Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(keistuole @ 2021 06 07, 18:29)
per teliką sakė, kad vaikams reikia izoliuotis

Taip, jei vaikai nėra oficialiai persirgę, tuomet vaikams reikia izoliuotis 4u.gif kaip tik gryžom iš kelionės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2021 06 11, 16:22)
Taip, jei vaikai nėra oficialiai persirgę, tuomet vaikams reikia izoliuotis 4u.gif  kaip tik gryžom iš kelionės 4u.gif

Nuo pirmadienio visiems, atvykstantiems iš Lenkijos, Estijos, Graikijos salų – Kretos, Rodo, Korfu, Kefalonijos, Zakinto ir Ispanijos salų – Tenerifės, Maljorkos, Gran Kanarijos bei kitų 15 šalių nereikės izoliuotis.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...u.d?id=87448015
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 11 birželio 2021 - 19:15
QUOTE(Maja Di @ 2021 06 11, 19:40)
Nuo pirmadienio visiems, atvykstantiems iš Lenkijos, Estijos, Graikijos salų – Kretos, Rodo, Korfu, Kefalonijos, Zakinto ir Ispanijos salų – Tenerifės, Maljorkos, Gran Kanarijos bei kitų 15 šalių nereikės izoliuotis.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...u.d?id=87448015


bet vis tiek įdomūs tie reikalavimai, vaikams iki 16 metų testas nereikalingas, bet izoliacija nebus taikoma tik jeigu jie turės neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą.

Man tai tie visi reikalavimai tiksliau dalis jų pastoviai prasilenkia su logika


Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2021 06 11, 22:20)
bet vis tiek įdomūs tie reikalavimai, vaikams iki 16 metų testas nereikalingas, bet izoliacija nebus taikoma tik jeigu jie turės neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą.

Man tai tie visi reikalavimai tiksliau dalis jų pastoviai prasilenkia su logika

Man visi koronos karantino reikalavimai labai dažnai su logika prasirenkdavo. Na bet tikėkimės greit pasibaigs ta psichozė.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 06 11, 21:24)
Man visi koronos karantino reikalavimai labai dažnai su logika prasirenkdavo. Na bet tikėkimės greit pasibaigs ta psichozė.

Dar 2-3 metai
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 06 11, 22:42)
Dar 2-3 metai

kodėl taip manot? smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Is kur siunciates uniforminius megstukus? Pirkdavau george, bet galvoju gal pabandyt kazka kita?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2021 06 12, 07:55)
Sveiki. Is kur siunciates uniforminius megstukus? Pirkdavau george, bet galvoju gal pabandyt kazka kita?

Geriau nieko neradau. Nusiburbulindavo viskas.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 06 12, 08:07)
Geriau nieko neradau. Nusiburbulindavo viskas.


drinks_cheers.gif

man tai george irgi superiniai pagal savo kainą
aišku visi suplyšdavo per pažastis biggrin.gif, bet sezonui užtekdavo

Vienam, kur labai jau brandas rūpi esu pirkus bennetono, tai gal ir gražesnis, bet žymiai skystesnis ir labiau burbuliavosi ir kaina triguba nors ir su nuolaida.
Atsakyti
Ar esat pirkusios kilimus is Rugvista.com ar carpetvista.com ir dare grazinima? Rasi nemokamas i Lt siuntinas ir grazinimas. Ar tikrai viskas ok?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 12 birželio 2021 - 09:34
Merginos, gal turite atradusios gerus interjero daiktų puslapius? Domina įvairūs daiktai: šviestuvai, kėdės ir pan. 4u.gif
Atsakyti
Ar perkates veepee.fr?
Atsakyti