Įkraunama...
Įkraunama...

Sodyba

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Jau kokios ponios išlepintos, nė pusryčių neužsuka.

Vakar parsinešiau pirmą arbūzą ir kelis melionus. Skanumėlis...
Kai melionas prinokęs, jis atsiskiria nuo "uodegėlės"

Pomidorų nežinau nė kur bedėti. Džiovinu. Parduočiau, bet nelabai kam reikia.
Atsakyti

Labas vakaras.

Soti, laiminga tai tik gėles nuo stalo pasiimu.

Sodyboj pomidorai po truputį nokt pradėjo. Bulves maras suėdė, bet ankstyvesnes šiemet sodinau tai spėjo užaugt. Tiek kiek sodybą turiu kolorado nėra buvę, o dabar baisinė galybė ir jie net nesuprato, kad buvo nupurkšti. Bulvės numirė tai jų randu visur, ant salitų, ant pomidorų, ant burokų....badauja.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
lABAS RYTAS.
vAKAR IRGI PIRMĄ MELIONĄ SUVALGĖME. ax.gif Arbūzas viebnas nustojo augti,prapjovėme trūko saldumo,kitus dar auginu. mirksiukas.gif
Avietiniai pomidorai ir mažiukai einami tik,bet jų daugiausiai ir auginu,tradiciniai raudoni žmonėms nebe įdomu. mirksiukas.gif Pernai pamačiau,kad perka daugiausiai avietinius,tokius šiemet ir augimu. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 12 rugpjūčio 2020 - 04:29
Avietiniai pomidorai, man atrodo, visada ant bangos ax.gif Aš šiemet sodinau gal 4 daigus iš naujos Dwarf selekcijos. Augalai gražūs, tvirti pomidorai skanūs wub.gif Tik mėto žiedus, matyt jautresni ar tai karščiui, ar tai mikroelementų trūkumui. Foto tie didieji iš pirmų žiedų, kiti vaisiai normalaus dydžio. Ir neturiu nė vieno avietinio ax.gif , bet ir netrūksta jų smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2020 08 12, 09:42)
Avietiniai pomidorai, man atrodo, visada  ant bangos  ax.gif  Aš šiemet  sodinau  gal 4 daigus iš  naujos Dwarf  selekcijos.  Augalai gražūs, tvirti pomidorai skanūs  wub.gif  Tik  mėto žiedus, matyt  jautresni ar tai karščiui, ar tai  mikroelementų trūkumui. Foto  tie didieji  iš pirmų žiedų, kiti vaisiai normalaus dydžio. Ir neturiu nė vieno avietinio  ax.gif ,  bet  ir netrūksta jų  smile.gif 




Žolia ar Dwarf- ai ne žemaūgiai ? gaila vietos būtų šiltnamyje jei žemi .

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2020 08 12, 11:48)
Žolia ar Dwarf- ai ne žemaūgiai ? gaila vietos būtų šiltnamyje  jei žemi .

Jų visokių yra ūgių. Pvz. mongolskij karlik 40 cm, bet koks derlingas wub.gif Tiesiog guli šiltnamy ant žemės. Kitais metais sodinsiu jį į kokį vazoną, kad vaisiai neliestų žemės. Aftershok, Tennessee suited pas mane apie1,4 m. Mažai jų šiemet auginu. Aišku, jei tau reikalinga laabai daug pomidorų, gal geriau aukštaūgius augint. Bet man tai perdaug būna pastoviai, tai dabar makaluoju visokių. O dwarfiukų bandysiu ir kitų veislių kasmet pasodint. Dwarf aplamai yra sukurti auginimui vazonuose ar kitose talpose, neturint vietos, bet vaisiai normalaus dydžio. Jie mažesnio šaknyno tiesiog. Jei nebūtų numėtę žiedų, tai neatlaikytų be papildomo tvirtinimo, nors šiaip stiebai tvirti ir stori.

Greitas mascarponės pyragas su braškėmis laugh.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2020 08 12, 12:02)
Jų visokių yra ūgių. Pvz. mongolskij karlik 40 cm, bet koks derlingas  wub.gif Tiesiog guli šiltnamy  ant žemės. Kitais metais sodinsiu jį į kokį vazoną, kad vaisiai neliestų žemės.  Aftershok, Tennessee suited pas mane  apie1,4 m.  Mažai jų šiemet  auginu.  Aišku, jei tau reikalinga laabai daug pomidorų, gal  geriau aukštaūgius augint. Bet man tai  perdaug  būna pastoviai, tai  dabar makaluoju visokių. O dwarfiukų  bandysiu ir kitų veislių  kasmet pasodint.  Dwarf aplamai yra sukurti auginimui vazonuose ar kitose talpose, neturint  vietos, bet vaisiai normalaus dydžio. Jie mažesnio šaknyno tiesiog. Jei nebūtų numėtę žiedų, tai  neatlaikytų  be papildomo tvirtinimo, nors šiaip stiebai tvirti ir stori.

Greitas mascarponės pyragas su braškėmis  laugh.gif



Dėkui žinosiu apie tokius pomidorus 4u.gif . Niekada nesigilinau , mačiau FB . Pagalvojau , kad man jų nereikia ...

Pyragas puikus ax.gif bet gal ne man smile.gif bigsmile.gif biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Kokie fantastiški pusryčiai :D. Kaip tik arbatos noriu.

Atsakyti
Pyragų nevalgau.
Einu virtuvės plauti , vakar dariau agurkus su ciberžole. Vienas stiklainis išėmus iš kaitinimo apverčiant plyšo . Nu joma jooo. Spintelė. grindys kaip skiestu vaikučio kakučiu apvaryti. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2020 08 13, 08:35)
Pyragų nevalgau.
Einu virtuvės plauti , vakar dariau agurkus su ciberžole. Vienas stiklainis išėmus iš kaitinimo apverčiant plyšo . Nu joma jooo. Spintelė. grindys kaip skiestu vaikučio kakučiu apvaryti. blink.gif


Man kažkada trūko sulčių stiklainis , ir visos sultys ant pilvo ir šlaunies ... Pūslėm.
Laimingai baigėsi jei be traumų 4u.gif
Atsakyti