Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Sveikos. Vaikas nori Jordan kedų. Nusižiūrėjom Zalando, bet ten dydžių nėra. Užsisakiau, kad atsiųstų el.laišką, kai atsiras dydis ir jau antrą kartą gaunu pranešimą, kad dydis yra, bet kai jungiuosi pirkti nėra.. gal kažką ne taip padariau.. arba per +- 60 min išperka.. :D  Patarkite gal iš kur nors atsisiųsti.. aš nelabai turiu patirties su siuntimais.  

Atsakyti
QUOTE(Elena_Elena @ 2024 03 15, 10:45)
<p>Sveikos. Vaikas nori Jordan kedų. Nusižiūrėjom Zalando, bet ten dydžių nėra. Užsisakiau, kad atsiųstų el.laišką, kai atsiras dydis ir jau antrą kartą gaunu pranešimą, kad dydis yra, bet kai jungiuosi pirkti nėra.. gal kažką ne taip padariau.. arba per +- 60 min išperka.. biggrin.gif  Patarkite gal iš kur nors atsisiųsti.. aš nelabai turiu patirties su siuntimais.  </p><p></p><p></p>

Siuo metu ir as jordanų ieskau. Siand įmetė akcija is usa 25%nuol.
https://www.finishli...ff-sele...==']}
Atsakyti
Gal kuri užsakinės Kiko Milano ir ieško prisijungiančių?
Atsakyti
kas pačios užsakinėjote iš yesstyle ? kada gavote prekes? užsakymas padarytas 02 21.
kovo 6 d. parašė, kad:
Shipment Invoice Issue Date: March 6, 2024
... ir prekių dar negavau...
unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2024 03 18, 10:16)
kas pačios užsakinėjote iš yesstyle ? kada gavote prekes? užsakymas padarytas 02 21.
kovo 6 d. parašė, kad: 
Shipment Invoice    Issue  Date: March 6, 2024
... ir prekių dar negavau...
unsure.gif  4u.gif

Žinokite ilgai jie siunčia, man siuntė apie mėnesį: užsakymą išskaidė į kelias siuntas, vienas prekės išsiuntė anksčiau, kitas gal tik po poros savaičių nuo užsakymo
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2024 03 18, 13:30)
Žinokite ilgai jie siunčia, man siuntė apie mėnesį: užsakymą išskaidė į kelias siuntas, vienas prekės išsiuntė anksčiau, kitas gal tik po poros savaičių nuo užsakymo


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena_Elena @ 2024 03 15, 10:45)
<p>Sveikos. Vaikas nori Jordan kedų. Nusižiūrėjom Zalando, bet ten dydžių nėra. Užsisakiau, kad atsiųstų el.laišką, kai atsiras dydis ir jau antrą kartą gaunu pranešimą, kad dydis yra, bet kai jungiuosi pirkti nėra.. gal kažką ne taip padariau.. arba per +- 60 min išperka.. biggrin.gif  Patarkite gal iš kur nors atsisiųsti.. aš nelabai turiu patirties su siuntimais.  </p><p></p><p></p>

Taip ir yra, greitai dinsta dydis. Per 5 min dažnai nelieka.
Vėl užsistatykite.
Aš tai taip žaidžiu, nes dirbu prie PC, man nesudaro sunkumų pastebėti.
Atsakyti
Sveiki,

gal turite kas ABOUT YOU koduką? 4u.gif

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(jasaičiukas @ 2024 03 19, 10:51)
Sveiki,

gal turite kas ABOUT YOU koduką? 4u.gif

Ačiū

vakar galiojo ievas20, gal dar ir snd galioja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2024 03 19, 18:23)
vakar galiojo ievas20, gal dar ir snd galioja 4u.gif



Ačiū jums, galioja yahoo.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas nori pirkti kartu LIFORME jogos kilimėlius yahoo.gif
Perkant 3 vnt. papildoma 20%.

https://liforme.com

Atsakyti
parduodu naujus odinius IXOS aulinukus 7, 37 dydzio 75 eur su siuntimu per pastomata


https://www.yoox.com...d...R&sizeId=-1


Atsakyti