Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(krystiana @ 2019 12 09, 13:05)
unsure.gif  angel_sadangel.gif  verysad.gif  aggressive.gif  cry.gif  bash.gif

Sumažinsime besaikį vartojimą? Aš bandau žvelgt pozityviai biggrin.gif

Daugės EU sandėlių... ax.gif
Atsakyti

Laba diena, 

Prireikė termo kojinių vaikams. Kokios pačios geriausios:). Avalynė ecco snowborderiai. 

Ačiū, jei kas pasidalinsit info:) 

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 12 09, 12:37)

mes is ali nebent telefonu apsauginius stikliukus ir dekliukus teperkam. kazkaip man ten nieko gero
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2019 12 09, 14:19)
mes is ali nebent telefonu apsauginius stikliukus ir dekliukus teperkam. kazkaip man ten nieko gero

oi nea yra geru dalyku tik reikia atsirinkt, as pries metus vaikams pirkau xiaomi redmi note5 telefonus, jie ten zymiai pigiau buvi nei LT ir man ramu jei sukuls ar pames, kad ne kosmosas moketa, nes kas buvo pirkta LT, turiu omenyje telefonus dovojo seleiai manta ir dar no name, tai palaiko max pusmetei ir pareina jie. Dabar naudoja jau metai laiko ir viskas puikiai 4u.gif Vyrui ismanuji laikrodi paemiau va desiu po egle, atsiunte is olandijos sandeliu, LT kaina ju zymiai brangesne, o čia puiki. Žinoma skaityt atsiliepimus reikia ir perkamumą žiūrėt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 12 09, 12:32)
Sumažinsime besaikį vartojimą? Aš bandau žvelgt pozityviai biggrin.gif

Daugės EU sandėlių...  ax.gif

perpardavinetojom uzsidarys bizneliai. teks is naujo galvot.
Atsakyti
ir amerika uzsidarys...
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2019 12 09, 14:19)
mes is ali nebent telefonu apsauginius stikliukus ir dekliukus teperkam. kazkaip man ten nieko gero

Pusė amazono (ką pusė, 90 proc iš Ali). Paskutinį kartą ieškojau pagalvių kėdėms. Amazone po 20 svarų, o Ali po 7 usd.

Juk beveik viskas gaminama Kinijoje.

Dabar vazą gėlėms siųstis noriu, nes pas mus nėra net ką pirkt.

QUOTE(JMD @ 2019 12 09, 14:57)
perpardavinetojom uzsidarys bizneliai. teks is naujo galvot.

Tą patį pagalvojau, kad smukiems bus šakės. Dideliems, kas ir taip perka su mokesčiais, muitais - nulis sveikų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 09 gruodžio 2019 - 14:51
perkant is amazono, kiek jum rezervuoja pinigu? man rezervavo beveik visa suma virs 200 ar jie ir nusiskaiciuoja tuos rezervuotus pinigus ar ima kitus? esme tokia, buvo banke apie 350 eur pirkau is amazon. uk uz 325 e. amazonas iskart rezervavo 280e. liko 70 e saskaitoj. ir dabar nuo 29dienos vis atmeta mano bandymus apmoketi seb kortele. ar gali buti, kad jiem nepakanka pinigu, nes jie tu rezuovuotu pinigu nemato. nori kitu pinigu. o ta rezervuota suma veliau nori grazinti? bankas sako is ju puses viskas bus gerai, prekes gausiu kai amazonas nusirasys pinigus. amazonas raso, kad vis nepavyksta pinigu nuskaiciuoti. 1 preke is to uzsakymo jau gavo tukis ir uz ta viena preke nusiskaiciavo pinigus. kitu niekaip
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2019 12 09, 15:11)
ir amerika uzsidarys...

Abejoju..Ten vistiek didmeninės prekės
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2019 12 09, 16:57)
esme tokia, buvo banke apie 350 eur pirkau is amazon. uk uz 325 e. amazonas iskart rezervavo 280e. liko 70 e saskaitoj.  ir dabar nuo 29dienos vis atmeta mano bandymus apmoketi seb kortele. ar gali buti, kad jiem nepakanka pinigu, nes jie tu rezuovuotu pinigu nemato. nori kitu pinigu. o ta rezervuota suma veliau nori grazinti?

Man panaši situacija buvo aną savaitę. Tris dienas rašė, kad cancelins užsakymą, nes kartą rezervavo ir nebeliko sąskaitoje tokios sumos. Bet paskui atsigavo ir praėjo apmokėjimas. Anksčiau to nebuvo niekad...
Atsakyti

Man panaši situacija buvo aną savaitę. Tris dienas rašė, kad cancelins užsakymą, nes kartą rezervavo ir nebeliko sąskaitoje tokios sumos. Bet paskui atsigavo ir praėjo apmokėjimas. Anksčiau to nebuvo niekad...

koks bankas? ne seb? amazonas sako, kad jie pinigu nerezervavo. galiausiai banke atsaukiau rezervacija ir apmokejau su kita kortele. tikiuos nebeatmes. dabar reik tukiui rasyt, kad kitu vardu priimtu siunta. 

Atsakyti
Gal kas Kaune renka is mytoys.de? Arba noretu prisijungti?
Atsakyti