Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

Kaip penktadienio vakarą leidžiam? bigsmile.gif

Kas aš per beždžionė doh.gif Reklamos auka. Kaip susilaikyt, a? Gaudvile, spėk, kokį žurnalą ką tik nusipirkau Ali? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 19 spalio 2018 - 20:06
QUOTE(Kulkė @ 2018 10 19, 20:55)
Kaip penktadienio vakarą leidžiam?  bigsmile.gif

Kas aš per beždžionė doh.gif Reklamos auka. Kaip susilaikyt, a? Gaudvile, spėk, kokį žurnalą ką tik nusipirkau Ali? doh.gif

Multikai, kašė, receptų rašymas, raidelės, riešutukai, koreicai - visiškas balaganas, nieko naujo laugh.gif

A tu spėk iš vieno karto, ar bent vieną žurnalą iš ten žinau lotuliukas.gif Na, jei tau jų reikia, tai gerai beždžioniavimas ;)
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2018 10 19, 21:59)
Multikai, kašė, receptų rašymas, raidelės, riešutukai, koreicai - visiškas balaganas, nieko naujo laugh.gif

A tu spėk iš vieno karto, ar bent vieną žurnalą iš ten žinau lotuliukas.gif Na, jei tau jų reikia, tai gerai beždžioniavimas ;)

O, nu fain, gyvenimas vyksta bigsmile.gif Noriai mokosi?
Aš irgi žiūrėjau su vaikais multiką - Gražuolę ir Pabaisą biggrin.gif Net mažas savo pelėdų kalba ūbavo biggrin.gif

O tu spėk iš antro karto, ką šiandien WL rodė, jei nematei live biggrin.gif Nes aš tai mačiau biggrin.gif Ir dar ji papostino tai. Tai kaip, kaaaaip, man silpnavalei, susilaikyt? Ir aš noriu turėt tokio turto biggrin.gif

O, gi, viena iš mano guru paleido į gyvenimą virbalų Seeknit apžvalgą. Pažiūrėjau, nenoo ir nereik, ir ne mano daiGtas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 19 spalio 2018 - 21:17
QUOTE(Kulkė @ 2018 10 19, 22:15)
O, nu fain, gyvenimas vyksta  bigsmile.gif  Noriai mokosi?
Aš irgi žiūrėjau su vaikais multiką - Gražuolę ir Pabaisą  biggrin.gif  Net mažas savo pelėdų kalba ūbavo  biggrin.gif

O tu spėk iš antro karto, ką šiandien WL rodė, jei nematei  live biggrin.gif Nes aš tai mačiau  biggrin.gif Ir dar ji papostino tai. Tai kaip, kaaaaip, man silpnavalei, susilaikyt? Ir aš noriu turėt tokio turto  biggrin.gif

O, gi, viena iš mano guru paleido į gyvenimą virbalų Seeknit apžvalgą. Pažiūrėjau, nenoo ir nereik, ir ne mano daiGtas.

Piešia ji raideles, bet jei mato kaip aš rašau - tiksliai atkartoja.
Mažiukui ne visi multikai patinka?

Nemačiau, įrašą gal rytoj pažiūrėsiu, ale man tos visos knygos ir žurnalai - 'vieno veido'. Pati raštus, modelius galiu sugalvoti.BET už tave džiaugiuos biggrin.gif

Aš tai norėčiau kokybiškus bambukus turėt ir naudotis. Guru taip pat žmogus, o jei dar moteris, tai ir emocijos viršų ima, nelabai kreipiu dėmesį į bumbėjimus. Ale SeeKnit pas mus nemačiau, vadinasi prie progos pasiimsiu CiaoGoo bambukus. Mohera baisiai nesmagiai slysta ant metalinių.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2018 10 19, 22:29)
Piešia ji raideles, bet jei mato kaip aš rašau - tiksliai atkartoja.
Mažiukui ne visi multikai patinka?

Nemačiau, įrašą gal rytoj pažiūrėsiu, ale man tos visos knygos ir žurnalai - 'vieno veido'. Pati raštus, modelius galiu sugalvoti.BET už tave džiaugiuos  biggrin.gif

Aš tai norėčiau kokybiškus bambukus turėt ir naudotis. Guru taip pat žmogus, o jei dar moteris, tai ir emocijos viršų ima, nelabai kreipiu dėmesį į bumbėjimus. Ale SeeKnit pas mus nemačiau, vadinasi prie progos pasiimsiu CiaoGoo bambukus. Mohera baisiai nesmagiai slysta ant metalinių.

Tavo rašto net aš neatkopijuočiau blink.gif Kaligrafinis braižas bigsmile.gif wub.gif Talentinga kokia mergaitė auga wub.gif
Išvis nedomina. Jį valdo muzikinis youtubas, kuo didesnė klubaūcha, bumčikai, tuo geriau. Net nuo žemės atkyla straksėdamas biggrin.gif

Aš dar nežinau kiek ten jų veidų. Bet bent jau tų japoniškų hieroglifų neiššifruosiu ir jie manęs neerzins, kaip kad grožinė lietuviška literatūriška kalba doh.gif

Nu ji taip nedviprasmiškai tą apžvalgą padarius. Mane subaisino tik tai, kad vienos rūšies bambukas (jie ten 2 rūšių) be galo lankstus. Man, kaip kietamezgei - amen, aleliuja būtų. Kaip tik žiūrėdama pagalvojau apie ChiaoGoo bambukus smile.gif Bet nelinkstu aš ir prie jų kolkas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2018 10 19, 22:41)
Tavo rašto net aš neatkopijuočiau  blink.gif  Kaligrafinis braižas  bigsmile.gif  wub.gif Talentinga kokia mergaitė auga  wub.gif
Išvis nedomina. Jį valdo muzikinis youtubas, kuo didesnė klubaūcha, bumčikai, tuo geriau. Net nuo žemės atkyla straksėdamas biggrin.gif

Aš dar nežinau kiek ten jų veidų. Bet bent jau tų japoniškų hieroglifų neiššifruosiu ir jie manęs neerzins, kaip kad  grožinė lietuviška literatūriška kalba doh.gif

Nu ji taip nedviprasmiškai tą apžvalgą padarius. Mane subaisino tik tai, kad vienos rūšies bambukas (jie ten 2 rūšių) be galo lankstus. Man, kaip kietamezgei - amen, aleliuja būtų. Kaip tik žiūrėdama pagalvojau apie ChiaoGoo bambukus smile.gif Bet nelinkstu aš ir prie jų kolkas.  smile.gif

Spausdintines kartoja:D Namie nieks mano rašto neįskaito, spausdintinėm raštelius rašau doh.gif
Teisingas vaikas auga wub.gif

A, tai negirdėjai Nastios? Ji pasakojo, ką daro. Žodžiu yra programėlė telefonui. Užtenka nufotkint ir progsė išverčia. Iš savo patirties su autovertėjais - geriausia rinkis populiariausiais svieto kalbas, pvz., verst ne į lietuvių, o į anglų. Arčiausiai tiesos būna.

WL vieno online metu sulaužė, baisiai verkė ir mygom užsakė kitą porą biggrin.gif Nelimpa ir nereik ;)
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2018 10 19, 22:55)
Spausdintines kartoja:D Namie nieks mano rašto neįskaito, spausdintinėm raštelius rašau doh.gif
Teisingas vaikas auga  wub.gif

A, tai negirdėjai Nastios? Ji pasakojo, ką daro. Žodžiu yra programėlė telefonui. Užtenka nufotkint ir progsė išverčia. Iš savo patirties su autovertėjais - geriausia rinkis populiariausiais svieto kalbas, pvz., verst ne į lietuvių, o į anglų. Arčiausiai tiesos būna.

WL vieno online metu sulaužė, baisiai verkė ir mygom užsakė kitą porą biggrin.gif Nelimpa ir nereik ;)

Aaa biggrin.gif Geras lotuliukas.gif Gražus raštas, niekad nieko panašaus nesu mačius smile.gif

Velnias mažas biggrin.gif Bus dalyvis absoliutus.

Nea, seku, bet nežiūriu aš jos. Bet tai, kai gerumas programėlės bigsmile.gif Pasieškosiu būtinai. Mačiau tie japoniški žurnalai jau yra rusų kalba. Bet jeigu versti su programėle, tada aš už japoniškus lotuliukas.gif

Kažką girdėjau lyg, bet čia jau senokai buvo?
Atsakyti
Laba bigsmile.gif
QUOTE(Kulkė @ 2018 10 19, 23:39)
Aaa biggrin.gif Geras lotuliukas.gif Gražus raštas, niekad nieko panašaus nesu mačius  smile.gif

Velnias mažas  biggrin.gif  Bus dalyvis absoliutus.

Nea, seku, bet nežiūriu aš jos. Bet tai, kai gerumas  programėlės bigsmile.gif  Pasieškosiu būtinai. Mačiau tie japoniški žurnalai jau yra rusų kalba. Bet jeigu versti su programėle, tada aš už japoniškus lotuliukas.gif

Kažką girdėjau lyg, bet čia jau senokai buvo?

Iš toliau pradėsiu. Mane labai juokina, kai pagal raidžių formą, pasvirimą ir dar kokius briedus nusprendžia specai, koks raštininko charakteris ir kiek nuo normų nuvažiavęs. Tai va. Mano raštas yra net labai baisus, bet nuo pat mažens, t.y. kiek save pamenu, labai patiko mamos raštas.

Tai jos stilių ir bandžiau išmokt. Nepavyko. Josios ir dabar yra superinis, a mano - parodija. Jei dar toliau žiūrėt, mamai patiko draugės raštas ir taip rašyt išmoko būtent kopijuodama draugę. Tai jei nesikabinėjant labai smarkiai, panašiai rašančių galima rast.
O jei dar iš kito kampo pažiūrėt, ranka rašyt tenka tik ant kokių sutarčių, kur paprastai reikalauja spausdintinių ir vardas, pavardė, adresas. Psio.

Ir gerai labai, matysim ant scenos, šokantį ar didžėjaujantį wub.gif

Neklausau ir aš jos, netyčia trumpas video papuolė akin. Šiandien paklausiau WL, tai 168 raštų knygutę pirkai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2018 10 20, 17:00)
Šiandien paklausiau WL, tai 168 raštų knygutę pirkai?  biggrin.gif

Yesssss biggrin.gif Nu bet vistiek, kokia ji adekvati, ką? Girdėjai kaip apie tą savo mokinę, kuri gadastis rašo, pasakojo?
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2018 10 20, 19:41)
Yesssss  biggrin.gif Nu bet vistiek, kokia ji adekvati, ką? Girdėjai kaip apie tą savo mokinę, kuri gadastis rašo, pasakojo?

Girdėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 20 spalio 2018 - 19:21
QUOTE(Gaudvilė @ 2018 10 20, 19:54)
Girdėjau.

Grrr... ko nepamačiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2018 10 20, 20:38)
Grrr... ko nepamačiau? g.gif

Ai, nieko nepraleidai biggrin.gif Kai dar nežinojau smulkmenų, maniau veiklos konkurentė kaišioja pagalius. Na, tai žmonių pasauly nieko naujo. Na, ir šiaip nenustebino.


Baigiau džeponišką serialą žiūrėt pagal žymios rašytojos apsakymą. Uuuuuuuf, reikia greit kokią lengvą komediją susirasti, stiprokai užteršė makaulę wacko.gif
Atsakyti