Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

Niurzga man labai padeda : Razormin Pirkau depo prieš karantiną. Man jis " numirėlių gaivintojas " . Gal tik aš taip galvoju . Persodindama palaistau . Ir jei skusta palaistau ar nupurškiu ...
Ar jis geras ar placebo man , IK tik gali pasakyti ax.gif
Atsakyti
Dusia, gerai, kad priminei. Razorminas yra pasakiškas dalykas . O ir šiaip amino rūgščių preparatai yra antistresiniai vaistai augalams. Pvz Atonu purškia po šalnų, dar kitais per sausras, krušas ir kitas negandas.
Niurzga, pasiieškok jo Žalioj stotelėje, pradės veikti gi. Bet jeigu negausi, tai darykis tą naminį.
Gal tavo žemė nenurūgštinta pakankamai ? Įmesk foto iš arti, kaip tie pomidorai atrodo ? Jeigu tokie violetiniais stiebais, tai galimas daiktas, kad substratas nepakankamai nurūgštintas arba neįdėta trąšų. Mažas Ph blokuoja fosforą ir dalinai kalį.
Atsakyti

Labas rytas.
Niekuo netręšiu,nusiperku du pokus po 250 litrų daigams žemių ir viskas. mirksiukas.gif Tfu Tfu kol kas pomidorai puikūs. ax.gif Petunijos žydi šiltnamyje atlaikė net -6.Jei tiek atlaikė dabar rami.Po velykų vešiu šiltnamin jau balkoninius pomidorus,sodinti į didesnius vazonus. mirksiukas.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
O man šiąnakt gal 20 paprikų šiltnamyje nušalo. Dengtos dviguba agro. Vienos gyvos, kitos nelabai.
Atsakyti
oje,IKgaila.Nesodinau papriku,tikiuos nusipirkt.Pomidorai vargsta ant lango,orai nenuspejami ax.gif Gal gavot lietaus?Sodybieciai kas girdet apie mesines vistas?Bus galima kur nuraut?ar liksim be mesytes? biggrin.gif
Atsakyti
Man šiandien netikėtai teko nusipirkt 50 broileriukų. Paskambino draugė, sako blogą darbą padariau, nupirkau tau viščiukų. Vistiek kitą savaitę jau būčiau ieškojusi. 2 savaičių po 1.70. Pirko iš paukštyno, bet kitą savaitę jau patys pradės vežioti. Pagal dydį, tai pernykščiai už tokią kainą buvo savaitę didesni.
Atsakyti
Laba,
liniuxxxx drąsi draugė, nepaklausus pirkt bigsmile.gif
O aš sedulų dekoratyvinių, nevalgomų, prispirkau. Sodinsiu gyvatvorę savo šlapioj pievoj. Nuo dulkių reik apsigint. Augo medeliai šalikelėj, sakiau paaugs, kamienai sustorės....bet atvažiavus pamačiau, kad tuos kur arčiau kelio-išpjovė. Matyt technikai, kad netrukdytu. Kai šlapi pavasarisi ten joks krūmas apart sedulos tikriausiai neišgyventu. Kas antrą sodinsiu vienų lapai bsltais išmarginti, kitų geltonai.

Dievinu SM. Ir patarimų gaunu ir kai tik jums pasiguodžiu savaime viskas tvarkytis pradeda. Pomidoriukai po truputį atsigauna, o dar ir naujų išdygo, matyt ne visi sudygę buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 10 balandžio 2020 - 21:09
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Niurzgiuk,jei neprigytų kokios sedulos,atvažiuok parodysiu kur yra pridygūsių,aš šį pavasarį plotą užtikau.Užmatytų floristai neliktų,jos gi labai gerai sueina vainikų pynimui. mirksiukas.gif Pastebėk daug kur prie gėlių salonų daug kas išpinta iš sedulų. ax.gif
Liniuk,gal kontaktus turi pardavėjų,gal iki mūsų važiuoja? mirksiukas.gif
Atsakyti
Liniau, kokią gerą idėją pametei. Ir man kontaktus vištininkų.

Niurzga, čia jau tau placebo efektas. Tik įsijungi SM - ir viskas savaime pagerėja.
Atsakyti
Jis nuo Rietavo pusės, tai gal nevažiuoja į jūsų pusę. Ieškokit arčiau, kas augino, tas ir augina.Jei ką, parašysiu ne. Jau keli metai perku tik paaugintus
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Su,Sv Velykom,su pavasariu,visus sodybiecius wub.gif
Atsakyti