Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(linxmute @ 2019 04 24, 15:01)
O man su 160 ūgiu columbia striukės L trumpos rankovės. Ne vieną bandžiau. Ir nesu stambi. Nesuprasi...


As save priskirciau prie trumparankiu biggrin.gif man daznai buna per ilgos rankoves, dazniausiai renkuosi 3/4. Tai Columbia rankoves L dydzio yra kaip tik. Tikrai jei siek tiek rankos ilgesnes butu tai but trumpos
Atsakyti
Parinkčiau iš vokiečių vaistinės www.my-apozone.de.
Nemokamas siuntimas nuo 100eur. 4u.gif
Vilnius.Rašykit į a.ž.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eura: 24 balandžio 2019 - 15:28
QUOTE(Eura @ 2019 04 24, 15:27)
Parinkčiau iš vokiečių vaistinės www.my-apozone.de.
Nemokamas siuntimas nuo 100eur. 4u.gif
Vilnius.Rašykit į a.ž.

Persiųstumėte?

Dar klausimas, nusipirkom tv is internetines varles parduotuves. Siandien parsivezem, ispakavom ir pajunge supratom, kad tv per didelis. Labai paskausta akys. Laikomes min atstumo, bet vistiek skauda. Vaizdo kokybe irgi netenkina. Ydomu, ar butu imanoma grazinti? Ispakavom knygele, laidukus ir kas blogiausia nuo remo nulupom plevele. gal kas susiduret su panasia situacija? Kur galeciau uzklausti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padraika22: 24 balandžio 2019 - 18:31
Rytoj uzsakinesiu george rubelius. Siusiu per uk. Galiu prijungti. Kaunas
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2019 04 24, 18:06)
Persiųstumėte?

Dar klausimas, nusipirkom tv is internetines varles parduotuves. Siandien parsivezem, ispakavom ir pajunge supratom, kad tv per didelis. Labai paskausta akys. Laikomes min atstumo, bet vistiek skauda. Vaizdo kokybe irgi netenkina. Ydomu, ar butu imanoma grazinti? Ispakavom knygele, laidukus ir kas blogiausia nuo remo nulupom plevele. gal kas susiduret su panasia situacija? Kur galeciau uzklausti?

na, jei pirkot internetiniu budu - tai man rodos per 2sav galima
Atsakyti
QUOTE(Spanguole123 @ 2019 04 23, 18:02)
<p>gal kuri perkate is amazon.co.uk ir priimtumet su 4 smulkiom prekytem?  wub.gif</p>
<p> </p>
<p>klausimas prie to paties, ar turit kuri ir bandet plaukus nepesancius sepecius? <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07D395945/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1'>https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07D395945/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1</a></p>
<p> </p>
<p>paskaiciau straipsniu, atsiliepimu. susigundziau smile.gif</p>

turėjau tangle teezer, turėjau macadamia, turėjau dar visokius ir profesionalius, ir kinietiškus, nieko geresnio už wet brush neradau. plaukai iki juosmens, iššukuoja ir šlapius, neelektrina, nepeša.

wet brush pvz
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Julija*: 24 balandžio 2019 - 20:20
QUOTE(aijos @ 2019 04 24, 12:45)

Aciu 4u.gif
Atsakyti
rekomenduokit SPF veido mist'ą? nes parsisiunčiau kažkokį, tai rekomenduoja purkšt ant rankų ir tada tept, o as noriu tiesiai purkšt
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2019 04 24, 10:01)
Man irgi labai aktualu, is vaikisku pereiti i vyriskus smile.gif. J.Crew parka esu pirkus 16 dydi 174 buvo dar ilgos rankoves, tai manau tiks ir kitiems metams. Levis maike XS (trumpos rankoves) labai ant ribos is ilgio, bet plotis geras. Kolkas tokia menka patirtis  4u.gif

Dėkui
Papildyta:
QUOTE(*civukas* @ 2019 04 24, 09:39)
Mano sūnus panašaus ūgio. Perku  iš Next 16m. Taip pat ir iš suaugusių S dydį
Papildyta:

O ši striukė trumpa ar iš ilgesnių?

Bandysiu su viena striuke S dydžiu.Gal pataikysiu.

Gal kas turit vyrišką S dydį Columbia striukę ir parašysit su kokiu ūgiu nešioja ?
Atsakyti
Vilnietes, kur pigiausi foliniai helio balionai? Reik greit siandien 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2019 04 25, 12:09)
Vilnietes, kur pigiausi foliniai helio balionai? Reik greit siandien  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Laisves prospekte yra tokia parduotuve tu balionu, nepasakysiu dabar pavadinimo, ten gan gera kaina, vietoj pucia juos
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2019 04 25, 11:00)
Laisves prospekte yra tokia parduotuve tu balionu, nepasakysiu dabar pavadinimo, ten gan gera kaina, vietoj pucia juos

ilgas tas laisves pr., kur tiksliau? as tai nzn kur pigiau, perku visad brangiai biggrin.gif
Atsakyti