Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

SVeikos merginos, Gal kas amazon.co.uk planuojate pirkti? Ar is Boots? ten 3 uz 2 kaina daugeliui prekiu...

Atsakyti
Mamukai, help... reikia rast iki 19 d. snaiges kostiuma. parsisiust nespesiu, reikia LT. gal uzmatet kur 116-122 cm. nuoma ar pirkti. MM mazai padejo
Atsakyti
Aš galiu Vilniuj parinkti MYTOYS

Iš kur nuolaida gaut? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 12 12, 11:00)
Aš galiu Vilniuj parinkti MYTOYS

Iš kur nuolaida gaut? biggrin.gif

Google reikia ieškoti nuolaidos kodų. Žodžiai "Mytoys Gutschein"
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2017 12 11, 20:30)
HM sublūdo,pradžioje parašė, kad nebus mano užsakymo, užsakyto lapkričio 27 d., tada atkabino rezervuotus pinigus, snd gaunu DPD sms, kad rytoj pristatys man siuntą iš HM, pinigų niekas neima, gavau emeilu tada atsiprašymą, kad vėluoja ir už tai man dovanų atsiunčia 15 proc. nuolaidos kodą su free deliveriu sekančia užsakymui  unsure.gif

Man taip buvo. Prisipazinau, kad ir pinigus, ir prekes gavau, tai sake nieko tokio 😊
Atsakyti

Nesigauna man cituoti, Žalia Rūta, aš jungčiausi tikrai, tik duokit žinot, kur siųsti krepšiuką

Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2017 12 12, 10:12)
Mamukai, help... reikia rast iki 19 d. snaiges kostiuma. parsisiust nespesiu, reikia LT. gal uzmatet kur 116-122 cm. nuoma ar pirkti. MM mazai padejo

Pasiūk. Aš genį per avtgl pasiuvau. Labai gers gavos. O tu baltos suknutės pakraštėlius apaiūk blizgučiais nuo eglės. Man mažai taio snaigės auknelę darė. Net karūną iš vielos išlankstė ir apvyniojo taia blIgučiais. Jėga buvo.
Atsakyti
kaip išsikviesti UPS kurjerį ax.gif rolleyes.gif
noriu grąžinti YOXX
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2017 12 12, 12:12)
Mamukai, help... reikia rast iki 19 d. snaiges kostiuma. parsisiust nespesiu, reikia LT. gal uzmatet kur 116-122 cm. nuoma ar pirkti. MM mazai padejo

labai parasta pagaminti, maximoje maciau yra baltu zvaigdziu tai ja nupirkite ir pritraukite prie lankelio galvos kasesurars jau yra, arba tiesog su smeigtuka si kuoduka prisegsite, ir imkite balta ar sidabrine suknele uzdedate blizguti ant krasto ir snaiges kostiumas 4u.gif

arba jau pats paprasciausias, tai snaige iskerpate is popiriaus ir krasta blizguciu prisaudot ir galvos aksesuaras 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 12 gruodžio 2017 - 12:15
sveikos

neveluoja siuntu suvedinejimas ESWD UK sandelyje? per anksti pradeti ieskoti, jei vakar pristate, o dar nera suvesta? gal pries kaledas turi daug darbo hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2017 12 12, 12:08)
kaip išsikviesti UPS kurjerį  ax.gif  rolleyes.gif 
noriu grąžinti YOXX

paskambinti nurodytu numeriu biggrin.gif , arba jeigu nerandat an saskaitos, yra googlas visagalis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2017 12 12, 13:45)
sveikos

neveluoja siuntu suvedinejimas ESWD UK sandelyje? per anksti pradeti ieskoti, jei vakar pristate, o dar nera suvesta? gal pries kaledas turi daug darbo hmm.gif


kartais suveda tik kai iškeliauja iš UK, bet retai biggrin.gif
Atsakyti