Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(-Braskeele @ 2023 11 24, 09:45)
Sveikos, kaip manot ar DYSON taikoma tarptautine garantija? Noriu is Italijos atsisiust, pigiau gerokai bigsmile.gif

Ir kitas klausimas- gal kas turit PHILIPS LUMEA lazerinius tuos plauku salinimo prietaisus? Ar patenkintos? koki modeli verta rinktis?

As jo labai norėjau, nusipirkau ir... kelis kartu panaudojau ir guli🤦‍♀️ tingiu as su juo žaisti.

Tik maniškis ne philips, o braun, nepamenu jau kodėl būtent šį, o ne lumea ėmiau😶

Tad jei kam reikia, galiu perleisti😅🎈🎈

Pas mane toks:
https://www.epiliato...paign=manokaina
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2023 11 27, 21:41)
As jo labai norėjau, nusipirkau ir... kelis kartu panaudojau ir guli🤦‍♀️ tingiu as su juo žaisti.

Tik maniškis ne philips, o braun, nepamenu jau kodėl būtent šį, o ne lumea ėmiau😶

Tad jei kam reikia, galiu perleisti😅🎈🎈

Pas mane toks:
https://www.epiliato...paign=manokaina

Ir aš tyngiu žaist su juo 😆
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2023 11 22, 21:07)
Į Uniqlo temą, siūlau naujas HEATTECH WARM LINED TROUSERS juodos, S dydis, man mažos. Puikios kelnės, tikrai šiltos. Atiduosiu už 30 €.
vartotojo įkelta nuotrauka

Jūratės, gavau jūsų žinutę, ar gavote mano? Kažko sm streikuoja, nesuprantu ar mano atsakymai gaunami.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2023 11 27, 18:42)
Drauges irgi samsungas, ji irgi mano kad gali kalbeti - bet man kitame laido gale kazkaip kitaip atrodo 🤷🏼‍♀️ suprasti neina ka sako, pati irgi ka sakei? Dar pakartok - toks tas ir atsakinejimas 🤦🏼‍♀️. As su fitbitu kalbet nebandziau, bet jei bunu pasijungus ausines ir kas skambina - atsiliept galiu, bet atsiliept ir per ausines galiu 🤣

Mano samsui gal 5 ar 7 metai. Nebepamenu. Man niekad nėra ką sakei. Visad viskas ok biggrin.gif
Mano vaikas turi apple. Krauna kas pusdienį, nes sportininkas naudoja daug resursų visiem tiem navarotam, tai tas laikrodis nustimpa staigiai. Nebent atjungt bliūtūfą jam. Bet tada kam jo reik :Dbet šiaip mes su juo puikiai per laikrodžius susikalbam. Jokių trukdžių. Pasakyk draugei, kad garsą pasididintų biggrin.gif nes realiai tai visas kiemas skamba kai kalbi. Ir man atrodo dar aplinką pakeist gali, kuri slopina tą foną kuris trukdo susikalbėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 28 lapkričio 2023 - 07:14

QUOTE(D'esire @ 2023 11 27, 23:41)
As jo labai norėjau, nusipirkau ir... kelis kartu panaudojau ir guli🤦‍♀️ tingiu as su juo žaisti.

Tik maniškis ne philips, o braun, nepamenu jau kodėl būtent šį, o ne lumea ėmiau😶

Tad jei kam reikia, galiu perleisti😅🎈🎈

Pas mane toks:
https://www.epiliato...paign=manokaina

o tai leistis paklaust- skutaliotis vos ne kas natra diena (vasara tai tikrai) netingit? biggrin.gif nes jau as tai tikrai tingiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 28, 08:42)
Mano samsui gal 5 ar 7 metai. Nebepamenu. Man niekad nėra ką sakei. Visad viskas ok  biggrin.gif
Mano vaikas turi apple. Krauna kas pusdienį, nes sportininkas naudoja daug resursų visiem tiem navarotam, tai tas laikrodis nustimpa staigiai. Nebent atjungt bliūtūfą jam.  Bet tada kam jo reik  :Dbet šiaip mes su juo puikiai per laikrodžius susikalbam. Jokių trukdžių. Pasakyk draugei, kad garsą pasididintų  biggrin.gif nes realiai tai visas kiemas skamba kai kalbi. Ir man atrodo dar aplinką pakeist gali, kuri slopina tą foną kuris trukdo susikalbėt.


Jetau merginos nebežinau kokį pirkti, gal Samsungą bandyti tada? ax.gif hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2023 11 27, 14:11)
As jau kelinta is eiles naudoju Fitbit- man pasiteisines - paprastas naudoti, kraunu po 2 metu beveik - 2 kartus per savaite 👍🏻

I skambucius atsiliepti galima, bet kalbetis ne, nes nera e sim, bet mane tai tenkina. Pakankamai toli galiu nueiti nuo telefono ir gauti pranesimus, kad skambina ar sms koks. Drauge turi su e- sim - tai taip, kalbet galima, bet tik labai trumpai, konkreciai - nes sunku girdeti, suprasti… vistiek reikia susirasti telefona, jei reikia pakalbeti. 😉, o vat jau pakrovimas gerokai dazneja ju…

Aš vaikui per Kalėdas padovanojau Samsungo laikrodį, Samsungo parduotuvėj pataikiau ant super nuolaidos, 110 eurų berods gavosi. Laikrodis be e-sim, bet kai kalba per laikrodį puikiai girdisi. Paauglys, tai telefonas visada po ranka, ar valgo ar miega, tai dėl to problemų nėra. Tik kad krauti reikia kas vakarą.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 11 28, 09:13)
o tai leistis paklaust- skutaliotis vos ne kas natra diena (vasara tai tikrai) netingit? biggrin.gif nes jau as tai tikrai tingiu rolleyes.gif

Bet tai ten greit kol plaukų kondicionierių laikau užtepus brūkšt brūkšt ir viskas. O su tuo fotoepiliatorium jau reik prisiruošt
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 11 28, 17:59)
Bet tai ten greit  kol plaukų kondicionierių laikau užtepus brūkšt brūkšt ir viskas. O su tuo fotoepiliatorium jau reik prisiruošt

Dar prieš epiliuojant reikia nuskusti tas vietas
Atsakyti
QUOTE(agise @ 2023 11 28, 10:17)
Jetau merginos nebežinau kokį pirkti, gal Samsungą bandyti tada? ax.gif  hmm.gif

Aš savo senio samso nekraunu kasdien. Man atlaiko 2-3 dienas. Aš retai kada kalbu. Pradžioj kol bovyjaus, dabar sėdi į auto ir ten prisijungia telefas, o einant kas gi čia taip skambins. Bet visi žingsniukai suskaičiuoti, viai aukštai, visi laipsniai lauke parodyti, visi širdies ritmai sumatuoti, gpsas visad visus takus subraižo, nei viena žinutė nepraleista ir dar pagal garderobo spalvą pasirenki spalvą jo. Jei pirkčiau obuolį tai tik tą už 1 k, tas gražus, tie kiti tokie so so.
Atsakyti
QUOTE(agise @ 2023 11 28, 11:17)
Jetau merginos nebežinau kokį pirkti, gal Samsungą bandyti tada? ax.gif  hmm.gif

Mano samsas atlaike tik kol galiojo garantija, paskui niekas nebepadejo - pradejo durniuot. Po dabar isbandyto garmino, ne uz ka nepasirasyciau ant samsungo….
Atsakyti
QUOTE(obuoline @ 2023 11 28, 22:58)
Mano samsas atlaike tik kol galiojo garantija, paskui niekas nebepadejo - pradejo durniuot. Po dabar isbandyto garmino, ne uz ka nepasirasyciau ant samsungo….


Ačiū labai už patarimus merginos apie laikrodukus! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti