Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Sveiki,

gal kas iš mamų šiandien važiuosite į Megą Kauno? Noriu vyrui dovanos iš Sportland parduotuvės (deja, jie nesiunčia į kitus miestus). O šiandien ten dar nuolaidos. Gal kas padėtų, jeigu taip, parašykite man į AŽ
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2018 11 17, 14:44)

Ačiū! Pasinaudojau biggrin.gif
Atsakyti

Man kelis kartus "išmetė" bevaikšktant po jų tinklapį per kompiuterį. Per app niekada. Bet tik tuos kur tą pačią dieną galioja. 

Daugiau nežinau kur galima gauti, kartais čia kažkas pasidalina ;)

Atsakyti
Žalia Rūta, jei neklystu, jūs pirkote tokį žaislą iš Argos.
https://www.argos.co...product/8575568
Maniškė gavo gimtadieniui dovanų, na, jai labai patiko prausti, džiovinti, laukti, kas išsivynios. Aišku, žaislas kaip žaislas, bet siurprizo efektas tikrai suveikė.
vartotojo įkelta nuotrauka
Nežinau tik, ar pakankamai jį nuprausė, plaukai dar šiek tiek sulipę ir man rankos lipo, bet labai skubėjo maniškė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <nemiga<pievoje<: 17 lapkričio 2018 - 15:19
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 11 17, 13:55)
O LT nera tokiu? Is cia siunciate?


LT nesu macius tokiu, pirkau is Mytoys, tikrai labai tvarkingas ir smagus, rekomenduoju!
Atsakyti
QUOTE(<nemiga<pievoje< @ 2018 11 17, 16:19)
Žalia Rūta, jei neklystu, jūs pirkote tokį žaislą iš Argos.
https://www.argos.co...product/8575568
Maniškė gavo gimtadieniui dovanų, na, jai labai patiko prausti, džiovinti, laukti, kas išsivynios. Aišku, žaislas kaip žaislas, bet siurprizo efektas tikrai suveikė.
vartotojo įkelta nuotrauka
Nežinau tik, ar pakankamai jį nuprausė, plaukai dar šiek tiek sulipę ir man rankos lipo, bet labai skubėjo maniškė biggrin.gif

Aha, kaip tik turiu ar vieną pardavimui bigsmile.gif Net neabejoju, kad patiks maniškei.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 11 17, 17:45)
Aha, kaip tik turiu ar vieną pardavimui bigsmile.gif Net neabejoju, kad patiks maniškei.

Kokia kaina parduodat, saviskei pajamiau bigsmile.gif
Atsakyti
Mergičkos, gal kas cocooną renkat Vilniuje?
Atsakyti
Gal kas Kaune renkant vynu užsakyma?

Taip pat domina ar su lt kortelem galima apsipirkti tkmaxx?
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2018 11 16, 20:29)
Bet eina sau su tais vaikų norais šiais laikais, kai pagalvoji... Maniškiam dar tik 9 ir 8 m., bet jau pernai visus Lego atidaviau kitiem, nes maniškiai visiškai nebežaidžia. Tik telefonai, xbox, iš kur tos motyvacijos gaut knygom skaityt, kaip ribot internetą neįsivaizduoju - kompus išsinešt į darbus, telefonų nepaimsi, nes pačiai reik jiems paskambint, kai visą dieną vieni namie sėdi, jei wi-fi atjungsim - nueina pas kaimynų vaikus  doh.gif

Identiska unsure.gif na kompo, x-boxo neleidziam jungt kol musu nera namie, tai nejungia tikrai. Telefona maigo be interneto irgi...zaidima koki zaidzia.

QUOTE(marija84 @ 2018 11 17, 01:00)
<p>Na jei vaikui neleidziu zaisti xbox, o jis nuejes pas kaimynu vaikus vis tiek zaidzia..tai abejoju del vaiku pagarbos tevams..gal ne taip supratau situacija tiesiog..</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Žalia Rūta" data-cid="72267357" data-time="1542405047"><div><p>O kur čia nepagarba tėvams?</p></div></blockquote><p></p>

Kazkaip suabejojau ar jus turit vaiku ar bent jau tokio amziaus apie kuri kalbam vaiku, nes kazkokia visiska nesamone cia suskelet.
Atsakyti
Prijungčiau pora prie užsakymo iš amazon.de per uk/tukį. Geros žaislų kainos, apsimoka labiau nei iš amazon.co.uk. Norėčiau užsakyti kitos savaitės pradžioje, kad atkeliautų gruodžio pradžioje.
Vilnius
Atsakyti
QUOTE(Welina @ 2018 11 17, 19:20)
Prijungčiau pora prie užsakymo iš amazon.de per uk/tukį. Geros žaislų kainos, apsimoka labiau nei iš amazon.co.uk. Norėčiau užsakyti kitos savaitės pradžioje, kad atkeliautų gruodžio pradžioje.
Vilnius

o turit prime? nes man visi žaislai tik su prime pigūs biggrin.gif
pareklamuokit ką perkat smile.gif dar reikia vienos dovanos, nežinau ką pirkt biggrin.gif
Atsakyti