Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Rita003 @ 2020 04 03, 20:40)
Mano ir neissiuncia  bash.gif

Mano tai buvo išsiųsta ir gabenimo sekimo nuorodoj niekas nepasikeitė iki šiol, paskutinė data 03-28, kad perduota į lėktuvą, o paskyroj handing, tai nesuprantu ką galvot ax.gif
Atsakyti

LP Express mačiau kodą Lp2020  :) Nebandžiau dar

Atsakyti
Vilnietes, per ka siunciates smutkes is JAV? Man aktualu atsiemimo vieta, kad ne Pilaite kokia, Karoliniskes ir visos kitos -iskes. As siuo metu per Taure siunciuos, viskas ok, bet tempai manes nelabai tenkina, bile kiek prekiu praskipina, jei koks geras dealas taigi reik cia ir dabar pirkt, jau uz pusvalandzio tos prekes gali nebut...va dabar jau laikrodi vyrui perka 2 dienas, dar negavau patvirtinimo, kad nupirko. Gal yra kokiu greiciau besisukanciu??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 04 balandžio 2020 - 08:43
QUOTE(-Braskeele @ 2020 04 04, 08:42)
Vilnietes, per ka siunciates smutkes is JAV? Man aktualu atsiemimo vieta, kad ne Pilaite kokia, Karoliniskes ir visos kitos -iskes. As siuo metu per Taure siunciuos, viskas ok, bet tempai manes nelabai tenkina, bile kiek prekiu praskipina, jei koks geras dealas taigi reik cia ir dabar pirkt, jau uz pusvalandzio tos prekes gali nebut...va dabar jau laikrodi vyrui perka 2 dienas, dar negavau patvirtinimo, kad nupirko. Gal yra kokiu greiciau besisukanciu??

Pas Rudaplauke, viskas super, greitis, bendravimas, problemų sprendimas ax.gif Šiuo metu siunčia visoms paštomatu didžiuosiuose miestuose nemokamai. Vilnietės gal pasakys kur atsiėmimas.
Pas daug ką pirkusi, bet rudaplaukės komanda superinė. 4u.gif
Atsakyti
Pas Rudaplauke atsiemimas Vilniuje buvo Mindaugo g., bet kaip ir rase Cypass, dabar del Covid tik pastomatu siuncia visoms nemokamai.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2020 04 04, 09:42)
Vilnietes, per ka siunciates smutkes is JAV? Man aktualu atsiemimo vieta, kad ne Pilaite kokia, Karoliniskes ir visos kitos -iskes. As siuo metu per Taure siunciuos, viskas ok, bet tempai manes nelabai tenkina, bile kiek prekiu praskipina, jei koks geras dealas taigi reik cia ir dabar pirkt, jau uz pusvalandzio tos prekes gali nebut...va dabar jau laikrodi vyrui perka 2 dienas, dar negavau patvirtinimo, kad nupirko. Gal yra kokiu greiciau besisukanciu??

Matyt apmažėjo klientų ir nebesurenka. Aš perku per Rudaplaukę. Labai pas ją viskas ok. Tobulai. Dabar į paštomačius prekes sukiša.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2020 04 04, 08:42)
Vilnietes, per ka siunciates smutkes is JAV? Man aktualu atsiemimo vieta, kad ne Pilaite kokia, Karoliniskes ir visos kitos -iskes. As siuo metu per Taure siunciuos, viskas ok, bet tempai manes nelabai tenkina, bile kiek prekiu praskipina, jei koks geras dealas taigi reik cia ir dabar pirkt, jau uz pusvalandzio tos prekes gali nebut...va dabar jau laikrodi vyrui perka 2 dienas, dar negavau patvirtinimo, kad nupirko. Gal yra kokiu greiciau besisukanciu??

As perku per Kate, tarpininke esu labai patenkinta, deja ,viska persiunčia pasomatais, bet uz persiuntima reikia moketi verysad.gif
Anksciau pirkdavau dar per Fb Usa pirkinai (v.žilinskaitė), bet si irgi nebeturi dalintojų, siunčia paštomatais, paslauga mokama. Bet kaip tarpininke man irgi gera.

Mergino, (cia i ateitį), o Rudaplauke turi Kaune dalintoja, gal fb turi paskyra?
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2020 04 04, 10:51)
As perku per Kate, tarpininke esu labai patenkinta, deja ,viska  persiunčia pasomatais, bet uz persiuntima reikia moketi verysad.gif
Anksciau pirkdavau dar per Fb Usa pirkinai (v.žilinskaitė), bet si irgi nebeturi dalintojų, siunčia paštomatais, paslauga mokama. Bet kaip tarpininke man irgi gera.

Mergino, (cia i ateitį), o Rudaplauke turi Kaune dalintoja, gal fb turi paskyra?

Turi
Atsakyti
Na šiaip jau pas visas tarpininkes persiuntimai Lietuvoje kainuoja papildomai. Bent jau man geriau sumokėti papildomai 2-3 € ir gaut į paškomatą ar paštą, nei važiuot autobusais su n persėdimų, aišku, kas pats vairuoja ar vyras netingi savo reikalus pametęs važiuot prekių atsiimt, gal ir kitaip yra.... bet vistiek ir kuras taip pat kainuoja... o Kate tai Vilniuje šiuo metu paškomatais persiunčia tik dėl to, kad tas virusas yra, kitu atveju, kad Vilniuje persiųstų be šancų išsiprašyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirisama: 04 balandžio 2020 - 10:21
QUOTE(Kirisama @ 2020 04 04, 11:20)
Na šiaip jau pas visas tarpininkes persiuntimai Lietuvoje kainuoja papildomai. Bent jau man geriau sumokėti papildomai 2-3 € ir gaut į paškomatą ar paštą, nei važiuot autobusais su n persėdimų, aišku, kas pats vairuoja ar vyras netingi savo reikalus pametęs važiuot prekių atsiimt, gal ir kitaip yra.... bet vistiek ir kuras taip pat kainuoja... o Kate tai Vilniuje šiuo metu paškomatais persiunčia tik dėl to, kad tas virusas yra, kitu atveju, kad Vilniuje persiųstų be šancų išsiprašyt biggrin.gif

Rudaplaukė visada siūlė tą paslaugą. Ir kai coronos nebuvo. Dabar nebėra kitos galimybės atsiimti prekes. Todėl didmiesčių klientų prekes siunčia paštomatais.

Kas ten ieškojo rudaplaukės FB ir kitos info tt taigi nueikit į jos temą. Viskas gražiai išdėstyta. Netingėkit kelis pal paskaityt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 04 balandžio 2020 - 10:35
QUOTE(Kirisama @ 2020 04 04, 10:20)
Na šiaip jau pas visas tarpininkes persiuntimai Lietuvoje kainuoja papildomai. Bent jau man geriau sumokėti papildomai 2-3 € ir gaut į paškomatą ar paštą, nei važiuot autobusais su n persėdimų, aišku, kas pats vairuoja ar vyras netingi savo reikalus pametęs važiuot prekių atsiimt, gal ir kitaip yra.... bet vistiek ir kuras taip pat kainuoja... o Kate tai Vilniuje šiuo metu paškomatais persiunčia tik dėl to, kad tas virusas yra, kitu atveju, kad Vilniuje persiųstų be šancų išsiprašyt biggrin.gif

rudaplaukė siuntinius persiunčia nemokamai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2020 04 04, 11:58)
rudaplaukė siuntinius persiunčia nemokamai ax.gif

Nemanau, kad naujai atejusioms pirkejoms, sius nemokamai. rolleyes.gif
Atsakyti