Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(ramuner @ 2019 03 25, 09:36)
Gal yra koks nuolaidu kodukas vynams?

turiu tokius, vieni galioja pirmam pirkimui tik, bet vistiek surašysiu:
FB12345
PROMOV15NN
FEB19OFFER
Atsakyti

Sveiki, turiu irigatoriu tokį https://www.panasoni.../ew1411.html...gal truputi nervina dėl talpyklos, nes turi pasipildyti pastoviai, bet super, kad neužima daug vietos, gali veštis visur.Plius geras galingumas :), esu patenkinta...

Sveikos :)

gal kas esat “istyre” rinka del burnos irigatoriaus? Kiek matau Waterpik populiariausi visuose reitinguose... idomu kaip su garantija jei siustis is JAV ( nes raso, kad draudziama siusti juos, tai turbut ir garantijos nebus?).

Radau geru atsiliepimu apie Zerhunt https://www.amazon.c...oyHL&ref=plSrch , gal kas turite? Gera kaina vilioja :D

Atsakyti
QUOTE(ZoZoo @ 2019 03 25, 09:52)
<p>Sveikos smile.gif</p><p>gal kas esat “istyre” rinka del burnos irigatoriaus? Kiek matau Waterpik populiariausi visuose reitinguose... idomu kaip su garantija jei siustis is JAV ( nes raso, kad draudziama siusti juos, tai turbut ir garantijos nebus?).</p><p>Radau geru atsiliepimu apie Zerhunt <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.amazon.co.uk/Cordless-Water-Flossers-Teeth-Rechargeable/dp/B0772MP12Z/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1553500281&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=zerhunt&dpPl=1&dpID=41%2BXLjjoyHL&ref=plSrch'>https://www.amazon.co.uk/Cordless-Water-Flossers-Teeth-Rechargeable/dp/B0772MP12Z/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1553500281&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=zerhunt&dpPl=1&dpID=41%2BXLjjoyHL&ref=plSrch</a> , gal kas turite? Gera kaina vilioja biggrin.gif </p>

Oi, gyvenau tais navarotais kokius 2 mėn iki kalėdų, nes pirkau dovanų. Židžiu tie rankiniai, kur nuolat pildyt vandenį palygint su waterpick yra nekažką. Prisijutūbinau iki negaliu apie jų veikimo principus ir tt. Žodž mano nuomone jie slabni. Tie waterpik yra geri, tik kad tikrai didelis griozdas, o jis turi stovėt kažkur šalia kriauklės....
Finale žmogui, kuris turi parodontozę ir reikalinga ypatinga priežiūra, tiesiog nupirkau philips šepetėlį. Tai vat, jis per 3 mėnesius taip sutvarkė reikalus, kad dabar darant operaciją net dantų higienos daryt nereikėjo. Tobulai nuvalo dantis dantis. Jei yra dar poreikis, visada yra siūlas po ranka.
Nuomonių yra įvairių. Jog geriau irigatorius nei šepetėlis ir bla bla bla. Bet.... vat rezultatas kaip sakoma "ant akių".
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 03 25, 11:17)
Oi, gyvenau tais navarotais kokius 2 mėn iki kalėdų, nes pirkau dovanų. Židžiu tie rankiniai, kur nuolat pildyt vandenį palygint su waterpick yra nekažką. Prisijutūbinau iki negaliu apie jų veikimo principus ir tt. Žodž mano nuomone jie slabni. Tie waterpik yra geri, tik kad tikrai didelis griozdas, o jis turi stovėt kažkur šalia kriauklės....
Finale žmogui, kuris turi parodontozę ir reikalinga ypatinga priežiūra, tiesiog nupirkau philips šepetėlį. Tai vat, jis per 3 mėnesius taip sutvarkė reikalus, kad dabar darant operaciją net dantų higienos daryt nereikėjo. Tobulai nuvalo dantis dantis. Jei yra dar poreikis, visada yra siūlas po ranka.
Nuomonių yra įvairių. Jog geriau irigatorius nei šepetėlis ir bla bla bla. Bet.... vat rezultatas kaip sakoma "ant akių".

Na nežinau, nežinau. Šepetukas tikrai neišvalo visų tarpdančių, kaip ir siūlas. Naudoju irigatorių kiekvieąn dieną, tai po dantų valymo tiek dar ten visko išsivalo...
Atsakyti

Oi, gyvenau tais navarotais kokius 2 mėn iki kalėdų, nes pirkau dovanų. Židžiu tie rankiniai, kur nuolat pildyt vandenį palygint su waterpick yra nekažką. Prisijutūbinau iki negaliu apie jų veikimo principus ir tt. Žodž mano nuomone jie slabni. Tie waterpik yra geri, tik kad tikrai didelis griozdas, o jis turi stovėt kažkur šalia kriauklės....
Finale žmogui, kuris turi parodontozę ir reikalinga ypatinga priežiūra, tiesiog nupirkau philips šepetėlį. Tai vat, jis per 3 mėnesius taip sutvarkė reikalus, kad dabar darant operaciją net dantų higienos daryt nereikėjo. Tobulai nuvalo dantis dantis. Jei yra dar poreikis, visada yra siūlas po ranka.
Nuomonių yra įvairių. Jog geriau irigatorius nei šepetėlis ir bla bla bla. Bet.... vat rezultatas kaip sakoma "ant akių".

 O kokį dantų šepetėlį išrinkote? Jų tokia gausa....

Atsakyti
Gal Pet24 koda turit?
Atsakyti
kas mėgsta teatrus, šią sav 2bilietai už 1 kainą:
http://www.teatrai.l...term=2019-03-25
Atsakyti

Kristi05, aciu  :) o ar daznai kraunat si irigatoriu? Ir ar svelniausias rezimas labai dantenoms astrus? Turiu labai jautrias dantenas, recesijas ties kai kuriais dantimis, tai bijau nusipirkt irigatoriu, kuris labai didele srove veiks :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZoZoo: 25 kovo 2019 - 15:45

Tai va va, as jau kokia savaite gyvenu paieskose, nes nu uzsireike tokio daikto :D

man svarbiausia, kad turetu keleta rezimu- nuo labai svelnaus iki normalaus, kad neuzimtu daug vietos ( kriaukles su siaurais krasteliais, tai tu stacionariu nebus kur pastatyt, tas papildymas vandeniu kelia kartus valantis irgi nelabai patrauklus :) zodziu pasimetus koki cia imt... 

Oi, gyvenau tais navarotais kokius 2 mėn iki kalėdų, nes pirkau dovanų. Židžiu tie rankiniai, kur nuolat pildyt vandenį palygint su waterpick yra nekažką. Prisijutūbinau iki negaliu apie jų veikimo principus ir tt. Žodž mano nuomone jie slabni. Tie waterpik yra geri, tik kad tikrai didelis griozdas, o jis turi stovėt kažkur šalia kriauklės....
Finale žmogui, kuris turi parodontozę ir reikalinga ypatinga priežiūra, tiesiog nupirkau philips šepetėlį. Tai vat, jis per 3 mėnesius taip sutvarkė reikalus, kad dabar darant operaciją net dantų higienos daryt nereikėjo. Tobulai nuvalo dantis dantis. Jei yra dar poreikis, visada yra siūlas po ranka.
Nuomonių yra įvairių. Jog geriau irigatorius nei šepetėlis ir bla bla bla. Bet.... vat rezultatas kaip sakoma "ant akių".

Atsakyti
QUOTE(ZoZoo @ 2019 03 25, 16:49)
<p>Tai va va, as jau kokia savaite gyvenu paieskose, nes nu uzsireike tokio daikto biggrin.gif</p><p>man svarbiausia, kad turetu keleta rezimu- nuo labai svelnaus iki normalaus, kad neuzimtu daug vietos ( kriaukles su siaurais krasteliais, tai tu stacionariu nebus kur pastatyt, tas papildymas vandeniu kelia kartus valantis irgi nelabai patrauklus smile.gif zodziu pasimetus koki cia imt... </p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="72394239" data-time="1553505439"><div><p>Oi, gyvenau tais navarotais kokius 2 mėn iki kalėdų, nes pirkau dovanų. Židžiu tie rankiniai, kur nuolat pildyt vandenį palygint su waterpick yra nekažką. Prisijutūbinau iki negaliu apie jų veikimo principus ir tt. Žodž mano nuomone jie slabni. Tie waterpik yra geri, tik kad tikrai didelis griozdas, o jis turi stovėt kažkur šalia kriauklės....
Finale žmogui, kuris turi parodontozę ir reikalinga ypatinga priežiūra, tiesiog nupirkau philips šepetėlį. Tai vat, jis per 3 mėnesius taip sutvarkė reikalus, kad dabar darant operaciją net dantų higienos daryt nereikėjo. Tobulai nuvalo dantis dantis. Jei yra dar poreikis, visada yra siūlas po ranka.
Nuomonių yra įvairių. Jog geriau irigatorius nei šepetėlis ir bla bla bla. Bet.... vat rezultatas kaip sakoma "ant akių".</p></div></blockquote><p></p>

Šitą imkit
https://www.walmart....0-White/5740917
daug padėčių , nenutrūkstamai pulsuojanti srovė .
siųstis bijočiau , nors kaina labai nebloga .
Atsakyti

Yra keli rezimai, tas dantenu masazuoklis nestirpus, kitas stiprokas kur tarpdancius valausi, mano dantenos irgi jautrios, bet įprato . turiu jau koki pusmeti, tai nezinau gal du kartus kroviau. Kas vakarą naudoju ir vaikai kartais, pratinu juos. Tikrai neturiu ką lyginti su tarpdančių siūlu, man su šiuo žymiau geriau. :)

Tai va va, as jau kokia savaite gyvenu paieskose, nes nu uzsireike tokio daikto :D

man svarbiausia, kad turetu keleta rezimu- nuo labai svelnaus iki normalaus, kad neuzimtu daug vietos ( kriaukles su siaurais krasteliais, tai tu stacionariu nebus kur pastatyt, tas papildymas vandeniu kelia kartus valantis irgi nelabai patrauklus :) zodziu pasimetus koki cia imt... 

Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2019 03 25, 12:36)
Na nežinau, nežinau. Šepetukas tikrai neišvalo visų tarpdančių, kaip ir siūlas. Naudoju irigatorių kiekvieąn dieną, tai po dantų valymo tiek dar ten visko išsivalo...

drinks_cheers.gif
Atsakyti