Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Loram @ 2019 04 20, 21:30)
as tokią pirkau https://www.smiggle....ack?colour=NAVY (pavadinimai skiriasi, bet dydis ir vaizdas panašus) - as pirkau darželinukei, dugnas ne kietas (bet kiek pačiupinėjau potterybarn kuprinėse toks pats), petnesos ir nugarelė pastorinti.
Mano mergina ~113cm, tai visai graziai ziurisi, dar porai metų tiks. Jei vaikas aukstesnis zenkliai - imčiau didesnę... na, ir aišku kiek dar teks nešiotis toj pirmoj klasėj...

Ačiū, tai gal maniškei jau ir mažoka, nes mergaitė jau 134 cm ūgio smile.gif
Atsakyti
Kur perkate packable liemenes berniukams?
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2019 04 22, 08:53)
Kur perkate packable liemenes berniukams?

Uniqlo
Atsakyti
Merginos,
gal kas turite pardavimui Babiators ar kokius kitus akinukus, tinkancius 2m mergaitei?
Atsakyti

Gal kas noretu prie sportsdirect jungtis, siuntima pasidalint? aaureja@gmail.com

Atsakyti
QUOTE(Spanguole123 @ 2019 04 20, 11:06)
<p>bandysiu ir as vakare per revolut tuomet.. as neturiu, bet brolis turi, pasikoperuosim vardan bendro tikslo biggrin.gif</p>
<p> </p>
<p>o per sepa bandziau, bet reikia tada eurais moket, o isankstine man pateike zlotais. Jeigu tik pasirenku banke zlotus - iskart meta I tarptautinius pavedimus ir uz ji rodo 13 eur mokesti verysad.gif</p>
<p> </p>
<p> </p>
<p>dar klausimas del ESWD, uzsisakiau pluosteli rubeliu is UK pardes, pagrinde save pusmetinukei, tai ten keli kg ir tai per tas pakabas ant kuriu vaikiski rubai buna sukabinti biggrin.gif  tai rodo preliminaru paskaiciavima  - 9 eur uz pristatyma i LT verysad.gif nu visai nepigu.. ten vietinis deliveris 3,5 svaro, debar dar i LT 9 eur.. jum irgi taip brangiai gaunasi? ar kazkokiu yra budu pigiau?</p>
<p>nes tada labai panasiai per tarpininkes iseina - tik vargt paciai nereik, viska uz tave padaro...</p>
<p> </p>

Visi nuomu adresai ima uz svori. Pries perkant turi paziuret per kuri jums pigiau. Kaupkit per eswd daugiau kilogramu tada bus pigesnis kg ikainis. Jokiu daugiau stebuklu neisrasit. Beto ar ne priatatyma i namus pasirinkot kad taip brangiai. Nes siaip 9eur uz 5kg, kas visai pigu.As is punktu atsiimu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 22 balandžio 2019 - 13:56
sveiki. gal kas is Crocs.eu planuoja pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Niushka @ 2019 04 22, 17:12)
sveiki. gal kas is Crocs.eu planuoja pirkti?

As ir prisijungciau. Reikia tapkiu pleziniu ne per pirsta, gal kas isaugo 24.7cm peda tai butu koks US 7,5. Nebespeju orientuotis su bernuzelio kojos augimu...
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2019 04 22, 16:45)
As ir prisijungciau. Reikia tapkiu pleziniu ne per pirsta, gal kas isaugo 24.7cm peda tai butu koks US 7,5. Nebespeju orientuotis su bernuzelio kojos augimu...

Parinkciau ir as. mano batai uz 25 eur, dar reikia iki nemokamo 50 eur
Atsakyti
QUOTE(Niushka @ 2019 04 22, 17:53)
Parinkciau ir as. mano batai uz 25 eur, dar reikia iki nemokamo 50 eur

Paziurejau USA pigiau iseina mum tapkes.
Atsakyti
QUOTE(weja @ 2019 04 18, 12:56)
Sveikos, atėjau pagalbos senai nepirkau iš gap.eu, noriu gražinti porą prekių atgal, kaip dabar vyksta gražinimas, prašo suvesti tik užsakymo nr, jokių daugiau kodų, anksčiau būdavo suvedi store transaction ID ir Container ID ir duoda paštui nurodymus, daba išlindo visiškai kitokia etiketė, esu visiškoje nežinioje, padėkit???




Pasikartosiu, labai prašau pagalbos help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
Gal kas is Kauno perka sportdirect?? mielai prisijungciau
Atsakyti