Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Girdavot pirk EU, bet aš tai tikrai stebiuosi jų vadyba.
Noriu daryti tik pirmą užsakymą, paskyra tipo sukurta 2016 metais (tikrai nebuvo, max naujienlaiškis eidavo), paprašius pirmam siuntimui to koduko - NE ir viskas, nes galioja po sukūrimo mėnesį. Ir tikrai nesiųsiu per juos. Nafik toks bendravimas.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 03 01, 15:43)
Girdavot pirk EU, bet aš tai tikrai stebiuosi jų vadyba.
Noriu daryti tik pirmą užsakymą, paskyra tipo sukurta 2016 metais (tikrai nebuvo, max naujienlaiškis eidavo), paprašius pirmam siuntimui to koduko - NE ir viskas, nes galioja po sukūrimo mėnesį. Ir tikrai nesiųsiu per juos. Nafik toks bendravimas.

As jau pasakojau, kazkada. Pirkau sunkias dėzes. Ten įvaziuot, gali per slagmauma, tik, nuejus ir paprasius, kad atidarytų. Nuėjau, su vaiku dar maziuku, sakau atidarykite slagbauma, nes iki rimi tektų vilkti tas dėžes per 3 kartus. Sako, o nenusinesit... tai po to karto tik 1 kart pirkau, nes labai batų reikėjo is Italijos.
Atsakyti

Laba diena! Galvoju pabandyti padaryti užsakymą iš www.cocooncenter.com

nebėra nemokamo pristatymo, mokama pagal svorį. Gal bus norinčių prisijungti? Pristatymo kainą dalinsiu proporcingai pagal prekes svorį. (Bus daugiau žaidimo, bet kokybė to verta. Nes pirkti biodermos ar kitą kosmetiką LT ranka nekyla).

krepšelius siųsti jcvetkova@gmail.com

atsiėmimas Vilniuje darbo metu Naugarduko g., arba Žukausko g. (Vakarais, o gal vieną dieną per savaitę ir dienos metu bus galima susitarti).

Prisegu kainyninką
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 03 01, 16:43)
Girdavot pirk EU, bet aš tai tikrai stebiuosi jų vadyba.
Noriu daryti tik pirmą užsakymą, paskyra tipo sukurta 2016 metais (tikrai nebuvo, max naujienlaiškis eidavo), paprašius pirmam siuntimui to koduko - NE ir viskas, nes galioja po sukūrimo mėnesį. Ir tikrai nesiųsiu per juos. Nafik toks bendravimas.

Zinokit googlinkit, as kaskart koki ju koda issigooglinu ir veikia bigsmile.gif ilgai ir nuobodziai tikdavo kodas KLAJUMAS
atsiemimas tai ju jo, suds ir man... bet Eshopas man prastesnej vietoj, o ir su kainom jau visai negerai pas juos unsure.gif paskutinis pirkinys per pirkeu buvo Dysonas is Italijos, tai uz 7 kg svorio sumokejau 11 euru, per Eshopa butu 36 unsure.gif tai kaip ir skirtumas, ka biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 04 kovo 2024 - 09:06
Gal AboutYou turit kokį kodą?
Prisireikė dukrai konkrečių sportbačių, dydis yra (skirtingai nei kitur), bet tai kaina.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 04 kovo 2024 - 20:09
QUOTE(Eglynas9 @ 2024 03 04, 21:09)
Gal AboutYou turit kokį kodą?
Prisireikė dukrai konkrečių sportbačių, dydis yra (skirtingai nei kitur), bet tai kaina..  rolleyes.gif


JUSTE20 tik nežinau ar taiko jūsu kedukam, nes mano išsirinktiem netaiko:(( pasirodo dar išimtys būna:(
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2024 03 04, 22:09)
Gal AboutYou turit kokį kodą?
Prisireikė dukrai konkrečių sportbačių, dydis yra (skirtingai nei kitur), bet tai kaina..  rolleyes.gif


Man penktadienį INDRE25 suveikė ir taikė nuo nuolaidinių kainų, kaip papildomas. Gal dar galioja, nežinau...
Atsakyti
Gal yr eurovaistinės kodukas, kad būtų su tutoverta kartu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2024 03 05, 10:19)
Man penktadienį INDRE25 suveikė ir taikė nuo nuolaidinių kainų, kaip papildomas. Gal dar galioja, nežinau...

Pabandžiau, bet taip įdomiai parašė, kad kodas galios nuo 03-12 rolleyes.gif

JUSTE20, deja, netaiko.
Atsakyti
Sveikos, ar Uniqlo EU grąžinimas mokamas? Koks gražinimo procesas? Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuk @ 2024 03 08, 18:19)
Sveikos, ar Uniqlo EU grąžinimas mokamas? Koks gražinimo procesas? Ačiū atsakiusioms  4u.gif

Laba, pernai grazinau per paštą, pašto išlaidas apsimokejau pati, bet Uniqlo pagrazino ir už prekę ir už atsiuntimą, tai reziume sumokėjau papildomai tik už grąžinimą.
Atsakyti

Sveikos. Vaikas nori Jordan kedų. Nusižiūrėjom Zalando, bet ten dydžių nėra. Užsisakiau, kad atsiųstų el.laišką, kai atsiras dydis ir jau antrą kartą gaunu pranešimą, kad dydis yra, bet kai jungiuosi pirkti nėra.. gal kažką ne taip padariau.. arba per +- 60 min išperka.. :D  Patarkite gal iš kur nors atsisiųsti.. aš nelabai turiu patirties su siuntimais.  

Atsakyti