Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Mergaites,

 

ne i tema, bet ar yra akropolio maximose jau kalediniai isstatymai? zaislu ir dekoraciju?  :hmm:

 

ir dar vis ieskau kas pajungtu prie mytoys siuntimo islaidom pasidalint - musu cia nemazai tokiu laukianciu yra, kaip suprantu.. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole123: 09 lapkričio 2019 - 08:57
QUOTE(Spanguole123 @ 2019 11 09, 08:57)
<p>Mergaites,</p><p></p><p>ne i tema, bet ar yra akropolio maximose jau kalediniai isstatymai? zaislu ir dekoraciju?  hmm.gif </p><p></p><p>ir dar vis ieskau kas pajungtu prie matois siuntimo islaidom pasidalint - musu cia nemazai tokiu laukianciu yra, kaip suprantu.. smile.gif</p>

Ukmergės maxėj yra, manau ir akropano bus
Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2019 11 09, 09:55)
Mergaitės, gal kuri žinot, kaip parsisiųsti batus iš Italijos? Kokios parduotuvės siunčia? Ačiū už atsakymą  4u.gif​ </p>

Jei nesiunčia į LT, tai galima pasinaudoti ESWD paslaugom, jie turi itališką adresą
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 11 08, 20:05)
Sveikos, apšvieskite - Vilma Žilinskaitė, buvusi SM tarpininkė?

Nea, sm jos nebuvo. Tik Fb.labai gera ir patikima tatpininke!
Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2019 11 09, 10:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Žm❤nytė" data-cid="72539168" data-time="1573218926"><div><p>vartotojo įkelta nuotrauka

gal kas užmatysite vartotojo įkelta nuotrauka
38 - UK5.
buvo vasarą 95 svarai amazone. pagailėjau. po to ir kaina pakilo ir dabar išvis dydžių nėra.
dėkinga būčiau.

arba tokių vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>Aš irgi ieškau tokių juodų batų nors kiek pigiau nei Lietuvoje. </p><p>Mergaitės, gal kuri žinot, kaip parsisiųsti batus iš Italijos? Kokios parduotuvės siunčia? Ačiū už atsakymą  4u.gif​ </p>

tas "itališkas" puslapis fake. jei ten apie tuos kur ir aš radau google.
o LT jų išvis nėra blink.gif kur? matėt?

QUOTE(Spanguole123 @ 2019 11 09, 10:57)
<p>Mergaites,</p>
<p> </p>
<p>ne i tema, bet ar yra akropolio maximose jau kalediniai isstatymai? zaislu ir dekoraciju?  hmm.gif</p>
<p> </p>
<p>ir dar vis ieskau kas pajungtu prie mytoys siuntimo islaidom pasidalint - musu cia nemazai tokiu laukianciu yra, kaip suprantu.. smile.gif</p>

kitą savaitę 4u.gif bus biggrin.gif šią savaitę startavo "Grožio mugė"
vakar mačiau Norfoj Bazėj Savanorių pr dėliojo "Kalėdas" ten pilna visko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm❤nytė: 09 lapkričio 2019 - 10:00
https://www.amazon.c...c/dp/B00GFQKUI0
Atsakyti

tas "itališkas" puslapis fake. jei ten apie tuos kur ir aš radau google.
o LT jų išvis nėra blink.gifkur? 

e-avalyne yra  :wub:​ 

Atsakyti
Kažkas norėjo pasikoperuotiu Tukio siuntimui, galiu priglausti nedidelį siuntinuką, pas mane 5 kg, išsiųs trečiadienį, Vilnius, rašykit į až, jei ką dar domina, nes neberandu sm žinutės.
Atsakyti
Renku užsakymą iš vokiškos vaistinės iki nemokamo pristatymo į LT:
https://my-apozone.de
IR
Mytoys.de
Klaipėda arba persiunčiu Lpexpress.

Rašykite: spalvotax@gmail.com
Užsakyti norėčiau sekmadienį vakare.
Atsakyti
sveikos, kokiu kursu jus perkat is uk? man uk amazonas skaiciuoja 1.2. seb bankas. kokiu kursu is kuriu banku perkate jus?
Atsakyti
QUOTE(Žm❤nytė @ 2019 11 09, 10:58)
šią savaitę startavo "Grožio mugė"

FILORGA -40proc
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2019 11 09, 20:09)
sveikos, kokiu kursu jus perkat is uk? man uk amazonas skaiciuoja 1.2. seb bankas. kokiu kursu is kuriu banku perkate jus?



kur atsaukti prime? netycia katik uzsakiau. nieko nepirkau.

dabar kazka randu, kad po men ji baigia galioti. ar neimanoma dabar iskart ja isjungti, kad netycia jos nepanaudociau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padraika22: 09 lapkričio 2019 - 19:55