Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Kriisama, aciu uz atsakyma, jei galit atsiuskit pakvietima i vynu parduotuve, bandysiu pasinaudoti koduku 

Ir merginos, showroomprive,com nebesiuncia i lietuva?? Anksciau lyg buvo europine parduotuve, o dabar meta tik prancuzijos adresa. 

Atsakyti
Sveikos, 4u.gif
prisijunkit prie advento kalendorių su 15 proc. nuolaida iš myToys.de, pasidalintume siuntimą 4u.gif parinkčiau krepšiuką 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 11 lapkričio 2019 - 10:44
QUOTE(dangerele @ 2019 11 10, 12:47)
https://www.landsend...pp/5216761.html

Gera kaina kupriniu. Saviskiui jau reik pradet ieskot rugsejui. Bet lyg skaiciau kad kokybe situ suprastejusi. Ar klystu?
Herlitz nelabai noriu tos išpūstos kvadratinės.

Aš kaip tik pastebėjau,kad Landsend kuprinės pagerėjo.Pradėjo siūti vienus brangiausių kokybiškiausių užtrauktukų YKK į kuprines. Mani vaikams laiko 3-4 metus.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2019 11 10, 22:53)
Eurovaistinėje su 25% nuolaida ir papildomu koduku Filorga Hydra-filler man gavosi 33€ Tai maxe ženklų antkainį užsidėjo...

Aš cocoone perku visada mažesnę pakuotę. Kaina ir be nuolaidų gera gaunasi ir pakuotė uždara man labiau patinka. Jei dar nuolaida kokia būna tada išvis super.
https://www.cocoonce...30ml/31296.html

P.s. Vilniaus Akropoly sudėta prie įėjimo stove. Vakar mažai ten ko buvo, kainų nelyginau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldu: 11 lapkričio 2019 - 13:42
QUOTE(roka @ 2019 11 10, 22:39)
Blyn blyn blyn, reklaminio leidinio nemačiau, o ketvirtadienį jau nebėr.
Gal žinote, kokia kaina pvz: hydra-filler buvo?  4u.gif

32 Eu nesieke, man regis 31,79 EU, as Time Filer prirkau, 38,89EU buvo irgi prie įėjimo "grožio dienos" stendai

žiūriu prieš mane rašė, kad 33 eu...gal sumaišiau tuomet
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaikaSJ: 11 lapkričio 2019 - 14:03
QUOTE(Neringiux @ 2019 11 11, 10:42)
Aš kaip tik pastebėjau,kad Landsend kuprinės pagerėjo.Pradėjo siūti vienus brangiausių kokybiškiausių užtrauktukų YKK į kuprines. Mani vaikams laiko 3-4 metus.

musu ClassMate Printed Large Backpack tai sudu sudas..pirma savaite jau teko per siules siuti. ir siaip visa sudribus kaip skurlis verysad.gif as tai nusivylus
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2019 11 11, 15:11)
musu ClassMate Printed Large Backpack tai sudu sudas..pirma savaite jau teko per siules siuti. ir siaip visa sudribus kaip skurlis verysad.gif as tai nusivylus

as niekaip neissirenku penktokui kuprines. pirmokui pirksiu tik poterybarn. pirmasis irgi ejo su potery. jau ketvirti metai ir viskas liuks. gal yra kokiu panasios kokybes i poterybarn vyresniems vaikams
Atsakyti
Mee turim landsend. Puiki kokybe pasitaike. Tk ji be pakietinimu bet uz tai lengvute. Papildomai keliavo visose kelionese. Superine.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2019 11 11, 17:48)
as niekaip neissirenku penktokui kuprines. pirmokui pirksiu tik poterybarn. pirmasis irgi ejo su potery. jau ketvirti metai ir viskas liuks. gal yra kokiu panasios kokybes i poterybarn vyresniems vaikams

Pas mus irgi šitos valdo. Penktokui pirkau iš teen skyriaus: https://www.pbteen.c...w/?cm_type=gnav
Atsakyti
[vartotojo įkelta nuotrauka Ukmerg4s g. maximoj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loram: 11 lapkričio 2019 - 18:24
Gal kam reikia Sportsdirect kodas -10% (turbut vienkartinis, gautas gimtadienio proga ir nenaudotas)
SDVS92XTYM (galioja iki 11-15)
4u.gif
Atsakyti

Kas užsisakinėsit vynus, pabanykit šitą koduką - PROMOMAY19. Man suveikė. Duoda - 10% nuolaidą.

Atsakyti