Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 03 23, 08:24)
Labas rytas.

Sveika 4u.gif
kaip tau einasi?
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2023 03 23, 20:27)
Sveika 4u.gif
kaip tau einasi?

Ačiū,užbaiginėju procedūras.Liko trys kartai brachiterapijos,kas savaitę.Gerai buvo pirmas kartas,kai nieko nežinojau,dabar rytoj jau žinau,kad skaudėjo,tai neramu.Prieš pat velykas baigsiu visą kursą. bigsmile.gif Po mėnesio bus aišku padėjo ar jau nebe? ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 03 23, 22:15)
Ačiū,užbaiginėju procedūras.Liko trys kartai brachiterapijos,kas savaitę.Gerai buvo pirmas kartas,kai nieko nežinojau,dabar rytoj jau žinau,kad skaudėjo,tai neramu.Prieš pat velykas baigsiu visą kursą. bigsmile.gif Po mėnesio bus aišku padėjo ar jau nebe? ax.gif


nelabai aš suprantu aišku kas ten per procedūra, bet įsivaizduoju, jei skauda, menkas malonumas unsure.gif Bet tik tiek, kad viskas jau baigsis 4u.gif
mano irgi nekoks atsakymas atėjo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2023 03 25, 13:05)
nelabai aš suprantu aišku kas ten per procedūra, bet įsivaizduoju, jei skauda, menkas malonumas unsure.gif Bet tik tiek, kad viskas jau baigsis 4u.gif
mano irgi nekoks atsakymas atėjo unsure.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Tikiuosi ne mano liga?
Viskas iškenčiama,kad tik padėtų.Kažkaip šį kartą tiek neskaudėjo ir visai nekraujavau.Gal kad iš karto suleido nuo kraujavimo vaistus?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 03 26, 08:31)


Labas rytas.
Tikiuosi ne mano liga?
Viskas iškenčiama,kad tik padėtų.Kažkaip šį kartą tiek neskaudėjo ir visai nekraujavau.Gal kad iš karto suleido nuo kraujavimo vaistus?

Deja...5 d biopsija
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2023 03 23, 20:27)
Sveika 4u.gif
kaip tau einasi?

o kakije liudi i bez okrani mirksiukas.gif

nors tike linskmumo pabandysiu į nesši wub.gif

laikykites mergaitės, mnedicina pazengus ir vis dar zengia į priekį nugalesit visus brudus mirksiukas.gif

BJ nedrįstu klausti bet ar tavo kaip Ingridios diagnoze ir ji jau patvirtinta unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Oi ne Lyžuka,be biopsijos nepatvirtinta tikrai diagnozė.
BJ,tą dieną darytos biopsijos kelioms moterims,tik man tokia diagnozė pasitvirtino.Tikiu,kad tau viskas gerai bus.Biopsija,čia dar nieko nesako. 4u.gif 4u.gif Tik ,ilgai tau laukti?
Atsakyti