Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 12 11, 11:17)
Daugiau juokais.
O jie lietuviai, ar vietiniai? Jei lietuviai (ar bent vienas), tai lietuviškų vaikiškų knygų..

Jie austrai/italai. Gi.ė lelis lapkritį.
Atsakyti

Gal ko reikia iš next.lt ? Trūksta iki nemokamo siuntimo į LT. Klaipėda, galiu ir persiusti. aaureja@gmail.com

Atsakyti

Panos, ko yra pas mus gražaus, tikro lietuviško, padovanot mažam leliukui į užsienį? Aš jau atsilikau nuo tokių dalykų unsure.gifbiggrin.gifreik kažko lauktuvių nuvežt smile.gif

 


aš tai ką nors iš Knitinukas (FB)  pirkčiau.. arba kokį rankų darbo minkštą migduką ir pleduką  iš Stebuklas (FB).

Atsakyti
Kad prašnekote apie dovanas iš Lietuvos, ką galima 100 proc. austrui, gyvenančiam Vienoje pensininkui, atvežti dovanų iš Lietuvos. Jis LT buvęs ne vieną kartą
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 12 11, 12:39)
Jie austrai/italai. Gi.ė lelis lapkritį.

Man irgi vienintelis, kas šauna į galvą - lino kokie drapaniukai vasarai...
Kramtukas iš medžios, gintaro, lino..
Dar kažką lietuviško edukacinio (leliam kalba gi nesvarbu).
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 12 11, 12:41)
Kad prašnekote apie dovanas iš Lietuvos, ką galima 100 proc. austrui, gyvenančiam Vienoje pensininkui, atvežti dovanų iš Lietuvos. Jis LT buvęs ne vieną kartą

musu siaulieciai veza rutos saldainiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jelenyte112 @ 2019 12 11, 06:20)
Galima tokį paltą ir LT nusipirkti. Fb yra Aletan mada - tokius baltarusiškus turi  mirksiukas.gif

Situs zinau,bet mes cia gi pacios megstam pirktis,be Aletanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2019 12 11, 15:08)
musu siaulieciai veza rutos saldainiu  biggrin.gif

Norisi kažko originalesnio ax.gif
Atsakyti

Kad prašnekote apie dovanas iš Lietuvos, ką galima 100 proc. austrui, gyvenančiam Vienoje pensininkui, atvežti dovanų iš Lietuvos. Jis LT buvęs ne vieną kartą

 


aš tai pirkčiau kokio brendžiuko, kraujotakai pavarinėt... :D vyras kažkada į USA vežė lauktuvių, tai net Maxėj rado supakuotus 4 buteliukus nedidelius, ten buvo Midus ar Medutis, kazkoks alk. gerimas su medum ir dar 3 kazkokie kitokie gerimukai. Tai sake, visi buvo dideliam susizavejime nuo tokios lauktuves :D

prideciau kojines su LT tematika - IKI db parduoda sirgaliu atributika, ten kojines, salikai su LT veliava, gal ir daugiau kur kitur yra. Mazu kokia dar knyga - kur buna su Lietuvos nuotraukom ar graziausiom aprasytom vietom, foto knygu tipo :)

Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 12 11, 12:41)
Kad prašnekote apie dovanas iš Lietuvos, ką galima 100 proc. austrui, gyvenančiam Vienoje pensininkui, atvežti dovanų iš Lietuvos. Jis LT buvęs ne vieną kartą

Medaus su įvairiais priedais
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2019 12 11, 16:48)
Medaus su įvairiais priedais


sokoladas tikras dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2019 12 11, 15:55)
sokoladas tikras dar  ax.gif

Taip, Rūtoje yra didelės, apvalios šokolado plytos
Atsakyti