Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Kripu @ 2018 03 30, 22:37)
Turiu 1 American tourister plastikini lagamina jau puse metu. Keliauja kiekviena savaite bagazo skyriuje-kol kas viskas puikiai, jokiu luziu ir pan..  4u.gif

Dėkui 4u.gif Ir kaina nebloga galima jų rasti.Žiūriu Samsonite brangesni.Tik va tų plastikinių prisibijau,vis paranoja,kad suskils ten juos bemėtant.Visi turėti medžiaginiai,nors plastikiniai man daug gražesni ir mažiau nusiterlioja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(newsa @ 2018 03 30, 14:45)
<p>Sveiki, patarkite, kaip surasti mytoys pirmo apsipirkimo nuolaida? Vokiskai nelabai, issiverciau, bet nerandu. Ar tokiu nuolaidu isvis nera?</p>

Atsidarius puslapi ir narsant neprisiregistravus ismeta pasiulyma su 5 eur kodu
Atsakyti
Neberandu niekur tokiu kombio kelniu, didesniu dydziu navy nebelike, gal netycia kur matete? http://www.cozymole....kids-pants.html
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2018 03 30, 20:09)
Pirkau pries kelis metus, pabandziau viena karta ir nukisau giliai sandelyje. Labai prasta guma, kailiukas irgi nepatiko. Vienintelis privalumas - tai teleskopinis kotas ir besisukiojanti galva. Langui nusausinti ant jos tvirtinau sluoste, nes nuo gumos lieka juostos.

Man kol kas viskas ok. Bent jau veidrodžius didelius isvaliau be vargo ir kaip greitai. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lux @ 2018 03 30, 20:17)
Man irgi nepasiteisinęs pirkinys. Šiaip Leifheit labai prastos prekės, turiu ne vieną, deja.

Kaip skirtingai. Man kaip tik vienos iš kokybiškiausiu. Grindų šepetį jau kelintus metus naudoju..viskas gerai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangerele: 31 kovo 2018 - 00:15
QUOTE(dangerele @ 2018 03 31, 01:13)
Man kol kas viskas ok. Bent jau veidrodžius didelius isvaliau be vargo ir kaip greitai. smile.gif
Papildyta:

Kaip skirtingai. Man kaip tik vienos iš kokybiškiausiu. Grindų šepetį jau kelintus metus naudoju..viskas gerai

Prekės nelūžta, tas tai jo. Bet česnakų spaudyklė ją atidarius nesifiksuoja, labai nepatogu, tada turiu grindų šepetį, kur jį gręžiant kibire reikia sukti. Tai tas besisukantis sietelis visą laiką nusimuša nuo ašies. Tiesiog daug kas neapgalvota.
Atsakyti
Ar esat amazonui grazine nekokybiska preke? Viskas ok? Pirkau gruodi vyrui Ecco batus, vakar rodo,kad suplyso... unsure.gif pirkta per nuomos adresa, tad siuntimo islaidu kompensacijos aisku nesitikiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 31 kovo 2018 - 07:10
QUOTE(-Braskeele @ 2018 03 31, 07:10)
Ar esat amazonui grazine nekokybiska preke? Viskas ok? Pirkau gruodi vyrui Ecco batus, vakar rodo,kad suplyso... unsure.gif pirkta per nuomos adresa, tad siuntimo islaidu kompensacijos aisku nesitikiu

Amazon temoje apie grąžinimus yra info ;)
https://www.supermam...?...8144&st=420
Atsakyti
Iš kur perkate chlorofilą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2018 03 30, 18:17)
o kur nuomojaisi, reik ir man pabandyt


Blink blink FB smile.gif
Beje, ačiū už užrodytas šluostes, vakar kurjeris atvežė, beveik tokios pat, kaip prieš 15 metų pirktos, turėtų irgi taip valyt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MuseZuze @ 2018 03 30, 14:18)
drinks_cheers.gif Aš irgi pasižiūrėjau kad pirkti neverta, o štai pabandymui išsinuomoti - tikrai sudomino smile.gif Aš tai duokdie 2x per metus išsivalau, ir tai jau skaitau gana biggrin.gif


Bute 6 aukšte, aš vieną kart per metus valydavau. Name jau dabar matau, kad kokie trys kartai per sezona gausis smile.gif dabar išsivaliau, tada po beržų žydėjimo reiks ir jaučiu vasaros gale.

QUOTE(Beautiful Life @ 2018 03 30, 15:48)
Atsiprasau, matyt praleidau, is kur ir uz kiek nuomavotes?  4u.gif


Jau parašiau iš kur. O kaina su atvežimu ir išvežimu 15€. Jei pats pasiimi tai gal 10 kokia.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 03 31, 09:04)
Blink blink FB smile.gif

Man blakstienas išmeta biggrin.gif
Atsakyti
Is kur perkat Gucio batukus?
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 03 31, 07:10)
Ar esat amazonui grazine nekokybiska preke? Viskas ok? Pirkau gruodi vyrui Ecco batus, vakar rodo,kad suplyso... unsure.gif pirkta per nuomos adresa, tad siuntimo islaidu kompensacijos aisku nesitikiu

teko, gražino pinigus, o suplyšuius liepė pasilikti,gal kur panaudosi tipo biggrin.gif
Atsakyti