif issiunte antradieni...
robotus emiau pirmadieni ryte... issiunte antradienio vakara..
na aisku pas mane adresas ne komercinis.. savas biggrin.gif
kolkas laukiu siuntiniu.. pagal duomenys ne vienas nepasieke logistikos centro... sakau dideles siuntu apimtys...
Atsakyti