Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Uzsakinesiu mytoys.de tikriausiai si vakara. Galiu prijungti. Kaunas-Šilainiai
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2019 05 20, 11:24)
Del kodo nezinau, paziurekit ju FB puslapyje gal ka ismete...o siuncia jie ilgai, mane tie terminai erzina unsure.gif antra savaitgali is eiles turejau vyro viski gurksnot biggrin.gif  biggrin.gif  nes vynu nera nei butelaicio jau...mano pirkti geguzes 3, jau issiusti pries kokias 3-4 dienas

Mano irgi pagaliau išsiuntė.
Šią savaitę, manau, jau sulauksime.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 05 16, 21:44)
Aš nusipirkau beveik 2 kg alginatinių kaukių. Tai turbūt anūkam dar užteks  biggrin.gif labai man jos patink už bet kokias kitokias visokias kartu sudėjus.


Kur ir kokias ėmėt? Vis norisi, bet kažkaip neužmačiau didesnio kiekio...
Ačiū
Atsakyti
sveikos, gal kas žinot, ar ilgai sportDirect siunčia į Lietuvą? 3 sav yra šansų sulaukti siuntos???
Atsakyti

Kaip registruojantis vertbaudet.co.uk teisingai įvesti savo tel nr? Niekaip neleidžia, nei 86... nei +370... Kaip man tą numerį įvest???

Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2019 05 20, 13:17)
<p>Kaip registruojantis vertbaudet.co.uk teisingai įvesti savo tel nr? Niekaip neleidžia, nei 86... nei +370... Kaip man tą numerį įvest???</p>

iš angliško į LT nesiunčia; todėl neverta ir vargt stengiantis suvest biggrin.gif
Atsakyti

Pypt  :D  :D  :D  :D  :D​ 

Galva visai neveikia :) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 20 gegužės 2019 - 13:32
QUOTE(gaikaSJ @ 2019 05 20, 14:11)
sveikos, gal kas žinot, ar ilgai sportDirect siunčia į Lietuvą? 3 sav yra šansų sulaukti siuntos???

+- apie savaitę, kiek prisidedu prie merginu, tai per savaite prekes visad atkeliauja.
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2019 05 20, 15:14)
+- apie savaitę, kiek prisidedu prie merginu, tai per savaite prekes visad atkeliauja.

super, ačiū
Atsakyti

Labas,

noriu pasidalinti patarimu.

Nezinau kurioj temoj musu podruzke JMD prireklamavo Domol serveteliu marskiniams balinanciu. Tai uzsipirkau :) Ale gudrute sumeciau taip su skalbiniais i skalbykle. Gal po kokio 3 skalbimo uzkimsau skalbykle. Nzn kaip jie pro ta bugna sugeba praslyst. 

Todel turiu patarima, del visa ko kai skalbiat su tokiais lapukais deti juos i tinkliuka. Bus tada ramu. 

Gal kam pravers ir pades sutaupyt  :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2019 05 20, 17:05)
<p>Labas,</p><p></p><p>noriu pasidalinti patarimu.</p><p>Nezinau kurioj temoj musu podruzke JMD prireklamavo Domol serveteliu marskiniams balinanciu. Tai uzsipirkau smile.gif Ale gudrute sumeciau taip su skalbiniais i skalbykle. Gal po kokio 3 skalbimo uzkimsau skalbykle. Nzn kaip jie pro ta bugna sugeba praslyst. </p><p></p><p>Todel turiu patarima, del visa ko kai skalbiat su tokiais lapukais deti juos i tinkliuka. Bus tada ramu. </p><p>Gal kam pravers ir pades sutaupyt  rolleyes.gif​ </p>

Ne tik tie lapukai, bet ir neilonines kojinaites pro tas bugno skylutes sulenda ir filtra uzkemsa. Atsuke filtra esam rade ir to, ir to biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aijos: 20 gegužės 2019 - 16:12
Parodykit kokius tinkliukus naudojat, nes man is visu, kiek esu bandzius, daiktai iškrenta
Atsakyti