Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Ar visom grazino pinigus galeria? Syryt radau pinigus saskaitoj.
Atsakyti

Loram, jei rinksit Mytoys, aš jungčiaus, man gerai ir po Kalėdų jei ateis

Atsakyti
Gal kas Ventej Pablosky batukus perka?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2017 12 13, 12:52)
kadangi esat visažinės paklausiu:kur pigiausiai gauti paprasta kapsulini aparata, ale Dolce gusto? smile.gif



Gal Rimi ax.gif, ten būna po 39 Eur.
Atsakyti
Gal zinot/ esat mate koki zaisla kad butu slagbaumas? Mano 2metinukui labai patinka. Turim lego duplo traukinuka su begiais, ten buvo slagbaumas bet pametem kazkur. Gal dar koki zaisla pasiulytumet?
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2017 12 14, 10:40)
Gal zinot/ esat mate koki zaisla kad butu slagbaumas? Mano 2metinukui labai patinka. Turim lego duplo traukinuka su begiais, ten buvo slagbaumas bet pametem kazkur. Gal dar koki zaisla pasiulytumet?

gal toks garazas tiktu?smile.gif https://www.amazon.f...=Premier Garage ten yra kazkas panasaus, gal ne viskas matosi siose foto smile.gif
Atsakyti
Gal kuri is pajurio GAP uzsakinesit,labai noreciau prisijungti su vienu daikciuku,dabar yra 40 proc. nuo pilnu kainu ir 15 proc. nuo sale ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 12 14, 08:01)
Ar visom grazino pinigus galeria? Syryt radau pinigus saskaitoj.

einu tikrint, man net atsakyt nesugebejo
Atsakyti
QUOTE(krystiana @ 2017 12 14, 11:12)
Gal kuri is pajurio GAP uzsakinesit,labai noreciau prisijungti su vienu daikciuku,dabar yra 40 proc. nuo pilnu kainu ir 15 proc. nuo sale  ax.gif

reik dukrai stiukes pirksiu nes kol sulauksiu didesns nuolaidos baigsis ziema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2017 12 14, 09:32)
Gal kas Ventej Pablosky batukus perka?


4u.gif Ir as prisijungciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2017 12 14, 11:19)
einu tikrint, man net atsakyt nesugebejo

rupuzes...net nenuskaite man pinigu, kabo mokejimas Paypal, kol Galeria neuzbaigs sanderio.....
Atsakyti
MangoOutlet nuolaidos iki -70, gal kas prisijungtu, kad būtų nemokamas siuntimas? ax.gif
Veiksmas Kaune
Atsakyti