QUOTE(saintlina @ 2017 11 20, 11:09)
Kaune. Aš jau irgi ją žinau

kaip suprantu, ji viena su tom iguanom gyvena. Noriu pasakyti, kad turi vietos tiek jų laikyti, nes foto ir video aiškiai matosi, kad kiekviena iguana sėdi atskirame terariume.
Viena Garliavoje, Jonučiuose tikrai gyveno. Vasarą lauke tos iguanos gyvendavo, vaismedžiuose miegodavo. Ale per TV kažkada rodė, tai manrods ji gal kokiam Panevėžyje gyvena, buvusi zoosodo darbuotoja, žino kaip su jom sutart. Nesu dėl miesto garantuota, bet lyg ir nustebau, kad dar viena ant svieto atsirado ir ne Kaune. Ai, neesmė, esmė kad tikrai taip - viena ji ten ir visas butas terariumu paverstas. Vonioje net nėra galimybės normaliai žmogui nusiprausti. Aš tai labiau norus norėjau akcentuoti, o kad taviškis nelabai stabdžius turi, nu tai žinom, žinom
Be to, sąlygos sąlygomis, kiek žinau ( o gal per mažai tiesiog), kur 'draugas' bus, kai išvyks ir ne vienai dienai dirbt toli toli?
Kaip jūs savaitgaliais paliksit vieną, į kaimą vežiosis? Man tai dar ir labai nesaugu palikinėt bütų tas šildančias lempas.
Šiaip yra mažesnių tokių egzotikų, vienoje iš Kikų augino net nežinau ką tokius. Driežų giminės, bet stipriai mažesni ir jie visad terariume būdavo, keliais aukštais lempas apgulę.
Vienok, ne pirma diena pažįstami, rasi argumentų