Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(agise @ 2023 11 27, 15:40)
Ačiū labai už pastebėjimus! 4u.gif
Papildyta:
O čia visuose laikrodžiuose jei nėra sim negalima kalbėtis? Nieko nenutuokiu apie tuos laikrodžius, kaip sunku išrinkti blink.gif  blink.gif

Su Apple galima ir tikrai kokybiskas tas garsas
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2023 11 27, 16:03)
Su mano Apple watch be e-sim kortelės galima kalbėti ir gan toli nuo telefono. Aš telefoną visada turiu su savimi, tai man e-sim neaktualu. Labai patogu į svarbų skambutį atsiliepti, jei telefonas toliau


Supratau,ačiū, gaila, bet Obuoliukas netika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2023 11 26, 12:08)
Gal kas prie Myprotein.lt nori jungtis? smile.gif 50% nuolaida. Trūksta apie 27 eur iki nemokamo siuntimo  ax.gif Kaunas arba galiu persiųsti.

Parašiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2023 11 27, 13:11)
As jau kelinta is eiles naudoju Fitbit- man pasiteisines - paprastas naudoti, kraunu po 2 metu beveik - 2 kartus per savaite 👍🏻

I skambucius atsiliepti galima, bet kalbetis ne, nes nera e sim, bet mane tai tenkina. Pakankamai toli galiu nueiti nuo telefono ir gauti pranesimus, kad skambina ar sms koks. Drauge turi su e- sim - tai taip, kalbet galima, bet tik labai trumpai, konkreciai - nes sunku girdeti, suprasti… vistiek reikia susirasti telefona, jei reikia pakalbeti. 😉, o vat jau pakrovimas gerokai dazneja ju…

uztat mano senukas samsungas galiu daryt bele ka ir kalbet net whatsapa atsakinet. aisku jis be esim, reik telefo. bet is principo as juo suzaveta
Atsakyti
Ka tam UNIQLO perkates?
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2023 11 27, 11:23)
Gal kas iš EU yoox planuoja pirkti? Dabar ten nuo 200€ -30% rolleyes.gif


Niekas nenori jungtis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2023 11 27, 16:32)
Ka tam UNIQLO perkates?

vaikui noriu dar silta golfa paimt
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 27, 16:48)
vaikui noriu dar silta golfa paimt

Kokią? 😊
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2023 11 27, 16:38)
Niekas nenori jungtis? unsure.gif

prisijungciau
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 11 27, 17:22)
Kokią? 😊

va sitoki

https://www.uniqlo.c...1SMA004000.html
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 27, 15:41)
uztat mano senukas samsungas galiu daryt bele ka ir kalbet net whatsapa atsakinet. aisku jis be esim, reik telefo. bet is principo as juo suzaveta

Drauges irgi samsungas, ji irgi mano kad gali kalbeti - bet man kitame laido gale kazkaip kitaip atrodo 🤷🏼‍♀️ suprasti neina ka sako, pati irgi ka sakei? Dar pakartok - toks tas ir atsakinejimas 🤦🏼‍♀️. As su fitbitu kalbet nebandziau, bet jei bunu pasijungus ausines ir kas skambina - atsiliept galiu, bet atsiliept ir per ausines galiu 🤣
Atsakyti
Sakykit, per kokį nuomos adresą geriausia siųstis iš Italijos?
Atsakyti