Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

QUOTE(Gaudvilė @ 2018 11 16, 12:32)
Didžiausia problema, kai sakau - kerpam trumpai, labai trumpai ir prasideda wacko.gif tarsi tie plaukai neauga, pffff irnesakyk.gif

O aš vis prašau pakeist dažymą ir nepakeičia doh.gif Ir dabar noriu ne sruogelėm, kaip visad, o tuo ombre, kai šaknys tamsesnės, o galai balti, bet žinau, kad grįšiu vistiek su sruogelėm doh.gif Bet bent paprašysiu, kad patonuotų riužavai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2018 11 16, 13:37)
O aš vis prašau pakeist dažymą ir nepakeičia doh.gif Ir dabar noriu ne sruogelėm, kaip visad, o tuo ombre, kai šaknys tamsesnės, o galai balti, bet žinau, kad grįšiu vistiek su sruogelėm doh.gif Bet bent paprašysiu, kad patonuotų riužavai  bigsmile.gif

Maniškė mergiotei ombre dažė. Senokai tas buvo, ale žiauriai gražiai atrodė wub.gif Bet kita problema yra. Anksčiau jos visos normalioj kirpykloj dirbo, dabar nuomoja kėdę ir pvz., kiek aš ateinu, tiek ji ten viena dirba. Tais anksčiau dažus užsakydavo didesniam kiekiui meistrių ir buvo didesnis pasirinkimas, a kai ji viena ir pati perkasi medžiagas, tai dažų spalvų paletė gana maža.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 16 lapkričio 2018 - 12:51
Kavos? Pyrago jokio neturiu, teks apsieit. Kibsiu į darbus vos tik filmą kokį fonui susirasiu.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2018 11 16, 17:48)
Kavos? Pyrago jokio neturiu, teks apsieit. Kibsiu į darbus vos tik filmą kokį fonui susirasiu.

Ugu, jamam smile.gif Ką dirbsi? bigsmile.gif
Aš kaip tik pabaigiau kojines, išploviau ir padžioviau biggrin.gif

Tai va, Saintlin, pastatyk į kampą 54g. ir pažiūrėk kaip stovės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2018 11 16, 18:52)
Ugu, jamam  smile.gif  Ką dirbsi?  bigsmile.gif
Aš kaip tik pabaigiau kojines, išploviau ir padžioviau  biggrin.gif

Briedžius ir eglutes karpysiu rolleyes.gif

Niuuuuu ir ką dabar megsi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2018 11 16, 17:57)
Briedžius ir eglutes karpysiu  rolleyes.gif

Niuuuuu ir ką dabar megsi?  bigsmile.gif

O, Dievai biggrin.gif

Aš tarp kitko ta tema irgi nesėdžiu rankų sudėjus, iš Ali užsisakiau lempytes kur į butelį galima įkišt ir snaigių lempučių girliandą smile.gif Dar mačiau yra fainų projektorių wub.gif O, dar kokia faina namukų girlianda yra wub.gif

Ką megsiu? Hm g.gif Geras klausimas. Jauč, reik pradėt galvot apie šventes ir megzti kažką su tais blizgučiais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2018 11 16, 19:08)
Aš tarp kitko ta tema irgi nesėdžiu rankų sudėjus, iš Ali užsisakiau lempytes kur į butelį galima įkišt ir snaigių lempučių girliandą  smile.gif Dar mačiau yra fainų projektorių  wub.gif  O, dar kokia faina namukų girlianda yra  wub.gif

Ką megsiu? Hm g.gif Geras klausimas. Jauč, reik pradėt galvot apie šventes ir megzti kažką su tais blizgučiais  biggrin.gif

Yra specialiai tokių? Rimtai? Kišu viską, ką turiu po ranka laugh.gif Pepco visai pigiai yra fainų dalykų mirksiukas.gif


Tais ne hayward'ą su žvyneliais megsi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2018 11 16, 18:20)
Yra specialiai tokių? Rimtai? Kišu viską, ką turiu po ranka laugh.gif Pepco visai pigiai yra fainų dalykų  mirksiukas.gif
Tais ne hayward'ą su žvyneliais megsi?  bigsmile.gif

Teip, jungiklis vyno butelio kamščio formos smile.gif
Buvau vakar Pepco, vaikam skarmalų pripirkau, mažas abu batus pametė, tik prie kasos pamatėm doh.gif Bet atradom biggrin.gif O į Kalėdines dekoracijas pardose dar nekrypsta akis smile.gif

Tai aš turiu rudus ir mėlynus žvynelius. Vieni turi virst suknele, kiti hayward'u. Neapsisprendžiu kurie bus kurie biggrin.gif Taip degiau aš ta Galanta, o dabar psio, perdegiau paskaičius, kad labai trūkinėja. Ir IG mačiau skylėm po skalbimo išėjusį mezginį. ax.gif Pati iš Donegalo esu sutraukius mėginuką. Tikiuosi, kad papildomi siūlai apsaugos kažkiek nuo to.
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2018 11 16, 19:48)
Taip degiau aš ta Galanta, o dabar psio, perdegiau paskaičius, kad labai trūkinėja. Ir IG mačiau skylėm po skalbimo išėjusį mezginį.  ax.gif Pati iš Donegalo esu sutraukius mėginuką. Tikiuosi, kad papildomi siūlai apsaugos kažkiek nuo to.

Mezgiau iš SoftDonegal arkaipjisten, bet tai jis, kiek pamenu, storesnis už Galantą. Žodžiu, maniškis netrūkinėjo, o šiaip tai - fu, stengiuos blogų atsiliepimų neskaityt, antraip prie tokio tvido dar kalną šilko užsipirkčiau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2018 11 16, 18:52)
Tai va, Saintlin, pastatyk į kampą 54g. ir pažiūrėk kaip stovės  biggrin.gif


Kas per 54g? Autobuso nr? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kulkė @ 2018 11 16, 19:08)

Aš tarp kitko ta tema irgi nesėdžiu rankų sudėjus, iš Ali užsisakiau lempytes kur į butelį galima įkišt ir snaigių lempučių girliandą  smile.gif Dar mačiau yra fainų projektorių  wub.gif  O, dar kokia faina namukų girlianda yra  wub.gif


Duok nuorodą bigsmile.gif ir aš noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 11 16, 21:38)
Kas per 54g? Autobuso nr? biggrin.gif
Papildyta:
Duok nuorodą  bigsmile.gif  ir aš noriu smile.gif

Kojines pasvėriau lotuliukas.gif

Tuoj bus bigsmile.gif

Projektorius

Namukai

Snaigės

Buteliui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 16 lapkričio 2018 - 21:46
QUOTE(Kulkė @ 2018 11 16, 22:41)
Kojines pasvėriau lotuliukas.gif

Tuoj bus  bigsmile.gif

Projektorius

Namukai

Snaigės

Buteliui


lotuliukas.gif

Ačiū!!
Kokie faini namukai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 16 lapkričio 2018 - 22:12