Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(slitka @ 2021 06 15, 18:46)
reikia parsisiųsti programėlę TunnelBear, ją įjungus pasirinkti USA ir galite  pradėti naršyti savo tinklapyje ;)

Man vistiek nenuoda unsure.gif neduprantu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(wanilla69 @ 2021 06 14, 16:33)
<p>Sveikos, iš kur perkate <span>Pottery barn kuprines? Smulkiai pirmokei kokio dydžio reikėtų?  hmm.gif​</span><span> </span></p>

O is UK neimanonam nusipirkt? kaip suprantu kai krios tarpininkes kazkokiu budu perka toliau is UK...

QUOTE(motriska @ 2021 06 16, 15:55)
Laba diena. Noriu pasitikslinti ir paprašyti pagalbos 4u.gif Jei gerai suprantu mytoys.de į LT nebesiunčia ar ne taip supratau....
Gal galėtumėt pasidalinti parduotuvėmis kur geresnėmis kainom galėčiau rasti automobilines kėdutes , kurios  būtų siunčiamos į Lt. domina Maxi Cosi firmos. ačiū pasisakiusioms ir padėjusioms 4u.gif

MYTOYS nebesiuncia i LT. As amazonuose (it, fr, de, es) ziurineciau.
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2021 06 15, 16:54)
Gal kuri Vilniuje centre, Naujamiestyje pirks Cocooncenter?  4u.gif

As taip pat pasijunciau:)
Atsakyti
Kokios UK firmos turi sandelius Vokietijoje, kad butu galima siusti ir nemoketi muito?

Is tikruju, tai man tokia neviltis del visu tu muitu, nes nemazai pirkdavau is UK amazono, ebay, iherb, aliexpress. O dabar viskas tikriausiai gausis dvigubai brangiau ir dar popierizmo bus.

Is kitos puses, tai zinoma maziau daiktu bus ir maziau islaidu, irgi gerai. Bet vat toks jausmas, kad mano pasirinkimu laisve apribota ir valstybe dar labiau is manes nori pasipelnyti, kai europietiskos kainos ir taip nehumaniskos...
Atsakyti
QUOTE(Ramona18 @ 2021 06 17, 14:38)
ir valstybe dar labiau is manes nori pasipelnyti
ne, čia Jūs norit valstybę apgaut ir nemokėt mokesčių biggrin.gif na, ir mes visos kartu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramona18 @ 2021 06 17, 14:38)
Kokios UK firmos turi sandelius Vokietijoje, kad butu galima siusti ir nemoketi muito?

Kiek susidūriau, tai nextdirect.com siunčia iš Vokietijos. Jokių papildomų mokesčių. Daugiau iš UK pardžių niekur neperku. Kažkaip DE ar FR randu ko man reikia.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2021 06 17, 15:34)
ne, čia Jūs norit valstybę apgaut ir nemokėt mokesčių biggrin.gif na, ir mes visos kartu biggrin.gif

Jei perpardavinėtojai neužsikeltų nesveikų maržų - tai sakyčiau viskas ok. Bet, kaip perkam LT viską su baisinėm maržom, tai nežinau, ar čia mes nenorime mokesčių mokėti, ar rinkos kainos neadekvačios. Jau matau, kaip aš kažką gražaus turėčiau, jei ne USA ir pan. Ir būteme stilingos, kaip rusaitės, kur vietinė rinka tik.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 06 17, 20:15)
Jei perpardavinėtojai neužsikeltų nesveikų maržų - tai sakyčiau viskas ok. Bet, kaip perkam LT viską su baisinėm maržom, tai nežinau, ar čia mes nenorime mokesčių mokėti, ar rinkos kainos neadekvačios. Jau matau, kaip aš kažką gražaus turėčiau, jei ne USA ir pan. Ir būteme stilingos, kaip rusaitės, kur vietinė rinka tik.

na, as dabar perku iš ali per lenkiją ir vokietiją
aišku, šudukų už 1eur nepirksiu, bet kur kainuoja 10-15eur prekės - man apsimoka. Nzn tik kaip bus po liepos 1
Atsakyti
QUOTE(motriska @ 2021 06 16, 14:55)
Laba diena. Noriu pasitikslinti ir paprašyti pagalbos 4u.gif Jei gerai suprantu mytoys.de į LT nebesiunčia ar ne taip supratau....
Gal galėtumėt pasidalinti parduotuvėmis kur geresnėmis kainom galėčiau rasti automobilines kėdutes , kurios  būtų siunčiamos į Lt. domina Maxi Cosi firmos. ačiū pasisakiusioms ir padėjusioms 4u.gif


Nueikite i idealo.de susiveskite norima kedutes modeli ir ismes kainu variantus. Tam paciam mytoyse buna geros kainos ir skirtumas nuo lt toks, kad net apsimoka siustis per adreso nuoma.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2021 06 17, 20:36)
na, as dabar perku iš ali per lenkiją ir vokietiją
aišku, šudukų už 1eur nepirksiu, bet kur kainuoja 10-15eur prekės - man apsimoka. Nzn tik kaip bus po liepos 1

Gerai, kad ir vaikai paaugo, tų šudukų jau nebereik biggrin.gif Aš irgi esu pirkus iš EU, bet ir mokėjus brangiau.
Aj, bus, kaip bus.. mažiau sh ir pirksim. Nors tikrai ne vien sh pirkau - visokie plaukų rakandai, kokių gražių penalų prisiunčiau, dėkliukų, o jau makrame (kokius 3 k pigiau, nei pas mus) wub.gif
Atsakyti
Gal matėt Samsonite mokyklinėms kuprinėms nuolaidų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 06 17, 22:09)
Gerai, kad ir vaikai paaugo, tų šudukų jau nebereik  biggrin.gif Aš irgi esu pirkus iš EU, bet ir mokėjus brangiau.
Aj, bus, kaip bus.. mažiau sh ir pirksim. Nors tikrai ne vien sh pirkau - visokie plaukų rakandai, kokių  gražių penalų prisiunčiau, dėkliukų, o jau makrame (kokius 3 k pigiau, nei pas mus) wub.gif


Man labiausiai dėl telefono dėklų vaikams gaila. Pati sau originalius perku, vieną nusiperku ir ramu. O vaikai nori keisti, reikia jiems gražių, įdomių. Tai ali tuo klausimu super buvo. Kur dabar pirkt unsure.gif
Atsakyti