Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(lomute @ 2021 06 29, 09:23)
Va koki radau kilimeli interneto platybese smile.gif gal kas turit? Galvoju prie juros gal neblogas dalykas.
https://lektro.lt/pr...gfaXj5QDQ833Pu8

as toki aliexprese buvau nuziurejus, aišku kita kaina.. nepirkau, o dabar norėčiau biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas nors tokį dalyką turi https://poilsisnamie...-bestway-h2ogo/? Kažin smagu čiuožinėti? Galvoju, kai vanduo būtų iš gręžinio ar ne peršalta vaikams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2021 06 29, 15:47)
Gal kas nors tokį dalyką turi https://poilsisnamie...-bestway-h2ogo/? Kažin smagu čiuožinėti? Galvoju, kai vanduo būtų iš gręžinio ar ne peršalta vaikams  biggrin.gif

Turim, bet reikia papildomai pilt vandenį, kad būtų slidimas.
Kuo mažesnis čiuožia, tuo geriau biggrin.gif
Atsakyti
help.gif

nuotrauka asociatyvi
vartotojo įkelta nuotrauka

su kuo plauti purvelius ant baltų sintetinių sportinių drabužių. ir su arieliais ir su actais bandžiau. druskos dėjau. ni-fi-ga.

gal turit kokių atradę stebuklingų priemonių? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 06 28, 21:29)
Saloj jei nuvarysi, tai paskui varant kur nors pasižmonėt ar aplankyt, vėl tas kvailas plaukimas ir grįžimas į ją. Į salą sakiau gyvent varysiu, kai keliasdešimtą kartą važiuosiu. Siūlau važiuoti į dalmatiją. Ten gražiausiai. Nesileisti žemiau Makarskos, nes baisus karštis bus. Varykit į Omišą, ten kaip šventoji. Mes gyvenam kaime, nes mano vqikui jūra ir tik jūra. Mum iki Trogiro 10 km, tai vakarieniaut ar patūsint varom į Trogirą.
Mes už apartamentus ant jūros kranto mokam 65€ parai. Tai 2 kambarių apartamentai su virtuve ir vonios kambariu. Mums nereikalingi nei auksai nei paskutinės mados dizainai,  bet gyvenam saugiai, gražiai ir labai švariai.

paantrinsiu, kad Dalmatijos regionas, bent jau ir man, puikus pasirinkimas. Esam gyvenę ne kartą Splite, puikus grazus miestukas, Dubrovnike brangu, Zadaras irgi man nelabai, Makarske labai daug turistų.
pernai dairiausi keliauti į Porečą arba Pulą, bet pandemija viską pagadino, šiemet irgi dar neišdrįsom. būsta pabandykit pažiūrėt per airbnb. Bookinge ir passirinkimas skurdokas ir kainos truputį nekrikščioniškos. dėl pramogų, nepatarsiu, nes mano vaikams irgi tik jūra ir ledai - geriausios pramogos.
Atsakyti

Man pienių dėmes stebuklingai išplovė indaplovių tabletė. Ištirpinau karštame vandenyje, pamirkiau drabužį ir tada į skalbimo mašiną. Kažkuriame forume radau :)

help.gif

nuotrauka asociatyvi
66554909-arm-of-sport-man-football-or-ru

su kuo plauti purvelius ant baltų sintetinių sportinių drabužių. ir su arieliais ir su actais bandžiau. druskos dėjau. ni-fi-ga.

gal turit kokių atradę stebuklingų priemonių? bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(wanilla69 @ 2021 06 29, 21:31)
<p>Man pienių dėmes stebuklingai išplovė indaplovių tabletė. Ištirpinau karštame vandenyje, pamirkiau drabužį ir tada į skalbimo mašiną. Kažkuriame forume radau smile.gif

va blyn nesugalvojau, rimtai, indaplovių tabletę reik įmest plaunant biggrin.gif
nu čia purvas grynai, ne žolė. iš ralio rūbai. nori šveisiais varinėt o va plautis rūbai nenori verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 06 29, 19:23)
Turim, bet reikia papildomai pilt vandenį, kad būtų slidimas.
Kuo mažesnis čiuožia, tuo geriau biggrin.gif

Jo.. pažiūrėjau youtube video, tai kur nereklaminis video, tai nelabai tie vaikai pačiuožia biggrin.gif Ir mano vaikai jau didesni.

Galite patarti, kuri pirkti berniukui su platesne pėda 38 dydžio batus ir būtinai, kad būtų nemokamas gražinimas (nes būna iš 5 porų 1 gal tinka). Reikia vasarinių kedų, basutės netinka, nes tų nenešioja doh.gif Visada pirkdavau Batų kalne, nu bet nieko gero neradau ten. Nupirkau Deichmane, bet per kelias savaites taip tuos kedus sunešiojo, kad vasaros neatlaikys ir tik kasdienai tinka.
Atsakyti
dar klausimas iš kur pigiausiai Amway gaunasi?
Atsakyti
Merginos, gal greit patartumėt iš kur pirkti keptuvę paelijai (didelės min 50cm), reik savaitgaliui ax.gif . Gal kas konkrečiai Vilniuje pasakytų kur įsigijo? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gal kas noretų jungtis prie www.crocs.eu iki nemokamo siuntimo ? ( 75 eur.)
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 06 28, 23:29)
Saloj jei nuvarysi, tai paskui varant kur nors pasižmonėt ar aplankyt, vėl tas kvailas plaukimas ir grįžimas į ją. Į salą sakiau gyvent varysiu, kai keliasdešimtą kartą važiuosiu. Siūlau važiuoti į dalmatiją. Ten gražiausiai. Nesileisti žemiau Makarskos, nes baisus karštis bus. Varykit į Omišą, ten kaip šventoji. Mes gyvenam kaime, nes mano vqikui jūra ir tik jūra. Mum iki Trogiro 10 km, tai vakarieniaut ar patūsint varom į Trogirą.
Mes už apartamentus ant jūros kranto mokam 65€ parai. Tai 2 kambarių apartamentai su virtuve ir vonios kambariu. Mums nereikalingi nei auksai nei paskutinės mados dizainai,  bet gyvenam saugiai, gražiai ir labai švariai.

Aciu:) 4u.gif
Atsakyti