Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(irmante @ 2021 03 01, 09:06)
<p>gal kas nori jungtis easycosmetics.de</p><p>baigiasi kvepalai vyrui.</p><p>Siuntimas 10.99</p><p></p><p>Gal kas galiojanti koduka 3 euru turit ?</p>

Aš jungčiausi,jei Vilniuje rolleyes.gif
Atsakyti

Aš jungčiausi,jei Vilniuje rolleyes.gif

Vilniuje, Atsiimti Zalgirio g. arba Pilaiteje.

Tada bandom gal dar viena atsirastu ir butu ok.

Siuskit i irmante.shopping@gmail.com

Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2021 02 22, 20:18)
Sveikos. Gal kas parekomenduos gera pipirine ir druskine?Dekoju.Kur dairytis🤗

Turejau rankini,po to nusipirkau lidle ant batarkiu. Nu ir kokie liuksusiniai. Reguliuojas rupumas, sviecia kai mala, su dangteliu,tai nepribyra laikant,minimalistiniai,man tiko prie interjero. Labai jais dziaugiuos.
Atsakyti
renku Klaipedoje https://www.bulk.com/eu/
viskam 50proc nuolaida

visi tik zemes riesutu svietsa ims, tai tada gali buti kad reiks 10eur shipa dalintis,

d.kvasnia@gmail.com
tema Bulkpowders +Nikas
Atsakyti

Parduotuvė UK. Bet tik ji galės atsakyti, ar bus mokesčiai (gal sandėliai ne UK). Nes nuo šios sumos prisidėtų jau ir muito mokestis.
Neitų rast kitoj EU tokios?

Ačiū, Žalia Rūta :4u: tai va kad tokios spalvos tik šioje parduotuvėje radom :( Jei UK adresu tai 175 svarai, jei Lietuvos adresu 146+11svarų atsiuntimas. keistai :unsure: O kiek apytiksliai muito būtų?

Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2021 03 01, 14:02)
renku Klaipedoje https://www.bulk.com/eu/
viskam 50proc nuolaida

Renku Vilniuje! loramloram@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(elav @ 2021 03 01, 14:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Žalia Rūta" data-cid="72792161" data-time="1614538817"><div><p>Parduotuvė UK. Bet tik ji galės atsakyti, ar bus mokesčiai (gal sandėliai ne UK). Nes nuo šios sumos prisidėtų jau ir muito mokestis.
Neitų rast kitoj EU tokios?</p></div></blockquote><p>Ačiū, Žalia Rūta 4u.gif tai va kad tokios spalvos tik šioje parduotuvėje radom verysad.gif Jei UK adresu tai 175 svarai, jei Lietuvos adresu 146+11svarų atsiuntimas. keistai unsure.gif O kiek apytiksliai muito būtų?
</p>

Pigiau butu, nei pvm moket,naudotis tarpininku paslaugomis. Pirk.eu arba atvyko.lt. Ivedat jiems prekiu nuoroda ir atsius galutine kaina. Arba fb yra dar 1 tarpininke, kuri uz 10% siuncia i Kauna be pvm. Paskui pastomatu. Uzsakymai Anglijoje (Migle Migle)
Atsakyti

Labai reiketu dar vienos mergytes, kad but 3 is easycosmetics. de

gal dar kas noretu Vilniuje prisijungti ?

Atsakyti
Zara jau paėmė mano grąžinimą. Ačiū už paprotinimą.

Gal knygų klubo koduką žinote? ax.gif
Atsakyti
Ar esat darę grąžinimą į massimodutti.com? Neaiškios man jų sąlygos unsure.gif
Atsakyti
Gal kas planuoja pirkti COCOONCENTER? 4u.gif
Prisijungčiau.
Atsakyti
QUOTE(Eura @ 2021 03 02, 20:07)
Gal kas planuoja pirkti COCOONCENTER? 4u.gif
Prisijungčiau.

irgi prisijungciau prie cocooncenter 4u.gif
Atsakyti