Įkraunama...
Įkraunama...

Tik originalūs UGG, EMU, Bearpaw, Australia Luxe


Nauji, odiniai UGG aulinukai, su curly UGGpure™ vidpaduku, 39 europietisko dydzio
kaina - 94 eur





• Full grain leather upper is water-resistant for any type of weather.
• Zipper closure for easy on and off.
• Breathable textile lining.
• 7mm curly UGGpure™ footbed lining wicks away moisture for all-day wear.
• Lightly padded footbed for optimal comfort.
• Steel shank for lateral support and stability.
• Heel Height: 2 1⁄2 in
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
[/quote]

Papildyta:

nauji, odiniai UGG zieminukai , 7 dydzio,UGGpure™ wool insole, suede upper
vidpadukas - 24 cm
kaina- 97 eur




lengvi, minkstuciai



vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Parduodu naujus originalius UGG batelius, 8 dydis, po 35 EUR. Vilnius + siuntimas.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Parduodu naujas, originalias, odines UGG baletkes dyd. 8 usa eur 39 uk 6,5,5 vitpadis 25 cm. Tiks pėdai 38-38,5 eur. kieno pėda 24,5-25 cm. Vitpadis - natūrali oda. Padas - guma. Labai gerai, nereikės nešti pas batsiuvius :super dėti apsaugų. Labai lengvutės, patogios, minkštos. Parduodu dėl to, kadangi turiu kauliukus, tai negražiai žiūrisi jos ant mano pėdos. Man su plačia pėda ir kailiukais netinka man balerinos, todėl nusprendžiau parduoti, kas turi normalias pėdas arba siauras:)))šiaip jos man labai gražios ir patogios, ilgai svarščiau dėl pardavimo, bet tenka susitaikyti. Spalva - juoda. Reali jų kaina 130 dol. [COLOR=red]Kaina 59 [size=14][/size]eur.

ugg baletkes

vartotojo įkelta nuotrauka
siunciu 4u.gif
Atsakyti

Nauji Bearpaw Women's Emma USA 10
40 euru
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Naujos , naturalios odytes , vyriskos "UGG" tapkytes.

Nerealiai grazios ir patogios, gaila vyrui mazokos]
Spalva-ruda kaip foto.
Dydis-8 [vidinis padukas-26,5 cm]
Kaina tik -76 eurai. [Pradine-135$]
Kaunas .Siunciu.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

https://www.amazon.c...=A2BMBHD2OU3XDU

****************************************************************

Atsakyti
Parduodu porą kart užsidėtus UGG evera Chestnut Suede 9.5 dydį.Kaina 30 eurų ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Naujos originalios Ugg Royale sliopkes,dydis usa 8,eur 39, vid.25.5cm arba keiciu i usa 9.Kaina 100eur
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Parduodu naujas, originalias, odines UGG baletkes dyd. 8 usa eur 39 uk 6,5,5 vitpadis 25 cm. Tiks pėdai 38-38,5 eur. kieno pėda 24,5-25 cm. Vitpadis - natūrali oda. Padas - guma. Labai gerai, nereikės nešti pas batsiuvius :super dėti apsaugų. Labai lengvutės, patogios, minkštos. Parduodu dėl to, kadangi turiu kauliukus, tai negražiai žiūrisi jos ant mano pėdos. Man su plačia pėda ir kailiukais netinka man balerinos, todėl nusprendžiau parduoti, kas turi normalias pėdas arba siauras:)))šiaip jos man labai gražios ir patogios, ilgai svarščiau dėl pardavimo, bet tenka susitaikyti. Spalva - juoda. Reali jų kaina 130 dol. [COLOR=red]Kaina 59 57 [size=14][/size]eur.

ugg baletkes

vartotojo įkelta nuotrauka
siunciu 4u.gif
Atsakyti
Nauji UGG inkariukai pirkti iš 6pm.com vaikų skyriaus. Rašo dydį 7 Big kid, realiai atitinka 39,5 dydį , vidpadis maždaug 26 cm. Kaina 22,99 Eur (tiek, kiek mokėjau).

Padas guminis, vidpadis kailinis, neišsiima.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Parduodu man mažas, naujas, UGG espadriles-balerinas, US8, EUR39 dydis, vidpadis 25 cm, tai idealiai būtų avinčiai 38 dydį. Kai pirkau, tikėjausi, kad bus geri, deja....
Kaina 23 Eur su siuntimu.
Vilnius.

Juk ir vasara greit ateis, ane? mirksiukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Per až greičiau. 4u.gif

Atsakyti
nauji originalūs UGG, 39 dydžio, bet manyčiau labiau atitinka 38,5, nes man kiek mažoki, o mano pėda 25cm. Šiaip labai puikūs bateliai, ant kulno kailiukas, odiniai - tik 62EUR.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Juodos UGG espadrilės su ponio kailiu, ties kulnu yra vilna, todėl labai patogu ir netrina. Pirkau 40 dydį, nors aviu 39 - ir jau kiek didokos, avėtos tik porą kartų, jokių defektų nėra. - 60EUR

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

per až 4u.gif
Atsakyti
Parduodu naujus originalius UGG batelius, 8 dydis, po 35 EUR. Vilnius + siuntimas.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Parduodu naujus originalius UGG batelius, 8 dydis, tik po 29 EUR. Vilnius + siuntimas.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti