Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(JMD @ 2018 04 05, 13:32)
Apvariau visa miesta, + Garus ir Kalvarijkes. Rasti vaikui - berniukui 38/39 dydzio guminius pasirodo yra neimanoma  blink.gif pisec kazkoks. Nusitarabaninau i PALIUTI !!!!!!! PAEMIAU PASKUTINE PORA MOTERISKU 38 dydzio botu  blink.gif  biggrin.gif aisku, ruzavu ir su gelem yra.
Klausykit, as cia viena durna ir nerandu kuo kaiman vaika apaut, ar rimtai tokiem bernam ner????

Mazom kojytem ten gumenkiu rojus  biggrin.gif

Jei varysit, turekitbgrynu, man teko gazuot iki maxes  rolleyes.gif


Tai taip biggrin.gif Ir netik guminių, jokių nėra tokių dydžių! Atvargta jau, žinom 4u.gif Guminius pirkdavau moteriškus juodus...
Atsakyti
gal kas nors naudojosi Shipzee paslaugoms? užmačiau reklamą FB, parašiau užklausą, tai JAV jie taiko 10 proc. tarpininkavimo mokestį, kuris kaip jie deklaruoja, padengia visus muitus ir pan biggrin.gif įdomu kaip realiai, plius gali nuomos adreso paslaugomis naudotis. Jei būtų nuomos adresas ir nebūtų muitų, gal visai variantas ax.gif

ir dar klausimas - kur perkate prieskoninius augalus? gal koks geras taškas yra? noriu ant palangės visokių kalendrų, čiobrelių ir pan. Pasisėjau kažką, bet kol sudygs (jei sudygs) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 04 05, 16:21)
gal kas nors naudojosi Shipzee paslaugoms? užmačiau reklamą FB, parašiau užklausą, tai JAV jie taiko 10 proc. tarpininkavimo mokestį, kuris kaip jie deklaruoja, padengia visus muitus ir pan biggrin.gif įdomu kaip realiai, plius gali nuomos adreso paslaugomis naudotis. Jei būtų nuomos adresas ir nebūtų muitų, gal visai variantas  ax.gif


Mačiau ir aš šitą. Atsiliepimų FB yra daug gerų, bet gal jau prafiltruoti biggrin.gif

Tik iškilo klausimas, kad tikriausiai su LT kortomis- nelabai daug kur apsipirksi?
Atsakyti
merginos, ar kada Jum pavyko pačiom apsipirkt iš uk tkmaxx? bandau su mastercard lietuviška ir nepraeina niekaip unsure.gif

jau pavyko.Pasirodo reik lietuviska billing adresa nurodyt, tada sutampa su banko kortele duomenys ir praejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zittute: 05 balandžio 2018 - 16:02
QUOTE(JMD @ 2018 04 05, 12:32)
Apvariau visa miesta, + Garus ir Kalvarijkes. Rasti vaikui - berniukui 38/39 dydzio guminius pasirodo yra neimanoma  blink.gif pisec kazkoks. Nusitarabaninau i PALIUTI !!!!!!! PAEMIAU PASKUTINE PORA MOTERISKU 38 dydzio botu  blink.gif  biggrin.gif aisku, ruzavu ir su gelem yra.
Klausykit, as cia viena durna ir nerandu kuo kaiman vaika apaut, ar rimtai tokiem bernam ner????

Mazom kojytem ten gumenkiu rojus  biggrin.gif

Jei varysit, turekitbgrynu, man teko gazuot iki maxes  rolleyes.gif

As Senukuose uzsipirkau, bent jau Kaune buvo didziulis pasirinkimas ir dar nuolaida 30 proc.
Atsakyti
gal kas perka amazon.de? arba norėtų prisijungti? Vilnius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 04 05, 12:32)
Apvariau visa miesta, + Garus ir Kalvarijkes. Rasti vaikui - berniukui 38/39 dydzio guminius pasirodo yra neimanoma  blink.gif pisec kazkoks. Nusitarabaninau i PALIUTI !!!!!!! PAEMIAU PASKUTINE PORA MOTERISKU 38 dydzio botu  blink.gif  biggrin.gif aisku, ruzavu ir su gelem yra.
Klausykit, as cia viena durna ir nerandu kuo kaiman vaika apaut, ar rimtai tokiem bernam ner????

Mazom kojytem ten gumenkiu rojus  biggrin.gif

Jei varysit, turekitbgrynu, man teko gazuot iki maxes  rolleyes.gif



QUOTE(Lux @ 2018 04 05, 12:36)
Aš pastebėjau, kad kažkur nuo 10 metų iki kokių 16 rūbų ir batų iš viso neįmanoma nupirkti, jų tiesiog nėra, taviškis dėl ūgio į šią kategoriją pakliūna. Lėliukams jūros rūbų, galima pagalvoti jie yra britų aukštuomenės nariai, kurie turi rūbų komplektus pusryčiams, pietums, arbatai, vakarienei, jodinėjimui ir svečių priėmimui bigsmile.gif


aš savo paaugliui čia perku guminius batus

http://gordis.lt/5-v...-guminiai-batai
Atsakyti

Merginos, 

Pernai kažkas buvo užrodęs outlete adidas kedukų vaikams su lipioškėm. 

Kaži šiemet yra jų pirkt? Gal kur kitur užmatėt nebrangiai?

Atsakyti

Dalinuosi booking nuoroda 10 proc. nuolaidai

https://www.booking....s/13_6/janusi09

 

po savo viešnagės atgausite 10%

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elav: 06 balandžio 2018 - 07:48
QUOTE(Kamillota @ 2018 04 04, 18:39)
<p>Vis dar ieškau kas renka užsakymą iš shoes-world.de ;)</p>

jei rasite praneskite, as irgi kelias prekes turiu nusiziurejusi 4u.gif
Atsakyti
Gal kas perka is Mytoys? Alytus bet tiktu ir kiti miestai nesinori vienai uz siuntima moketi:)
Atsakyti
QUOTE(zittute @ 2018 04 05, 16:42)
merginos, ar kada Jum pavyko pačiom apsipirkt iš uk tkmaxx? bandau su mastercard lietuviška ir nepraeina niekaip  unsure.gif

jau pavyko.Pasirodo reik lietuviska billing adresa nurodyt, tada sutampa su banko kortele duomenys ir praejo.


Man tai niekaip nepavyko, buvau irgi prie biling Lietuvišką adresą suvedus, bet rašydavo, kad kažkas jiems nesutampa unsure.gif
Atsakyti